2018 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Ақмола облысы Қорғалжын ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 19 наурыздағы № А-3/49 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 6 сәуірде № 6520 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Қорғалжын ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2018 год
Постановление акимата Коргалжынского района Акмолинской области от 19 марта 2018 года № А-3/49. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 апреля 2018 года № 6520
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Коргалжынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қоса берілген 2018 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. Қорғалжын ауданы әкімдігінің осы қаулысының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж.Түстікбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді, ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға тарайды.
Аудан әкімі Қ.Рыскелдінов
Қорғалжын ауданы әкімдігінің

1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2018 год.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления акимата Коргалжынского района возложить на заместителя акима района Ж.Тустикбаева.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области, вводится в действие со дня официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2018 года.
Аким района К.Рыскельдинов
Утвержден
постановлением акимата
Коргалжынского района

2018 жылғы 19 наурыздағы
№ А-3/49 қаулысымен
бекітілген
2018 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі білім беру ұйымының түрі
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Бір тәрбиеленушіге айына жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы айына ата-ана төлемақысының мөлшері (теңге)
мемлекеттік
жеке меншік
мемлекеттік
жеке меншік
мемлекеттік
жеке меншік
1
"Балауса" балабақшасы" ММ

от 19 марта 2018 года
№ А-3/49
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2018 год
Вид дошкольной организации образования
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
государственный
частный
государственный
частный
государственный
частный
1
ГУ "Детский сад "Балауса"