Сандықтау ауданы Каменск ауылдық округі Каменка ауылының көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы Каменск ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 22 қарашадағы № 2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 желтоқсанда № 6943 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35, 37 баптарына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 05 қазандағы негізінде, Каменск ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау ауданы Каменск ауылдық округі Каменка ауылының көшелері қайта аталсын:
1) Набережная көшесі Мұхамеджан Тынышбаев көшесіне;
2) Московская көшесі Ахмет Байтұрсынұлы көшесіне;
3) Киров көшесі Ілияс Жансүгіров көшесіне;
4) Заготзерно көшесі Қанай би көшесіне;
5) Лесная көшесі Мағжан Жұмабаев көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Каменск ауылдық
округі әкімінің
міндетін атқарушы
Л.Сахнова

О переименовании улиц села Каменка Каменского сельского округа Сандыктауского района
Решение акима Каменского сельского округа Сандыктауского района Акмолинской области от 22 ноября 2018 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 декабря 2018 года № 6943
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 05 октября 2018 года, исполняющая обязанности акима Каменского сельского округа РЕШИЛА:
1. Переименовать улицы села Каменка Каменского сельского округа Сандыктауского района:
1) улицу Набережная на улицу Мухамеджан Тынышбаев;
2) улицу Московская на улицу Ахмет Байтурсынулы;
3) улицу Киров на улицу Илияс Жансугиров;
4) улицу Заготзерно на улицу Канай би;
5) улицу Лесная на улицу Магжан Жумабаев.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющая обязанности
акима Каменского
сельского округа
Л.Сахнова