Зеренді аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 17-134 "Зеренді ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 қарашадағы № 30-224 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 6 желтоқсанда № 6895 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеренді аудандық мәслихатының "Зеренді ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 17-134 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6285 тіркелген, 2018 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Зеренді ауданының 2018–2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 994 385,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 113 327,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13 045,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 77 962,7 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 790 049,9 мың теңге;
2) шығындар – 6 208 435,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 171 867,1 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 214 666,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 42 798,9 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 11 340,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 11 340,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 397 257,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 397 257,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Э.Халелова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Қ.Ауғалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Зеренді
ауданының әкімі
М.Мұстафин
2018 жылғы " 29 " қараша
Зеренді аудандық мәслихатының
2018 жылғы 29 қарашадағы
№ 30-224 шешіміне
1-қосымша
Зеренді аудандық мәслихатының
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 17-134 шешіміне
1-қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
І. Кірістер

О внесении изменений в решение Зерендинского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 17-134 "О бюджете Зерендинского района на 2018-2020 годы"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 29 ноября 2018 года № 30-224. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 декабря 2018 года № 6895
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зерендинского районного маслихата "О бюджете Зерендинского района на 2018-2020 годы" от 21 декабря 2017 года № 17-134 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6285, опубликовано 16 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Зерендинского района на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 994 385,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 113 327,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13 045,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 77 962,7 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 3 790 049,9 тысяч тенге;
2) затраты – 6 208 435,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 171 867,1 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 214 666,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 42 798,9 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 11 340,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 11 340,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 397 257,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 397 257,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Э.Халелова
Секретарь районного
маслихата
К.Аугалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Зерендинского
района
М.Мустафин
" 29 " ноября 2018 года
Приложение 1 к решению
Зерендинского районного
маслихата от 29 ноября
2018 года № 30-224
Приложение 1 к решению
Зерендинского районного
маслихата от 21 декабря
2017 года № 17-134
Бюджет района на 2018 год
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

16709,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10539,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
142148,5
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
142148,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
38710,5
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19978,5
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3950,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
14782,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
37879,6
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35890,6
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1209,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
780,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
12005,4
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12005,4
02
Қорғаныс
7308,8
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7308,8
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
7108,8
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
200,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1000,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1000,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1000,0
04
Бiлiм беру
3971962,7
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
16568,1
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
16568,1
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3750637,6
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10970,8
003
Жалпы білім беру
3236044,1
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
1400,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу

16709,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
10539,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
142148,5
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
142148,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
38710,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
19978,5
013
Капитальные расходы государственного органа
3950,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
14782,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
37879,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
35890,6
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1209,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
780,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
12005,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
12005,4
02
Оборона
7308,8
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7308,8
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
7108,8
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
200,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1000,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1000,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1000,0
04
Образование
3971962,7
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
16568,1
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
16568,1
464
Отдел образования района (города областного значения)
3750637,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10970,8
003
Общеобразовательное обучение
3236044,1
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
1400,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)

76564,0
006
Балаларға қосымша білім беру
89348,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
250,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
192412,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
24898,1
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
91476,6
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
27160,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
114,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
204757,0
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
204757,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
283105,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
271083,9
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42096,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
54169,2
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
29871,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1695,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
38981,2
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1009,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
671,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
44798,9
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
10017,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
34841,6
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
8583,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
4351,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
24,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

76564,0
006
Дополнительное образование для детей
89348,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
250,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
192412,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
24898,1
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
91476,6
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
27160,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
114,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
204757,0
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
204757,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
283105,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
271083,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
42096,0
002
Программа занятости
54169,2
005
Государственная адресная социальная помощь
29871,0
006
Оказание жилищной помощи
1695,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
38981,2
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1009,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
671,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
44798,9
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
10017,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
34841,6
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
8583,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
4351,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
24,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
42798,9
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
42798,9
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
225389,9
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
225389,9
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
225389,9
Зеренді аудандық мәслихатының
2018 жылғы 29 қарашадағы
№ 30-224 шешіміне
2-қосымша
Зеренді аудандық мәслихатының
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 17-134 шешіміне
4-қосымша
2018 жылға арналған республикалық бюджеттен
нысаналы трансферттер және бюджеттік несиелер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
337704,9
Ағымдағы нысаналы трансферттер
337704,9
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
267871,0
Республикалық бюджеттен тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
18300,0
Республикалық бюджеттен оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
55027,0
Республикалық бюджеттен ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
17 440,0
Республикалық бюджеттен жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
177104,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
69809,9
Республикалық бюджеттен еңбек нарығын дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
20914,0
Республикалық бюджеттен мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
275,0
Республикалық бюджеттен мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
18264,0
Республикалық бюджеттен халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
17422,9
Республикалық бюджеттен мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
42798,9
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
42798,9
8
Используемые остатки бюджетных средств
225389,9
01
Остатки бюджетных средств
225389,9
1
Свободные остатки бюджетных средств
225389,9
Приложение 2 к решению
Зерендинского районного
маслихата от 29 ноября
2018 года № 30-224
Приложение 4 к решению
Зерендинского районного
маслихата от 21 декабря
2017 года № 17-134
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из
республиканского бюджета на 2018 год
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
337704,9
Целевые текущие трансферты
337704,9
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
267871,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
18300,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
55027,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалифакационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
17440,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
177104,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
69809,9
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на развитие рынка труда
20914,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
275,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на выплату государственной адресной социальной помощи
18264,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
17422,9
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами

5480,0
Республикалық бюджеттен үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
4351,0
Республикалық бюджеттен ымдау тілі маманының қызмет көрсетуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
382,0
Республикалық бюджеттен техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдар Тізбесін кеңейтуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
2721,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
24,0
Республикалық бюджеттен мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнатуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
24,0
Бюджеттік кредиттер
257518,7
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
257518,7
Республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттердің сомаларын бөлу
214666,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 және 2017 жылдарға бөлінген бюджеттік кредиттер бойынша негізгі қарыздарды өтеу сомаларын бөлу
35458,9
Республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттерді мерзімінен бұрын өтеу сомаларын бөлу
7340,0
Бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылардың және айыппұлдардың сомаларын бөлу
53,8
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары бюджеттің шығындарын өтеуге ағымдағы нысаналы трансферттерді қайтару
185505,2
Зеренді аудандық мәслихатының
2018 жылғы 29 қарашадағы
№ 30-224 шешіміне
3-қосымша
Зеренді аудандық мәслихатының
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 17-134 шешіміне
5-қосымша
2018 жылға арналған облыстық бюджеттен
нысаналы трансферттер
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
919092,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
919092,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
41722,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бiлiм беру объектілеріне мектеп автобустарын сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
12980,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мектептерге арналған оқулықтарды сатып алу және жеткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
24782,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

5480,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
4351,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на оказание услуг специалиста жестового языка
382,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на расширение Перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
2721,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
24,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
24,0
Бюджетные кредиты
257518,7
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
257518,7
Распределение сумм бюджетных кредитов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов
214666,0
Распределение сумм погашения основного долга по бюджетным кредитам, выделенных в 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 и 2017 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов
35458,9
Распределение сумм досрочного погашения бюджетных кредитов выделенных из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов
7340,0
Распределение сумм вознаграждения и штрафов по бюджетным кредитам
53,8
Возврат целевых текущих трансфертов на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
185505,2
Приложение 3 к решению
Зерендинского районного
маслихата от 29 ноября
2018 года № 30-224
Приложение 5 к решению
Зерендинского районного
маслихата от 21 декабря
2017 года № 17-134
Целевые трансферты из областного бюджета на 2018 год
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
919092,0
Целевые текущие трансферты
919092,0
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
41722,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение школьных автобусов для объектов образования
12980,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение и доставку учебников для школ
24782,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"

3960,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
490902,0
Зеренді ауданы, Садовый ауылдық округі, Заречное ауылындағы Чаглинка өзені арқылы өтетін көпір салу үшін ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізу арқылы жобалық-сметалық құжаттамаларды әзірлеу
18503,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
33600,0
Зеренді ауданы Зеренді ауылындағы көше-жол жүйесін ағымдағы жөндеу
33600,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
438799,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
71833,6
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне эпизиотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
69485,6
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
1900,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ірі қара малдың нодулярлы дерматитіне қарсы екпе жұмыстарын жүргізуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
448,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
293975,0
Зеренді ауданы Зеренді ауылындағы жаңа тұрғын массивті усадьбалы су желілерінің құрылысы
51271,8
Зеренді ауданы Зеренді ауылындағы жаңа тұрғын массивті усадьбалы электрберу желілерінің құрылысы
37946,2
Зеренді ауданы Зеренді ауылындағы Жанайдар Мусин көшесі бойынша 39 "А" М. Ғабдуллин атындағы жалпы білім беретін орта мектепке спорт зал құрылысымен оқу корпусының ғимаратын қайта жаңғыртуға
204757,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20659,4
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қысқа мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
9468,9
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
7583,0
Облыстық бюджеттен еңбек нарығын дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

3960,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
490902,0
Разработка пректно сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство моста через речку Чаглинка в селе Заречное Садового сельского округа Зерендинского района
18503,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог
33600,0
Текущий ремонт улично-дорожной сети села Зеренда Зерендинского района
33600,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на развитие жилищно-коммунального хозяйства
438799,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
71833,6
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
69485,6
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
1900,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на проведение вакцинации против нодулярного дерматита крупного рогатого скота
448,0
Отдел строительства района (города областного значения)
293975,0
Строительство водопроводных сетей к новому жилому массиву усадебной застройки в селе Зеренда Зерендинского района
51271,8
Строительство сетей электроснабжения к новому жилому массиву усадебной застройки в селе Зеренда Зерендинского района
37946,2
На реконструкцию здания учебного корпуса со строительством спортивного зала средней общеобразовательной школы имени М.Габдуллина по улице Жанайдара Мусина 39 "А" в селе Зеренда, Зерендинского района
204757,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20659,4
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию краткосрочного профессионального обучения
9468,9
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
7583,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на развитие рынка труда