Ақмола облысы Зеренді ауданы Мәлік Ғабдуллин ауылының көшесін қайта атау туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы Мәлік Ғабдуллин ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 7 қарашадағы № 3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 қарашада № 6857 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 18 сәуірдегі қорытындысы негізінде, Мәлік Ғабдуллин ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облысы Зеренді ауданы Мәлік Ғабдуллин ауылының көшесі қайта аталсын:
1) Озерная көшесін Достық көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәлік Ғабдуллин ауылдық
округінің әкімі
Ж.Абылқасова

О переименовании улиц села Малика Габдуллина Зерендинского района Акмолинской области
Решение акима сельского округа Малика Габдуллина Зерендинского района Акмолинской области от 7 ноября 2018 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 ноября 2018 года № 6857
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с 2 пунктом статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 18 апреля 2018 года, аким сельского округа Малика Габдуллина РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу села Малика Габдуллина Зерендинского района Акмолинской области:
1) улицу Озерная на улицу Достык.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким сельского округа
Малика Габдуллина
Абылкасова Ж.