Целиноград аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 164/22-6 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2018 жылғы 18 сәуірдегі № 199/28-6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 мамырда № 6603 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 164/22-6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6346 болып тіркелген, 2018 жылғы 26 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19 171 442,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 687 043,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 25 899,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 470 371,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16 988 129,0 мың теңге;
2) шығындар – 19 190 665,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 375 924, 9 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 432 900,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 56 975,1 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 48 000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 443 148,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 443 148,5 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 432 900,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 56 975,1 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 67 223,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихаты сессиясының
төрағы
Я.Мофа
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Жанбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының
әкімі
М.Тәткеев
18.04.2018
"Целиноград ауданының
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
А.Ыбраева
18.04.2018
Целиноград аудандық
мәслихатының

О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 164/22-6 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 18 апреля 2018 года № 199/28-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 мая 2018 года № 6603
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата "О районном бюджете на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 164/22-6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6346, опубликовано 26 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 19 171 442,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 687 043,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 25 899,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 470 371,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 988 129,0 тысяч тенге;
2) затраты – 19 190 665,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 375 924,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 432 900,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 56 975,1 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 48 000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 443 148,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 443 148,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 432 900,0 тысяч тенге;
погашение займов – 56 975,1 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 67 223,6 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Целиноградского районного
маслихата
Я.Мофа
Секретарь Целиноградского
районного маслихата
Б.Жанбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского
района
М.Таткеев
18.04.2018
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
Целиноградского района"
А.Ибраева
18.04.2018
Приложение
к решению Целиноградского
районного маслихата