2019-2021 жылдарға арналған ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 25/5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 қаңтарда № 7037 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 2-7 тармағына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019–2021 жылдарға арналған Балкашин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47 007,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 37 254,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 095,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 658,0 мың теңге;
2) шығындар – 50 390,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 383,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 383,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 20.12.2019 № 37/2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1-1. 4 қосымшаға сәйкес 2019 жылға арналған ауылдық округтің бюджетінде аудан бюджетінен нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-1-тармағымен толықтырылды – Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 28.03.2019 № 27/3 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы,
хатшысы
С.Клюшников
"КЕЛІСІЛДІ"
Сандықтау ауданының
әкімі
А.Исмағамбетов
2018 жылғы 25 желтоқсан
Сандықтау аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 25/5 шешіміне
1 қосымша
2019 жылға арналған Балкашин ауылдық округінің бюджеті

О бюджете сельского округа на 2019-2021 годы
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2018 года № 25/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 января 2019 года № 7037.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Балкашинского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 007,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 37 254,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 095,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 658,0 тысяч тенге;
2) затраты – 50 390,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 3 383,4 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 383,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 20.12.2019 № 37/2 (вводится в действие с 01.01.2019).
1-1. Учесть, что в бюджете сельского округа на 2019 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета согласно приложению 4.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-1 в соответствии с решением Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 28.03.2019 № 27/3 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии,
секретарь районного
маслихата
С.Клюшников
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Сандыктауского
района
А.Исмагамбетов
25 декабря 2018 года
Приложение 1
к решению Сандыктауского районного маслихата
от 25 декабря 2018 года № 25/5
Бюджет Балкашинского сельского округа на 2019 год

3 581,0
010
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
92,0
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
3 679,0
12
Көлік және коммуникация
5 882,0
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
5 882,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын салу
5 882,0
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0,0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
0,0
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0,0
Сандықтау аудандық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 25/5 шешіміне
4 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер
Ескерту. Шешім 4-қосымшамен толықтырылды – Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 28.03.2019 № 27/3 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 20.12.2019 № 37/2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
8 658,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
8 658,0
оның iшiнде:
ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын көтеруге
2 575,0
әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
1 564,0
бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық аланың енгізуге
300,0
Балкашин ауылын абаттандыруға
2 000,0

3 581,0
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
92,0
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
3 679,0
12
Транспорт и коммуникации
5 882,0
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
5 882,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
5 882,0
III. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0,0
IV. Дефицит (профицит) бюджета
0,0
V. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0,0
Приложение 4 к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 25 декабря
2018 года № 25/5
Целевые трансферты из районного бюджета на 2019 год
Сноска. Решение дополнено приложением 4 в соответствии с решением Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 28.03.2019 № 27/3 (вводится в действие с 01.01.2019); в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 20.12.2019 № 37/2 (вводится в действие с 01.01.2019).
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
8 658,0
Целевые текущие трансферты
8 658,0
в том числе:
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
2 575,0
на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
1 564,0
на внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
300,0
на благоустройство села Балкашино
2 000,0
на зимнее содержание дорог Балкашинского сельского округа
2 219,0