2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 261/38-6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 желтоқсанда № 6987 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 680 278,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 309 965,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 31 040,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 695 388,2 мың теңге;
трансферттер түсімі – 24 643 884,2 мың теңге;
2) шығындар – 27 792 785,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 146 530,1 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 246 188,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 99 657,9 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 16 000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 275 037,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 275 037,3 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 246 188,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 99 657,9 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 128 507,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 27.11.2019 № 361/52-6 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджеттің кірістері келесі көздер есебінен бекітілсін:
1) салықтық түсімдер:
жеке табыс салығынан;
әлеуметтік салықтан;
мүлікке салынатын салықтан;
жер салығынан;
көлік құралдарына салынатын салықтан;
бірыңғай жер салығынан;
акциздерден;
табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдерден;
басқа да алымдардан;
кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар;
мемлекеттік баж салығынан;
2) салықтық емес түсімдер:
мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістерден;
мұнай секторы ұйымдарынан және Жәбірленушілерге өтемақы қорына түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулардан;
басқа да салықтық емес түсімдерден;

О районном бюджете на 2019-2021 годы
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2018 года № 261/38-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 декабря 2018 года № 6987.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 680 278,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 309 965,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 31 040,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 695 388,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24 643 884,2 тысяч тенге;
2) затраты – 27 792 785,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 146 530,1 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 246 188,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 99 657,9 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 16 000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 275 037,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 275 037,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 246 188,0 тысяч тенге;
погашение займов – 99 657,9 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 128 507,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 27.11.2019 № 361/52-6 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Утвердить доходы районного бюджета за счет следующих источников:
1) налоговых поступлений:
индивидуального подоходного налога;
социального налога;
налога на имущество;
земельного налога;
налога на транспортные средства;
единого земельного налога;
акцизов;
поступлений за использование природных и других ресурсов;
прочих сборов;
сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
государственной пошлины;
2) неналоговых поступлений:
доходов от аренды имущества, находящегося в государственной собственности;
штрафов, пений, санкций, взысканий, налагаемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора и в Фонд компенсации потерпевшим;
прочих неналоговых поступлений;

3) негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер:
мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сатудан;
жерді сатудан;
4) трансферттер түсімі.
3. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен аудан бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 6 729 905,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
4. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 4-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
5. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен аудан бюджетіне нысаналы трансферттер 5-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
6. 2019 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 52 000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
7. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар мамандарына, қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер ескерілсін.
8. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттің даму бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттің атқарылу барысында секвестрленуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 7-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. Ауылдық округтердің әкімдері аппараттарының әкімшілері бойынша бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 8-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық мәслихаты
сессиясының төрайымы
А.Бутакова
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Жанбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының әкімі
Целиноград аудандық мәслихатының

3) поступлений от продажи основного капитала:
продажи государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями;
продажи земли;
4) поступлений трансфертов.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из областного бюджета бюджету района, в сумме 6 729 905,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
5. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета бюджету района согласно приложению 5.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2019 год в сумме 52 000,0 тысяч тенге.
7. Учесть специалистам социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
8. Утвердить перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2019 год согласно приложению 6.
9. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2019 год, согласно приложению 7.
10. Утвердить перечень бюджетных программ по администраторам аппаратов акимов сельских округов согласно приложению 8.
11. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Целиноградского районного маслихата
А.Бутакова
Секретарь Целиноградского
районного маслихата
Б.Жанбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского района
Приложение 1 к решению
Целиноградского районного маслихата

31 628,0
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
14 916,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
15 454,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
15 454,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
45 971,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
10 803,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 803,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
35 168,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 629,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
12 539,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
126 752,0
1
Ауыл шаруашылығы
50 988,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
16 515,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 515,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
34 473,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 183,0
007
Қанғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
6 869,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
2 962,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
4 459,0
6
Жер қатынастары
21 380,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
21 380,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 380,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
54 384,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
54 384,0
099
Мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыру
54 384,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
52 128,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
52 128,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
33 155,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

31 628,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
14 916,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
15 454,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
15 454,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
45 971,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
10 803,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
10 803,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
35 168,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
22 629,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
12 539,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
126 752,0
1
Сельское хозяйство
50 988,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
16 515,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
16 515,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
34 473,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
20 183,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
6 869,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2 962,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
4 459,0
6
Земельные отношения
21 380,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
21 380,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
21 380,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
54 384,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
54 384,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
54 384,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
52 128,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
52 128,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
33 155,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства

67 500,0
15
Трансферттер
152 229,0
1
Трансферттер
152 229,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
152 229,0
038
Субвенсиялар
152 229,0
IІІ. Таза бюджеттiк кредиттеу
0,0
IV. Қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо
0,0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
0,0
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0,0
Целиноград аудандық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 261/38-6
шешіміне 4-ші қосымша
2019 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
9 148 683,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
3 150 338,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
84 082,0
Еңбек нарығын дамытуға
19 509,0
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
27 215,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын көбейтуге
8 619,0
Техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдар тізбесін кеңейтуге
4 622,0
Ымдау тілі маманының қызмет көрсетуге
134,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
13 990,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
9 993,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
961 592,0
Тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
34 364,0
Оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
5 100,0
Орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге
4 457,0
Жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге
649 435,0
Ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге
258 516,0
Мектептердің педагог-психологтарының лауазымдық айлықақыларының мөлшерлерін ұлғайтуға
3 403,0
Мектептердің педагог-психологтарына педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге
6 317,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 711 112,0
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
1 711 112,0
Ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
393 552,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер

67 500,0
15
Трансферты
152 229,0
1
Трансферты
152 229,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
152 229,0
038
Субвенция
152 229,0
III. Чистое бюджетное кредитование
0,0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
0,0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0,0
Приложение 4 к решению
Целиноградского районного маслихата
от 24 декабря 2018 года № 261/38-6
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2019 год
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
9 148 683,0
Целевые текущие трансферты
3 150 338,0
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
84 082,0
На развитие рынка труда
19 509,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
27 215,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
8 619,0
На расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
4 622,0
На оказание услуг специалиста жестового языка
134,0
На внедрение консультантов по специальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
13 990,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
9 993,0
Отдел образования района (города областного значения)
961 592,0
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
34 364,0
На доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
5 100,0
На апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
4 457,0
На доплату учителям организаций образования, реализующих учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования
649 435,0
На доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
258 516,0
На увеличение размеров должностных окладов педагогов-психологов школ
3 403,0
На доплату за квалификацию педагогического мастерства педагогам-психологам школ
6 317,0
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 711 112,0
На финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
1 711 112,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
393 552,0
Целевые трансферты на развитие

5 752 157,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
4 598 836,0
Бастауыш, негізгі, орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау, соның ішінде:
2 453 902,0
Целиноград ауданының Қоянды ауылында 1200 орындық мектептің құрылысы
1 393 719,0
Целиноград ауданының Қажымұқан ауылында 300 орындық мектептің құрылысы
481 183,0
Целиноград ауданының Қосшы ауылында 1200 орындық мектептің құрылысы
579 000,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
60 452,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
441 862,0
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту, оның ішінде:
1 582 820,0
Қажымұқан ауылында сумен жабдықтау жүйесін реконструкциялау
626 094,0
Талапкер ауылында сумен жабдықтау жүйесін реконструкциялау
549 375,0
Қаражар ауылында сумен жабдықтау жүйесін реконструкциялау
143 952,0
Тайтөбе ауылында сумен жабдықтау жүйесін реконструкциялау
263 399,0
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту, оның ішінде:
59 800,0
Қажымұқан ауылында жаңа ғимараттарды электрмен жабдықтау
59 800,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 065 403,0
Көлік инфрақұрылымын дамытуға, оның ішінде:
1 065 403,0
Талапкер ауылының көше-жол жүйесінің құрылысы
1 000 000,0
Нұресіл ауылының көше-жол жүйесінің құрылысы
65 403,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы және коммуналдық шаруашылық бөлімі
87 918,0
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту, оның ішінде:
87 918,0
Қызылсуат ауылында жаңа ғимараттарды электрмен жабдықтау
87 918,0
Бюджеттік несиелер
246 188,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
246 188,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
246 188,0
Целиноград аудандық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 261/38-6
шешіміне 5-ші қосымша
2019 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
1 619 232,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
378 870,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
171 683,0
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
171 683,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
60 350,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
55 350,0
Санитарлық союға бағытталатын бруцеллезбен ауыратын ауыл шаруашылығы малдарының (ірі және ұсақ қара малдың) құнын (50 пайызға дейін) өтеуге
5 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

5 752 157,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
4 598 836,0
Строительство и реконструкция объектов начального, основного, среднего и общего среднего образования, в том числе:
2 453 902,0
Строительство школы на 1 200 мест в селе Коянды Целиноградского района
1 393 719,0
Строительство школы на 300 мест в селе Кажымукан Целиноградского района
481 183,0
Строительство школы на 1200 мест в селе Қосшы Целиноградского района
579 000,0
На проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
60 452,0
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
441 862,0
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах, в том числе:
1 582 820,0
Реконструкция сетей водоснабжения в селе Кажымукан
626 094,0
Реконструкция сетей водоснабжения в селе Талапкер
549 375,0
Реконструкция сетей водоснабжения в селе Каражар
143 952,0
Реконструкция сетей водоснабжения в селе Тайтобе
263 399,0
Развитие теплоэнергетической системы, в том числе:
59 800,0
Электроснабжение новой застройки села Кажымукан
59 800,0
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 065 403,0
На развитие транспортной инфраструктуры, в том числе:
1 065 403,0
Строительство улично-дорожной сети села Талапкер
1 000 000,0
Строительство улично-дорожной сети села Нуресиль
65 403,0
Отдел жилищной инспекции и коммунального хозяйства района (города областного значения)
87 918,0
Развитие теплоэнергетической системы, в том числе:
87 918,0
Электроснабжение новой застройки в селе Кызылсуат
87 918,0
Бюджетные кредиты
246 188,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
246 188,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
246 188,0
Приложение 5 к решению
Целиноградского районного маслихата
от 24 декабря 2018 года № 261/38-6
Целевые трансферты из областного бюджета на 2019 год
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
1 619 232,0
Целевые текущие трансферты
378 870,0
в том числе:
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
171 683,0
На финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
171 683,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
60 350,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
55 350,0
Возмещение (до 50 процентов) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
5 000,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

70 847,0
Арнаулы әлеуметтік қызметтер "Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
2 100,0
Әлеуметтік тапсырыс аясында арнайы әлеуметтік қызмет көрсетуге
50 306,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
3 285,0
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу)
11 130,0
Еңбек нарығын дамытуға
1 400,0
Кеңес әскерлерінің Ауғанстаннан шығарылуының 30-жылдығына орай бір жолғы материалдық көмек төлеуге
2 626,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
68 195,0
Астана қаласының жасыл желекті аймағын құру үшін мәжбүрлеп оқшаулаған кезде жер пайдаланушыларға немесе жер телімдерінің иелеріне шығындарды өтеуге
68 195,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
7 795,0
Мектептерде IT-сыныптарын ашуға
7 795,0
Нысаналы даму трансферттерi
1 240 362,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
853 412,0
Бастауыш, негізгі, орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау, соның ішінде:
409 876,0
Максимовка ауылында 300 орындық орта мектептің құрылысы
122 802,0
Қосшы ауылында 1200 орындық орта мектептің құрылысы
140 000,0
Қажымұқан ауылында 300 орындық орта мектептің құрылысы
50 275,0
Қоянды ауылында 1200 орындық орта мектептің құрылысы
96 799,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға соның ішінде:
79 655,0
Қосшы ауылында су бұру (канализация) жұйесінің құрылысы 4 кезек
35 000,0
"Құрылтай" КТК сыртқы электржабдықтау
21 701,0
"Құрылтай" КТК сыртқы желілері 1 кезек су құбыры мен канализация
22 954,0
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту, соның ішінде:
192 161,0
Қаражар ауылында сумен жабдықтау желілерін реконструкциялау
62 661,0
Малотимофеевка ауылын сумен жабдықтаудың таратушы желілерін реконструкциялау
8 000,0
Талапкер ауылында сумен жабдықтау желілерін қайта жаңарту
50 000,0
Шұбар ауылын сумен жабдықтаудың таратушы желілерін реконструкциялау
10 000,0
Қажымұқан ауылын сумен жабдықтаудың таратушы желілерін реконструкциялау
34 800,0
Жана Жол ауылын сумен жабдықтаудың таратушы желілерін реконструкциялау
6 000,0
Пакровское кен орнының жер асты суларынан Талапкер мен Қажымұқан ауылдарына дейінгі су құбырының құрылысына кешенді ведомстводан тыс талдау жүргізумен жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу
20 700,0
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту, оның ішінде:
28 092,0
Қажымұқан ауылында жаңа ғимараттарды электрмен жабдықтау
28 092,0
Газ тасымалдау жүйесін дамытуға, оның ішінде:
143 628,0
Қоянды ауылында газ құбыры жүйелерінің құрылысына жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу

70 847,0
На размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
2 100,0
На оказание специальных социальных услуг в рамках государственного социального заказа
50 306,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
3 285,0
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
11 130,0
На развитие рынка труда
1 400,0
На выплату единовременной материальной помощи к 30-летию вывода Советских войск из Афганистана
2 626,0
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
68 195,0
На возмещение убытков землепользователей или собственникам земельных участков при принудительном отчуждении земельных участков для создания зеленой зоны города Астаны
68 195,0
Отдел образования района (города областного значения)
7 795,0
На открытие IT-классов в школах
7 795,0
Целевые трансферты на развитие
1 240 362,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
853 412,0
Строительство и реконструкция объектов начального, основного, среднего и общего среднего образования, в том числе:
409 876,0
Строительство средней школы на 300 мест в селе Максимовка
122 802,0
Строительство школы на 1 200 мест в селе Косшы
140 000,0
Строительство средней школы на 300 мест в селе Кажымукан
50 275,0
Строительство школы на 1 200 мест в селе Коянды
96 799,0
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры, в том числе:
79 655,0
Строительство сетей водоотведения (канализация) в селе Косшы 4 очередь
35 000,0
Наружное электроснабжение МЖК "Курылтай"
21 701,0
Наружные сети МЖК "Курылтай" 1 часть водопровод и канализация
22 954,0
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах, в том числе:
192 161,0
Реконструкция сетей водоснабжения в селе Каражар
62 661,0
Реконструкция разводящих сетей водоснабжения в селе Малотимофеевка
8 000,0
Реконструкция сетей водоснабжения в селе Талапкер
50 000,0
Реконструкция разводящих сетей водоснабжения в селе Шубары
10 000,0
Реконструкция разводящих сетей водоснабжения в селе Кажымукан
34 800,0
Реконструкция разводящих сетей водоснабжения в селе Жана Жол
6 000,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство водовода с Покровского месторождения подземных вод до села Талапкер и Кажымукан
20 700,0
Развитие теплоэнергетической системы, в том числе:
28 092,0
Электроснабжение новой застройки в селе Кажымукан
28 092,0
Развитие газотранспортной системы, в том числе:
143 628,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей села Коянды

55 233,0
Малотимофеевка ауылында газ құбыры жүйелерінің құрылысына жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
50 021,0
Шұбар ауылында газ құбыры жүйелерінің құрылысына жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
38 374,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы және коммуналдық шаруашылық бөлімі
107 750,0
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту, оның ішінде:
107 750,0
Қаражар ауылында жаңа ғимараттарды электрмен жабдықтау

55 233,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей села Малотимофеевка
50 021,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей села Шубары
38 374,0
Отдел жилищной инспекции и коммунального хозяйства района (города областного значения)
107 750,0
Развитие теплоэнергетической системы, в том числе:
107 750,0
Электроснабжение новой застройки в селе Каражар

17 751,0
Қабанбай батыр ауылында жаңа ғимараттарды электрмен жабдықтау
9 693,0
Қызылсуат ауылында жаңа ғимараттарды электрмен жабдықтау
80 306,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
279 200,0
Көлік инфрақұрылымын дамыту, оның ішінде:
279 200,0
Нұресіл ауылының көше-жол жүйесінің құрылысы
33 400,0
Талапкер ауылының көше-жол жүйесінің құрылысы
113 000,0
Ақмол ауылының жаңа құрылыс ауданында (1, 2, 3, 4 шағын аудандар) көше-жол жүйесінің құрылысы

17 751,0
Электроснабжение новой застройки в селе Кабанбай батыра
9 693,0
Электроснабжение новой застройки в селе Кызылсуат
80 306,0
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
279 200,0
На развитие транспортной инфраструктуры, в том числе:
279 200,0
Строительство улично-дорожной сети села Нуресиль
33 400,0
Строительство улично-дорожной сети села Талапкер
113 000,0
Строительство улично-дорожной сети в районе новой застройки (мкр. 1,2,3,4) аула Акмол

132 800,0
Целиноград аудандық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 261/38-6
шешіміне 6-шы қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджеттің даму бағдарламаларының тізбесі
Атауы
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
Көлік инфрақұрылымын дамыту
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы және коммуналдық шаруашылық бөлімі
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
Целиноград аудандық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 261/38-6
шешіміне 7-ші қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджеттердің атқарылу процесінде секвестрленуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Бiлiм беру
Жалпы білім беру
Целиноград аудандық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 261/38-6
шешіміне 8-ші қосымша
Ауылдық округтердің әкімдері аппараттарының әкімшілері бойынша бюджеттік бағдарламалардың тізбесі

132 800,0
Приложение 6 к решению
Целиноградского районного маслихата
от 24 декабря 2018 года № 261/38-6
Перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2019 год
Наименование
Отдел строительства района (города областного значения)
Строительство и реконструкция объектов образования
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
Развитие теплоэнергетической системы
Развитие газотранспортной системы
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
Развитие транспортной инфраструктуры
Отдел жилищной инспекции и коммунального хозяйства района (города областного значения)
Развитие теплоэнергетической системы
Приложение 7 к решению
Целиноградского районного маслихата
от 24 декабря 2018 года № 261/38-6
Перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2019 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Приложение 8 к решению
Целиноградского районного маслихата
от 24 декабря 2018 года № 261/38-6
Перечень бюджетных программ по администраторам аппаратов акимов сельских округов