Зеренді ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 32-229 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 10 қаңтарда № 7029 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеренді ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 251 677,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 137 610,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 670,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 177 755,6 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 920 641,8 мың теңге;
2) шығындар – 8 342 224,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 30 327,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 85 841,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 55 514,2 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – - 16 150,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 16 150,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 104 724,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 104 724,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 13.12.2019 № 48-316 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер 4-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
3. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берiлетiн 2 484 379 мың теңге сомасындағы субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін.
4. Аудандық бюджеттен 69 746 мың теңге сомасында ауылдық округтер бюджеттеріне және кент бюджетіне берілетін субвенция көлемі аудандық бюджетте 2019 жылға қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
Ақкөл ауылдық округінің – 10 862 мың теңге;
Алексеевка кентінің – 11 996 мың теңге;
Бұлақ ауылдық округінің – 12 559 мың теңге;
Зеренді ауылдық округінің – 6 167 мың теңге;
Қонысбай ауылдық округінің – 3 998 мың теңге;
Күсеп ауылдық округінің – 10 457 мың теңге;
Чаглинка ауылдық округінің – 13 707 мың теңге.
5. Аудандық бюджеттен 17 500 мың теңге сомасында ауылдық округтер бюджеттеріне және кент бюджетіне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер аудандық бюджетте 2019 жылға қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:

О бюджете Зерендинского района на 2019-2021 годы
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 21 декабря 2018 года № 32-229. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 10 января 2019 года № 7029.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Зерендинского района на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 251 677,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 137 610,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 670,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 177 755,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 920 641,8 тысяча тенге;
2) затраты – 8 342 224,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 30 327,5 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 85 841,7 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 55 514,2 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 16 150,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 16 150,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 104 724,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 104 724,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 13.12.2019 № 48-316 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрена субвенция, передаваемая из областного бюджета в сумме 2 484 379 тысяч тенге.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам сельских округов и бюджет поселка в сумме 69 746 тысяч тенге, в том числе:
Аккольского сельского округа – 10 862 тысячи тенге;
поселка Алексеевка – 11 996 тысяч тенге;
Булакского сельского округа – 12 559 тысяч тенге;
Зерендинского сельского округа – 6 167 тысяч тенге;
Конысбайского сельского округа – 3 998 тысяч тенге;
Кусепского сельского округа – 10 457 тысяч тенге;
Чаглинского сельского округа – 13 707 тысяч тенге.
5. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета бюджетам сельских округов и бюджету поселка в сумме 17 500 тысяч тенге, в том числе:

Ақкөл ауылдық округінің – 2 500 мың теңге;
Алексеевка кентінің – 10 000 мың теңге;
Зеренді ауылдық округінің – 5 000 мың теңге.
6. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте 49 654 мың теңге сомасында мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017 және 2018 жылдарға бөлінген бюджеттік кредиттер бойынша негізгі қарыздардың өтеуі көзделгені ескерiлсiн.
7. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 5-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерiлсiн.
8. 2019 жылға арналған аудандық жергілікті атқарушы органның резерві 46 125 мың теңге сомасында бекітілсін.
9. Тiзбе бойынша азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерлерде қызмет iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет және спорт саласының мамандарына, қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың жалақыларымен және тарифтiк ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтiк ставкалар ескерілсін.
10. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттi атқару процесiнде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттiк бағдарламалардың тiзбесi осы шешiмнiң 6-қосымшасына сәйкес бекiтiлсiн.
11. 2019 жылға арналған ауылдың, ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалары 7-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
12. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына бөліп берілетін трансферттер 8-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
13. Заңнаманың өзгеруіне байланысты, жоғары бюджеттің шығындарын өтеуге аудандық бюджетте қаражат қайтару қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
2019 жылдан 2020 жылға дейін жұмыс беруші міндетті зейнетақы жарналарын енгізу кезеңін кейінге қалдыру;
жұмыс берушілердің міндетті әлеуметтік сақтандыруға ұстап қалу мөлшерлемесін төмендету.
14. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Э.Халелова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Қ.Ауғалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Зеренді ауданының
әкімі
М.Мұстафин
2018 жылғы "21" желтоқсан
Зеренді аудандық мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 32-229 шешіміне
1-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет

Аккольского сельского округа – 2 500 тысяч тенге;
поселка Алексеевка – 10 000 тысяч тенге;
Зерендинского сельского округа – 5 000 тысяч тенге.
6. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрено погашение основного долга по бюджетным кредитам, выделенных в 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017 и 2018 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 49 654 тысячи тенге.
7. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 5.
8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2019 год в сумме 46 125 тысяч тенге.
9. Учесть специалистам социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и тарифными ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, согласно перечню.
10. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2019 год, согласно приложению 6.
11. Утвердить бюджетные программы села, сельских округов на 2019 год согласно приложению 7.
12. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрено распределение трансфертов органам местного самоуправления согласно приложению 8.
13. Учесть, что в районном бюджете предусмотрен возврат средств на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства, в том числе:
переносом срока ввода обязательных пенсионных взносов работодателя с 2019 года на 2020 год;
уменьшением ставок по отчислениям работодателей на обязательное социальное медицинское страхование.
14. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Э.Халелова
Секретарь районного
маслихата
К.Аугалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Зерендинского
района
М.Мустафин
"21" декабря 2018 года
Приложение 1 к решению
Зерендинского районного
маслихата от 21 декабря
2018 года № 32-229
Бюджет района на 2019 год

13105,5
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
3536,3
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
115404,7
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18025,7
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2568,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
3594,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
82391,0
047
Жануарлармен адамдардың денсаулығына қауіп төндіретін, жануарларды иесінде қалдырумен залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
8826,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
20559,5
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
11257,5
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11257,5
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
9302,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9299,0
003
Аудан аумағында қала құрылысын дамыту схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
3,0
12
Көлiк және коммуникация
283400,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
283400,0
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
214937,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
50000,0
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
17043,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1420,0
13
Басқалары
1320478,5
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
9150,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
9150,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1185207,4
062
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
865838,2
064
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
319369,2
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі

13105,5
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
3536,3
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
115404,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
18025,7
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2568,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
3594,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
82391,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
8826,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
20559,5
467
Отдел строительства района (города областного значения)
11257,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
11257,5
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
9302,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
9299,0
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
3,0
12
Транспорт и коммуникации
283400,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
283400,0
022
Развитие транспортной инфраструктуры
214937,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
50000,0
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
17043,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
1420,0
13
Прочие
1320478,5
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9150,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
9150,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1185207,4
062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
865838,2
064
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
319369,2
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)

31569
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
14740
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
8689
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
22250
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15839
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
2700
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3711
480
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) туризм бөлімі
7447
001
Жергілікті деңгейде туризм саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7447
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
85844
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
28165
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
28165
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
16428
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16428
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
12366
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11468
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
898
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
28885
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22723
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2000
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
4162
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
29980
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
9507
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9507
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
20473
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8248
003
Аудан аумағында қала құрылысын дамыту схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
12225
12
Көлiк және коммуникация
27043
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

31569
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
14740
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
8689
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
22250
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
15839
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
2700
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
3711
480
Отдел туризма района (города областного значения)
7447
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере туризма
7447
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
85844
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
28165
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
28165
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
16428
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
16428
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
12366
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
11468
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
898
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
28885
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
22723
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2000
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
4162
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
29980
467
Отдел строительства района (города областного значения)
9507
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
9507
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
20473
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
8248
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
12225
12
Транспорт и коммуникации
27043
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

160
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
55000
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
55000
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
4000
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
4000
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
287609
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
202914
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8833
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
148853
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
36627
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
8601
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
54998
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31569
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
14740
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
8689
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
22250
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15839
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
2700
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3711
480
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) туризм бөлімі
7447
001
Жергілікті деңгейде туризм саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7447
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
85844
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
28165
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
28165
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
16428
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16428
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
12366
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11468
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру

160
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
55000
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
55000
467
Отдел строительства района (города областного значения)
4000
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
4000
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
287609
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
202914
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
8833
003
Поддержка культурно-досуговой работы
148853
006
Функционирование районных (городских) библиотек
36627
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
8601
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
54998
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
31569
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
14740
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
8689
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
22250
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
15839
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
2700
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
3711
480
Отдел туризма района (города областного значения)
7447
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере туризма
7447
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
85844
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
28165
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
28165
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
16428
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
16428
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
12366
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
11468
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел

Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 13.12.2019 № 48-316 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома мың тенге
1
2
Барлығы
3021362,7
Ағымдағы нысаналы трансферттер
3021362,7
оның iшiнде:
Республикалық бюджеттен азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
753183,3
Республикалық бюджеттен мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
30378,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
389321,8
Республикалық бюджеттен бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
251187,7
Республикалық бюджеттен бiлiм беру объектілерінің жөндеуіне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
138134,1
Еленовка ауылындағы Еленовка орта мектебінің ғимаратын күрделі жөндеу
138134,1
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
329509,1
Республикалық бюджеттен еңбек нарығын дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
63441,1
Республикалық бюджеттен мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
227870,0
Республикалық бюджеттен халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
24442,0
Республикалық бюджеттен мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
5982,0
Республикалық бюджеттен үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
4581,0
Республикалық бюджеттен ымдау тілі маманының қызмет көрсетуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
267,0
Республикалық бюджеттен техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдар Тізбесін кеңейтуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
2926,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1298075,3
Республикалық бюджеттен мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнатуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 13.12.2019 № 48-316 (вводится в действие с 01.01.2019).
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
3021362,7
Целевые текущие трансферты
3021362,7
в том числе:
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
753183,3
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
30378,5
Отдел образования района (города областного значения)
389321,8
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования
251187,7
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на ремонты объектов образования
138134,1
Капитальный ремонт здания Еленовской средней школы села Еленовка
138134,1
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
329509,1
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на развитие рынка труда
63441,1
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на выплату государственной адресной социальной помощи
227870,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
24442,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
5982,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
4581,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на оказание услуг специалиста жестового языка
267,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на расширение Перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
2926,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1298075,3
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов

28,0
Зеренді ауданы Садовый ауылдық округі шекараларында "Елікті тау-шаңғылы базасына кіреберіс" автожолын қайта жаңарту
214937,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамыту - Зеренді ауылы Лесная көшесі бойынша "Көкшетау" Мемлекеттік ұлттық табиғи паркінің шекарасына дейінгі автомобиль жолын қайта жаңарту
303054,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға Республикалық бюджеттен берiлетiн нысаналы ағымдағы трансферттердің сомаларын бөлу
780056,3
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
57063,1
"Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға Республикалық бюджеттен берiлетiн нысаналы ағымдағы трансферттердің сомаларын бөлу
57063,1
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
163831,6
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттерге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
151705,0
Республикалық бюджеттен аз қамтылған көп балалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
12126,6
Бюджеттік кредиттер
141422,1
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
141422,1
Республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттердің сомаларын бөлу
85841,7
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017 және 2018 жылдарға бөлінген бюджеттік кредиттер бойынша негізгі қарыздарды өтеу сомаларын бөлу
49653,9
Республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттерді мерзімінен бұрын өтеу сомаларын бөлу
5860,3
Бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылардың және айыппұлдардың сомаларын бөлу
66,2
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары бюджеттің шығындарын өтеуге ағымдағы нысаналы трансферттерді қайтару
120000,0
Зеренді аудандық мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 32-229 шешіміне
5-қосымша
2019 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 13.12.2019 № 48-316 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
414900,1
Ағымдағы нысаналы трансферттер
414900,1
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3700,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
3700,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі

28,0
Реконструкция автодороги "Подъезд к горно-лыжной базе Електы" в границах Садового сельского округа Зерендинского района
214937,0
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" - реконструкция автомобильной дороги по улице Лесная до границы Государственного национального природного парка "Кокшетау" село Зеренда
303054,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
780056,3
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
57063,1
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
57063,1
Отдел строительства района (города областного значения)
163831,6
Распределение сумм целевых трансфертов на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
151705,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных многодетных семей
12126,6
Бюджетные кредиты
141422,1
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
141422,1
Распределение сумм бюджетных кредитов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов
85841,7
Распределение сумм погашения основного долга по бюджетным кредитам, выделенных в 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017 и 2018 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов
49653,9
Распределение сумм досрочного погашения бюджетных кредитов выделенных из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов
5860,3
Распределение сумм вознаграждения и штрафов по бюджетным кредитам
66,2
Возврат целевых текущих трансфертов на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
120000,0
Приложение 5 к решению
Зерендинского районного
маслихата от 21 декабря
2018 года № 32-229
Целевые трансферты из областного бюджета на 2019 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 13.12.2019 № 48-316 (вводится в действие с 01.01.2019).
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
414900,1
Целевые текущие трансферты
414900,1
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3700,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
3700,0
Отдел образования района (города областного значения)

48521,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мектептерде IT-сыныптарын ашуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
10913,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мектептер үшін оқулықтар сатып алу және жеткізу берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
19015,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жас өспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
3798,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
12750,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
2045,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
176325,6
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттердің сомаларын бөлу
50000,0
Зеренді ауданы Зеренді ауылындағы көше-жол жүйесінің ағымдағы жөндеу
50000,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
24228,5
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
85781,9
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамыту - Зеренді ауылы Лесная көшесі бойынша "Көкшетау" Мемлекеттік ұлттық табиғи паркінің шекарасына дейінгі автомобиль жолын қайта жаңарту
16315,2
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
6478,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
6478,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
90839,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

48521,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на открытие IT-классов в школах
10913,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение и доставку учебников для школ
19015,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
3798,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение горячим питанием учащихся школ из малообеспеченных семей
12750,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
2045,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
176325,6
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог
50000,0
Текущий ремонт улично-дорожной сети села Зеренда Зерендинского района
50000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на развитие жилищно-коммунального хозяйства
24228,5
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
85781,9
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" - реконструкция автомобильной дороги по улице Лесная до границы Государственного национального природного парка "Кокшетау" село Зеренда
16315,2
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
6478,0
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі"
6478,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
90839,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий

82391,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
8448,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
60652,3
Зеренді ауданы Ақкөл ауылындағы жеке тұрғын үй құрылысы объектілеріне инженерлік-коммуникациялық инфақұрылым салу (электрберу желілерін салу)
19637,3
Зеренді ауданы Садовый ауылдық округінің Садовый ауылында электрберу желілерінің құрылысы

82391,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
8448,0
Отдел строительства района (города областного значения)
60652,3
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (строительство линий электроснабжения) к объектам индивидуального жилищного строительства в селе Акколь Зерендинского района
19637,3
Строительство сетей электроснабжения в селе Садовое Садового сельского округа Зерендинского района

12115,0
Зеренді ауданы Зеренді ауылы Ілиясов көшесі 61, 36-пәтерлі тұрғын үй құрылысы
28900,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
28384,2
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көпбалалы аналарды және көпбалалы отбасылардын балаларын жеңілдікпен жол жүруін қамтамасыз етуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
37,1
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қысқа мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

12115,0
Строительство 36-ти квартирного жилого дома по улице Ильясова 61 в селе Зеренда Зерендинского района
28900,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
28384,2
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
37,1
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию краткосрочного профессионального обучения

15860,8
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеуге субсидияларға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
3396,3
Облыстық бюджеттен еңбек нарығын дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
7575,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Кеңес әскерлерінің Ауғанстаннан шығарылуының 30-жылдығына орай бір жолғы материалдық көмек төлеуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

15860,8
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
3396,3
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на развитие рынка труда
7575,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на выплату единовременной материальной помощи к 30-летию вывода Советских войск из Афганистана

1515,0
Зеренді аудандық мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 32-229 шешіміне
6-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Бiлiм беру
Жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
Зеренді аудандық мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 32-229 шешіміне
7-қосымша
2019 жылға арналған ауылдың, ауылдық округтерінің бюджеттік бағдарламалары

1515,0
Приложение 6
к решению Зерендинского
районного маслихата
от 21 декабря 2018 года
№ 32-229
Перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2019 год
Образование
Общеобразовательное обучение
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Приложение 7 к решению
Зерендинского районного
маслихата от 21 декабря
2018 года № 32-229
Бюджетные программы села, сельских округов на 2019 год