Бурабай ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 1 маусымдағы № а-6/207 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 маусымда № 6683 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 4 маусымдағы № а-5/221 қаулысымен

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Бурабайского района
Постановление акимата Бурабайского района Акмолинской области от 1 июня 2018 года № а-6/207. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 июня 2018 года № 6683. Утратило силу постановлением акимата Бурабайского района Акмолинской области от 4 июня 2019 года № а-5/221

Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 04.06.2019 № а-5/221 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Заңының 43-2 бабына сәйкес, Бурабай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бурабайского района Акмолинской области от 04.06.2019 № а-5/221 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 43-2 Закона Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежей в бюджет" (Налоговый кодекс)", акимат Бурабайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Бурабай ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Қ.Мұратовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ.Қарауылов
Бурабай ауданы әкімдігінің

1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Бурабайского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Муратова Е.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Аким района К.Караулов
Приложение
к постановлению акимата
Бурабайского района