Бурабай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-23/10 "Щучинск қаласының, Бурабай кентінің және Бурабай ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 6С-35/5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 желтоқсанда № 6930 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бурабай аудандық мәслихатының "Щучинск қаласының, Бурабай кентінің және Бурабай ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-23/10 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6321 болып тіркелген, 2018 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Щучинск қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 522434,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 486189,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9135,2 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 27109,8 мың теңге.
2) шығындар – 522434,0 мың теңге.
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге.
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге.
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. Бурабай кентінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 4, 5 және 6 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 132871,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 63536,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 719,3 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 68616,2 мың теңге.
2) шығындар – 132871,5 мың теңге.
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге.
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге.
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 6С-23/10 "О бюджетах города Щучинск, поселка Бурабай и сельских округов Бурабайского района на 2018-2020 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 10 декабря 2018 года № 6С-35/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 декабря 2018 года № 6930
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата "О бюджетах города Щучинск, поселка Бурабай и сельских округов Бурабайского района на 2018-2020 годы" от 25 декабря 2017 года № 6С-23/10 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6321, опубликовано 18 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Щучинск на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 522434,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 486189,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9135,2 тысяч тенге;
поступление трансфертов – 27109,8 тысяч тенге.
2) затраты – 522434,0 тысяч тенге.
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге.
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Бурабай на 2018-2020 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 132871,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 63536,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 719,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 68616,2 тысяч тенге.
2) затраты – 132871,5 тысяч тенге.
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге.
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:

"4. Атамекен ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 10, 11 және 12 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14213,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2215,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 272,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсімдер – 63,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 11663,0 мың теңге.
2) шығындар – 14213,4 мың теңге.
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге.
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге.
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
6 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"6. Златополье ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 16, 17 және 18 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15622,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6861,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8,9 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 8752,0 мың теңге.
2) шығындар – 15622,0 мың теңге.
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге.
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге.
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. Қатаркөл ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 19, 20 және 21 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18785,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7250,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1269,1 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 10266,0 мың теңге.
2) шығындар – 18785,6 мың теңге.
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге.
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге.
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
Бурабай аудандық мәслихатының көрсетілген шешімінің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ,8, 9, 10 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшіне енедi және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
XXXV (кезектен тыс)
сессиясының төрағасы
Ж.Бектұров
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ө.Бейсенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бурабай ауданының
әкімі
Қ.Қарауылов
10 желтоқсан 2018 жыл
Бурабай аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 10 желтоқсандағы

"4. Утвердить бюджет сельского округа Атамекен на 2018-2020 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 14213,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2215,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 272,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 63,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11663,0 тысяч тенге.
2) затраты – 14213,4 тысяч тенге.
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге.
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Златопольского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 к настоящему решению, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 15622,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6861,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8752,0 тысяч тенге.
2) затраты – 15622,0 тысяч тенге.
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге.
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Катаркольского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 к настоящему решению, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 18785,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7250,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1269,1 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10266,0 тысяч тенге.
2) затраты – 18785,6 тысяч тенге.
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге.
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 к указанному решению Бурабайского районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель ХХХV
(внеочередной) сессии
районного маслихата
Ж.Бектуров
Секретарь районного
маслихата
У.Бейсенов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Бурабайского района       К.Караулов
10 декабря 2018 года
Приложение 1
к решению Бурабайского
районного маслихата
от 10 декабря 2018 года