Целиноград ауданының Жалғызқұдық, Красноярка ауылдарында көшелерді қайта атау туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы Краснояр ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 13 қарашадағы № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 6 желтоқсанда № 6904 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсанындағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35, 37 - баптарына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 5 қазандағы қорытындысы негізінде, Краснояр ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Целиноград ауданы Жалғызқұдық ауылының көшелері қайта аталсын:
Суворов көшесін Жерұйық көшесіне;
Мира көшесін Бейбітшілік көшесіне;
Пятилетка көшесін Желтоқсан көшесіне;
Спортивная көшесін Алаш көшесіне;
Механизаторская көшесін Ұлы дала көшесіне.
2. Целиноград ауданы Красноярка ауылының көшелері қайта аталсын:
Советская көшесін Тәуелсіздік көшесіне;
Победа көшесін Жеңіс көшесіне;
Энгельса көшесін Достық көшесіне;
Набережная көшесін Жағалау көшесіне.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Краснояр ауылдық
округі әкімі
М.Сағынтаев

О переименовании улиц в селах Жалгызкудук, Красноярка Целиноградского района
Решение акима Красноярского сельского округа Целиноградского района Акмолинской области от 13 ноября 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 декабря 2018 года № 6904
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 5 октября 2018 года, аким Красноярского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Жалгызкудук Целиноградского района:
улицу Суворова на улицу Жеруйык;
улицу Мира на улицу Бейбитшилик;
улицу Пятилетка на улицу Желтоксан;
улицу Спортивная на улицу Алаш;
улицу Механизаторская на улицу Улы дала.
2. Переименовать улицы села Красноярка Целиноградского района:
улицу Советская на улицу Тауелсиздик;
улицу Победа на улицу Женис;
улицу Энгельса на улицу Достык;
улицу Набережная на улицу Жагалау.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Красноярского
сельского округа
М.Сагинтаев