2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 1/36 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 қаңтарда № 7042 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2 669 619,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 218 275,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 19 782,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 316,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 425 245,6 мың теңге;
2) шығындар – 2 674 511,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 32 923,9 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 64 388,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 31 464,1 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – (-100,0) мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 100,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-37 716,6) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 37 716,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 18.12.2019 № 1/46 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Келесі көздердің есебінен аудан бюджетінің кірістері бекітілсін:
1) салықтық түсімдер, оның ішінде:
жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық;
мүлікке салынатын салықтар;
жер салығы;
көлiк құралдарына салынатын салық;
бірыңғай жер салығы;
акциздер;
табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер;
мемлекеттік баж;
2) салықтық емес түсімдер, оның ішінде:
мемлекеттік кәсіпорындардың таза кіріс бөлігінің түсетін түсімдері;
мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер;
мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар;
мұнай секторы ұйымдарынан және жәбірленушілерге өтемақы қаражат түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;
өзге де салықтық емес түсiмдер;

О районном бюджете на 2019-2021 годы
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2018 года № 1/36. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 января 2019 года № 7042.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 669 619,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 218 275,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 19 782,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 316,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 425 245,6 тысяч тенге;
2) затраты – 2 674 511,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 32 923,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 64 388,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 31 464,1 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – (-100,0) тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 100,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-37 716,6) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 37 716,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 18.12.2019 № 1/46 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Утвердить доходы бюджета района за счет следующих источников:
1) налоговых поступлений, в том числе:
индивидуальный подоходный налог;
социальный налог;
налоги на имущество;
земельный налог;
налог на транспортные средства;
единый земельный налог;
акцизы;
поступления за использование природных и других ресурсов;
государственная пошлина;
2) неналоговых поступлений, в том числе:
поступления части чистого дохода государственных предприятий;
доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности;
вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из государственного бюджета;
штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора и в Фонд компенсации потерпевшим;
прочие неналоговые поступления;

3) негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер, оның ішінде:
жердi және материалдық емес активтердi сату;
4) трансферттер түсімі, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер;
субвенциялар.
3. 2019 жылға аудандық бюджетте субвенция көлемі 1 705 936,0 мың теңге көзделгені ескерілсін.
4. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттің кірістерінің құрамында республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
5. Көрсетілген нысаналы трансферттердің сомасын бөлу Қорғалжын ауданы әкімдігінің қаулысымен белгіленеді.
6. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттің кірістерінің құрамында облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 5 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
7. 2019 жылға арналған аудандық жергілікті атқарушы органның резерві 5 201,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
8. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың жалақыларымен және тарифтiк ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтiк ставкалар белгіленсін.
9. 2019 жылға арналған аудандық бюджетінің атқарылу процесінде секвестрленуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. Ауыл, ауылдық округтің 2019 жылға арналған бюджеттік бағдарламалары 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына 2019 жылға арналған трансферттер сомасын бөлу көлемдері 8 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
12. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қорғалжын аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы
Р.Смагулова
Қорғалжын аудандық мәслихат
хатшысы
Ө.Балғабаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қорғалжын ауданының
әкімі
Б.Ғайса
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
Қорғалжын аудандық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 1/36 шешіміне
1 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет

3) поступлений от продажи основного капитала, в том числе:
продажа земли и нематериальных активов;
4) поступлений трансфертов, в том числе:
целевых текущих трансфертов;
субвенций.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены объемы субвенций в сумме 1 705 936,0 тысяч тенге.
4. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2019 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
5. Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата Коргалжынского района.
6. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2019 год целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 5.
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2019 год в сумме 5 201,0 тысяч тенге.
8. Установить специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и тарифными ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
9. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета района на 2019 год, согласно приложению 6.
10. Утвердить бюджетные программы села, сельского округа на 2019 год, согласно приложению 7.
11. Утвердить на 2019 год объемы распределения сумм трансфертов органам местного самоуправления согласно приложению 8.
12. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Коргалжынского районного маслихата
Р.Смагулова
Секретарь
Коргалжынского районного маслихата
О.Балгабаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким
Коргалжынского района
Б.Ғайса
25 декабря 2018 года
Приложение 1 к решению
Коргалжынского районного
маслихата от 25 декабря
2018 года № 1/36
Районный бюджет на 2019 год

006
Балаларға қосымша білім беру
73 529,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
24 947,1
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
24 947,1
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
69 629,1
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
69 629,1
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 407,1
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
5 319,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу - әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
21 733,3
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс - шараларды өткiзу
1 649,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата - аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп - ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
5 854,4
023
Әдістемелік жұмыс
5 666,3
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
10 000,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
262 656,2
Әлеуметтiк қамсыздандыру
134 901,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
134 901,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
134 901,0
Әлеуметтiк көмек
101 713,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
101 713,3
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
47 079,6
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
16 643,6
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
175,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
9 562,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
3 194,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
25 059,1
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
26 041,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
26 041,9
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 050,9
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

006
Дополнительное образование для детей
73 529,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
24 947,1
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
24 947,1
Прочие услуги в области образования
69 629,1
464
Отдел образования района (города областного значения)
69 629,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
19 407,1
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
5 319,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно - методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
21 733,3
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 649,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
5 854,4
023
Методическая работа
5 666,3
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
10 000,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
262 656,2
Социальное обеспечение
134 901,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
134 901,0
005
Государственная адресная социальная помощь
134 901,0
Социальная помощь
101 713,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
101 713,3
002
Программа занятости
47 079,6
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
16 643,6
010
Материальное обеспечение детей инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
175,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
9 562,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3 194,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
25 059,1
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
26 041,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
26 041,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
22 050,9
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

100,0
Қорғалжын аудандық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 1/36 шешіміне
4 қосымша
2019 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда – Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 18.12.2019 № 1/46 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
Барлығы
646 920,2
Ағымдағы нысаналы трансферттер
582 532,2
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

100,0
Приложение 4 к решению
Коргалжынского районного
маслихата от 25 декабря
2018 года № 1/36
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2019 год
Сноска. Приложение 4 – в редакции решения Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 18.12.2019 № 1/46 (вводится в действие с 01.01.2019).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
646 920,2
Целевые текущие трансферты
582 532,2
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

156 416,0
Еңбек нарығын дамытуға, оның iшiнде:
21 448,0
жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына
7 585,0
Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын адамдарға және қоныс аударуға жәрдемдесетін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге
1 331,0
жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар беруге
11 363,0
еңбек нарығында сұранысқа ие біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
1 169,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
8 534,0
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
113 592,0
төмен ақы төленетін қызметкерлердің жалақысының мөлшерін көтеру үшін олардың салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығасыларды өтеуге: мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
3 220,0
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
8 025,0
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
668,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
535,0
Техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдар Тізбесін кеңейтуге
394,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
158 789,0
бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
158 789,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
255 538,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
11 789,2
Бюджеттік несиелер
64 388,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
64 388,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
64 388,0
Қорғалжын аудандық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 1/36 шешіміне
5 қосымша
2019 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда – Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 18.12.2019 № 1/46 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
131 531,7
Ағымдағы нысаналы трансферттер
122 851,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
11 884,8
мектептерде IT-сыныптарын ашуға
2 945,0
мектептерге арналған оқулықтарды сатып алу және жеткізу (оның ішінде 5-7 сыныптарға өлкетану хрестоматиялар сатып алуға)
8 055,8
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге

156 416,0
На развитие рынка труда, в том числе:
21 448,0
на частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
7 585,0
на оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся гражданам в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан и работодателям оказывающим содействие в переселении
1 331,0
на представление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей
11 363,0
на обеспечение дополнительного охвата краткосрочным профессиональным обучением
1 169,0
на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
8 534,0
на выплату государственной адресной социальной помощи
113 592,0
а компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки низкооплачиваемых работников для повышения размера их заработной платы: на выплату государственной адресной социальной помощи
3 220,0
на выплату государственной адресной социальной помощи за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
8 025,0
на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
668,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
535,0
На расширение Перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
394,0
Отдел образования района (города областного значения)
158 789,0
на увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования
158 789,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
255 538,0
на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
11 789,2
Бюджетные кредиты
64 388,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
64 388,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
64 388,0
Приложение 5 к решению
Коргалжынского районного
маслихата от 25 декабря
2018 года № 1/36
Целевые трансферты из областного бюджета бюджетам районов на 2019 год
Сноска. Приложение 5 – в редакции решения Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 18.12.2019 № 1/46 (вводится в действие с 01.01.2019).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
131 531,7
Целевые текущие трансферты
122 851,0
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
11 884,8
на открытие IT-классов в школах
2 945,0
на приобретение и доставку учебников для школ
8 055,8
на внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"

884,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12 464,9
Қорғалжын ауданы Қорғалжын ауылына көше-жол жүйесінің ағымдағы жөндеуіне
12 464,9
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
49 928,0
эпизиотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
41 528,0
бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
8 400,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
25 685,0
мәдениет объектілерінің жөндеуіне
25 685,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20 988,3
арнаулы әлеуметтік қызметтер "Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
1 667,0
қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
6 312,0
қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеуге
1 091,0
еңбек нарығын дамытуға
700,0
Кеңес әскерлерінің Ауғанстаннан шығарылуының 30-жылдығына орай бір жолғы материалдық көмек төлеуге
303,0
аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
1 454,0
аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге
5 408,7
көпбалалы отбасыларға табысы ең төменгі күнкөріс деңгейінен аспайтын қиын өмірлік жағдай туындаған кезде біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге
4 052,6
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 900,0
бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
1 900,0
Нысаналы даму трансферттерi
8 680,7
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
8 580,7
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға
8 580,7
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
100,0
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
100,0
Қорғалжын аудандық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 1/36
шешіміне 6 қосымша
2019 жылға арналған аудан бюджетінің атқарылу процесінде секвестрленуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Әкімші
Бағдарлама
Бағдарлама атауы
1
2
3
4
4
Білім беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
003
Жалпы білім беру
Қорғалжын аудандық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 1/36 шешіміне
7 қосымша
Ауылдардың, ауылдық округтердің 2019 жылға арналған бюджеттік бағдарламаларының тізбесі

884,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12 464,9
Текущий ремонт улично-дорожной сети села Коргалжын Коргалжынского района
12 464,9
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
49 928,0
на проведение противоэпизоотических мероприятий
41 528,0
на возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
8 400,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
25 685,0
на ремонт объектов культуры
25 685,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20 988,3
на размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
1 667,0
на реализацию краткосрочного профессионального обучения
6 312,0
на субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
1 091,0
на развитие рынка труда
700,0
на выплату единовременной материальной помощи к 30- летию вывода Советских войск из Афганистана
303,0
на обеспечение горячим питанием учащихся школ из малообеспеченных семей
1 454,0
на обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
5 408,7
на оказание единовременной социальной помощи многодетным семьям по заявлению при наступлении трудной жизненной ситуации, доход которых не превышает величину прожиточного минимума
4 052,6
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 900,0
на внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
1 900,0
Целевые трансферты на развитие
8 680,7
в том числе:
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
8 580,7
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
8 580,7
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
100,0
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
100,0
Приложение 6 к решению
Коргалжынского районного
маслихата от 25 декабря
2018 года № 1/36
Перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета района на 2019 год
Функциональная группа
Администратор
Программа
Наименование программ
1
2
3
4
4
Образование
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 7 к решению
Коргалжынского районного
маслихата от 25 декабря
2018 года № 1/36
Список бюджетных программ сел, сельских округов на 2019 год