2019-2021 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Қорғалжын ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 1/37 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 14 қаңтарда № 7049 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Қорғалжын ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 41 787,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 15 671,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың тенге;
трансферттер түсімі - 26 116,0 мың теңге;
2) шығындар - 45 280,6 мың теңге;
3) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылғы (профициті) - (-3 493,6) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 493,6 мың теңге.
Ескерту. 1 – тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 21.05.2019 № 3/41 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2019 жылға арналған Қорғалжын ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілген субвенция көлемі 26116,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қорғалжын аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы
Р.Смагулова
Қорғалжын аудандық
мәслихат хатшысы
Ө.Балғабаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қорғалжын ауылдық округінің
әкімі
Б.Сембаев

О бюджете Коргалжынского сельского округа Коргалжынского района на 2019-2021 годы
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2018 года № 1/37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 января 2019 года № 7049.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Коргалжынского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 787,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 671,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26 116,0 тысяч тенге;
2) затраты - 45 280,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - (- 3 493,6) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -3 493,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 21.05.2019 № 3/41 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, что в бюджете Коргалжынского сельского округа на 2019 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 26116,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Коргалжынского районного маслихата
Р.Смагулова
Секретарь Коргалжынского
районного маслихата
О.Балгабаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким
Коргалжынского сельского округа
Б.Сембаев