Целиноград ауданы Тасты ауылының құрамдас бөліктерін және Ақмешіт ауылының көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы Тасты ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 21 қарашадағы № 7 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 желтоқсанда № 6931 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсанындағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35, 37 - баптарына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 5 қазандағы қорытындысы негізінде, Тасты ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Целиноград ауданы Тасты ауылының құрамдас бөліктері қайта аталсын:
Октябрьская көшесін Сабыр Ниязбеков көшесіне;
Революционная көшесін Мұхтар Әуезов көшесіне;
Интернациональная көшесін Ахмет Байтұрсынұлы көшесіне;
Молодежная көшесін Бауыржан Момышұлы көшесіне;
Луговая көшесін Сарыарқа көшесіне;
Школьная тұйық көшесін Береке тұйық көшесіне;
Дружбы көшесін Алаш көшесіне;
Сенная тұйық көшесін Бірлік тұйық көшесіне.
2. Целиноград ауданы Ақмешіт ауылының көшелері қайта аталсын:
Казахстанская көшесін Тәуке хан көшесіне;
Приишимская көшесін Есіл көшесіне;
Школьная көшесін Ыбырай Алтынсарин көшесіне.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Тасты ауылдық
округі әкімі
Б.Аппасов

О переименовании составных частей села Тасты и переименовании улиц села Акмечеть Целиноградского района
Решение акима сельского округа Тасты Целиноградского района Акмолинской области от 21 ноября 2018 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 декабря 2018 года № 6931
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан", статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 5 октября 2018 года , аким сельского округа Тасты РЕШИЛ:
1. Переименовать составные части села Тасты Цлиноградского района:
улицу Октябрьская на улицу Сабыр Ниязбеков;
улицу Революционная на улицу Мухтар Ауезов;
улицу Интернациональная на улицу Ахмет Байтурсынулы;
улицу Молодежная на улицу Бауыржан Момышулы;
улицу Луговая на улицу Сарыарка;
переулок Школьная на переулок Береке;
улицу Дружба на улицу Алаш;
переулок Сенная на переулок Бирлик.
2. Переименовать улицы села Акмечеть Целиноградского района:
улицу Казахстанская на улицу Тауке хан;
улицу Приишимская на улицу Есиль;
улицу Школьная на улицу Ыбырай Алтынсарин.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким сельского
округа Тасты
Б.Аппасов