Ақмола облысы Зеренді ауданы Зеренді ауылының көшесін қайта атау туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы Зеренді ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 9 қарашадағы № 4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 қарашада № 6874 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 5 қазандағы қорытындысы негізінде, Зеренді ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облысы Зеренді ауданы Зеренді ауылының көшесі қайта аталсын:
1) Мир көшесін Тәуелсіздік көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Зеренді ауылдық
округінің әкімі
К.Новокрещенов

О переименовании улицы села Зеренда Зерендинского района Акмолинской области
Решение акима Зерендинского сельского округа Зерендинского района Акмолинской области от 9 ноября 2018 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 ноября 2018 года № 6874
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 5 октября 2018 года, аким Зерендинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу села Зеренда Зерендинского района Акмолинской области:
1) улицу Мир на улицу Тауелсиздик.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Зерендинского
сельского округа
Новокрещенов К.