2018-2019 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2018 жылғы 18 шілдедегі № 316 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 шілдеде № 5931 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы"Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабының 2-тармағының 8) тармақшасына сәйкес Ақтөбе облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2018-2019 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға арналған облыстық бюджет қаржысы есебінен мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.
2. "Ақтөбе облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін;
3) осы қаулыны Ақтөбе облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасызы етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің орынбасары Е. Ж. Нұрғалиевке жүктелсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2018-2019 учебный год
Постановление акимата Актюбинской области от 18 июля 2018 года № 316. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 июля 2018 года № 5931. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием за счет средств областного бюджета на 2018-2019 учебный год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление образования Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Актюбинской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Актюбинской области Нургалиева Е. Ж.

4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі Б. Сапарбаев
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2018 жылғы "18" шілдедегі № 316 қаулысына қосымша
2018 - 2019 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға облыстық бюджет қаржысы есебінен мемлекеттік білім беру тапсырысы
Коды
Мамандығы
Біліктілігі
Оқыту тілі
Оқушылар саны
Айына бір маманды оқытуға жұмсалатын шығыстардың орташа құны теңгемен
9 сынып
11 сынып
Ақтөбе қаласы
0100000 – Білім беру
1

4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области Б. Сапарбаев
Приложение к постановлению акимата Актюбинской области от "18" июля 2018 года № 316
Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием за счет средств местного бюджета на 2018- 2019 учебный год
Код
Специальность
Квалификация
Язык обучения
Количество учащихся
Средняя стоимость расходов в месяц на обучение одного специалиста в тенге
9 класс
11 класс
город Актобе
0100000 – Образование
1