Ақмола облысы Бурабай ауданы Абылайхан ауылдық округі елді мекендерінің көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Бурабай ауданы Абылайхан ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 19 қазандағы № 6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 қарашада № 6829 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 18 сәуірдегі қорытындысы негізінде, Абылайхан ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облысы Бурабай ауданы Абылайхан ауылдық округінің Озерное ауылының көшелері қайта аталсын:
1) Мир көшесі Бейбітшілік көшесіне;
2) Набережная көшесі Жағалау көшесіне;
3) Целинная көшесі Достық көшесіне;
4) Боровская көшесі Орталық көшесіне.
2. Ақмола облысы Бурабай ауданы Абылайхан ауылдық округінің Новый Қарабауыр ауылының Молодежная көшесі Жастар көшесіне қайта аталсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Абылайхан ауылдық
округінің әкімі
Ғ.Қалмағанбетов

О переименовании улиц населенных пунктов Абылайханского сельского округа Бурабайского района Акмолинской области
Решение акима Абылайханского сельского округа Бурабайского района Акмолинской области от 19 октября 2018 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 ноября 2018 года № 6829
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 18 апреля 2018 года, аким Абылайханского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Озерное Абылайханского сельского округа Бурабайского района Акмолинской области:
1) улицу Мира на улицу Бейбитшилик;
2) улицу Набережная на улицу Жагалау;
3) улицу Целинная на улицу Достык;
4) улицу Боровская на улицу Орталык.
2. Переименовать улицу Молодежная села Новый Карабауыр Абылайханского сельского округа Бурабайского района Акмолинской области на улицу Жастар.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Абылайханского
сельского округа
Г.Калмаганбетов