Ақтөбе облысы әкімдігінің кейбір бірлескен қаулыларына және мәслихаттың шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2018 жылғы 15 тамыздағы № 376 қаулысы және Ақтөбе облыстық мәслихатының 2018 жылғы 15 тамыздағы № 322 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 қыркүйекте № 5947 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 және 27-баптарына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабына сәйкес Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы бірлескен қаулыға және шешімге қосымшаға сәйкес Ақтөбе облысы әкімдігінің кейбір бірлескен қаулыларына және мәслихаттың шешімдеріне өзгерістер енгізілсін.
2. Осы Ақтөбе облысы әкімдігінің бірлескен қаулысы және мәслихаттың шешімі олар алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. САПАРБАЕВ
Облыстық мәслихаттың хатшысы С. ҚАЛДЫҒҰЛОВА
Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы
Ғ. ЛАТЫПОВ
2018 жылғы 15 тамыздағы № 376/322 әкімдіктің бірлескен қаулысына және мәслихаттың шешіміне қосымша
Ақтөбе облысы әкімдігінің кейбір бірлескен қаулыларына және мәслихаттың шешімдеріне енгізілетін өзгерістер
1. Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2010 жылғы 9 сәуірдегі № 109/297 "Ақтөбе облысында меншікке немесе жер пайдалануға берілетін ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерінің ең аз мөлшерлері туралы" бірлескен қаулысында және шешімінде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3332 тіркелген, 2010 жылғы 6 және 13 мамырда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде тиісінше жарияланған):
әкімдіктің бірлескен қаулысына және мәслихаттың шешіміне қосымшада "с.і. суармалы" және "Ақтөбе қ." сөздері "соның ішінде суармалы" және "Ақтөбе қаласы" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 439/260 "Ақтөбе қаласы Қурайлы ауылдық округінің Россовхоз ауылын Өрлеу ауылы деп қайта атау туралы" бірлескен қаулысында және шешімінде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4145 тіркелген, 2015 жылғы 16 қантарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған):
әкімдіктің бірлескен қаулысының және мәслихаттың шешімінің тақырыбында және 1-тармағында "Қурайлы ауылдық округінің" сөздері алынып тасталсын.
3. Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 516/89 "Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Аққұдық ауылдық округінің Веренка ауылын Достық ауылы деп қайта атау туралы" бірлескен қаулысында және шешімінде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5227 тіркелген, 2017 жылғы 25 қаңтарда электронды түрде Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актілерiнiң эталондық бақылау банкiнде тиісінше жарияланған):
орыс тіліндегі әкімдіктің бірлескен қаулысының және мәслихаттың шешімінің кіріспесінде "самоуправлениии" сөзі "самоуправлении" сөзімен ауыстырылсын.

О внесении изменений в некоторые совместные постановления акимата и решения маслихата Актюбинской области
Постановление акимата Актюбинской области от 15 августа 2018 года № 376 и решение маслихата Актюбинской области от 15 августа 2018 года № 322. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 5 сентября 2018 года № 5947
В соответствии со статьями 6 и 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения в некоторые совместные постановления акимата и решения маслихата Актюбинской области согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Настоящее совместное постановление акимата и решение маслихата Актюбинской области вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким области Б. САПАРБАЕВ
Секретарь областного маслихата С. КАЛДЫГУЛОВА
Председатель сессии
областного маслихата
Г. ЛАТЫПОВ
Приложение
к совместному постановлению
акимата и решению маслихата
от 15 августа 2018 года № 376/322
Изменения вносимые в некоторые совместные постановления акимата и решения маслихата Актюбинской области
1. В совместном постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 9 апреля 2010 года № 109/297 "О минимальных размерах земельных участков сельскохозяйственного назначения, предоставляемых в собственность или землепользование в Актюбинской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3332, опубликованное 6 и 13 мая 2010 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник" соответственно):
в приложении к совместному постановлению акимата и решению маслихата слова "в т.ч. орош." и "г. Актобе" заменить словами "в том числе орошаемые" и "город Актобе".
2. В совместном постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 10 декабря 2014 года № 439/260 "О переименовании села Россовхоз Курайлинского сельского округа города Актобе в село Орлеу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4145, опубликованное 16 января 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет"):
в заголовке и пункте 1 совместного постановления акимата и решения маслихата слова "Курайлинского сельского округа" исключить.
3. В совместном постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 12 декабря 2016 года № 516/89 "О переименовании села Веренка Аккудыкского сельского округа Мартукского района Актюбинской области в село Достык" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5227, опубликованное 25 января 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде соответственно):
в преамбуле совместного постановления акимата и решения маслихата на русском языке слово "самоуправлениии" заменить словом "самоуправлении".

4. Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 517/90 "Ақтөбе қаласының Заречный-3 тұрғын үй алабының атаусыз көшесіне Әбидулла Биекеновтің есімін беру туралы" бірлескен қаулысында және шешімінде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5240 тіркелген, 2017 жылғы 31 қаңтарда және 1 ақпанда "Актюбинский вестник" және "Ақтөбе" газеттерінде тиісінше жарияланған):
орыс тіліндегі әкімдіктің бірлескен қаулысының және мәслихаттың шешімінің кіріспесінде "самоуправлениии" сөзі "самоуправлении" сөзімен ауыстырылсын.
5. Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 518/91 "Ақтөбе қаласының Батыс-2 тұрғын үй алабының атаусыз көшесіне "Тәуелсіздік даңғылы" атауын беру туралы" бірлескен қаулысында және шешімінде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5239 тіркелген, 2017 жылғы 31 қаңтарда және 1 ақпанда "Актюбинский вестник" және "Ақтөбе" газеттерінде тиісінше жарияланған):
орыс тіліндегі әкімдіктің бірлескен қаулысының және мәслихаттың шешімінің кіріспесінде "самоуправлениии" сөзі "самоуправлении" сөзімен ауыстырылсын.
6. Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 519/92 "Ақтөбе қаласының Заречный-3 тұрғын үй алабының атаусыз көшесіне Жұмабек Тәшеновтің есімін беру туралы" бірлескен қаулысында және шешімінде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5245 тіркелген, 2017 жылғы 2 және 3 ақпанда "Актюбинский вестник" және "Ақтөбе" газеттерінде тиісінше жарияланған):
орыс тіліндегі әкімдіктің бірлескен қаулысының және мәслихаттың шешімінің кіріспесінде "самоуправлениии" сөзі "самоуправлении" сөзімен ауыстырылсын.
7. Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 520/93 "Ақтөбе қаласының атаусыз көшесіне Аққағаз Досжанованың есімін беру туралы" бірлескен қаулысында және шешімінде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5241 тіркелген, 2017 жылғы 31 қаңтарда және 1 ақпанда "Актюбинский вестник" және "Ақтөбе" газеттерінде тиісінше жарияланған):
орыс тіліндегі әкімдіктің бірлескен қаулысының және мәслихаттың шешімінің кіріспесінде "самоуправлениии" сөзі "самоуправлении" сөзімен ауыстырылсын.
8. Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 521/94 "Ақтөбе қаласының Оңтүстік Батыс-2 тұрғын үй алабының атаусыз көшесіне Қазақай ахунның есімін беру туралы" бірлескен қаулысында және шешімінде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5249 тіркелген, 2017 жылғы 2 және 3 ақпанда "Актюбинский вестник" және "Ақтөбе" газеттерінде тиісінше жарияланған):
орыс тіліндегі әкімдіктің бірлескен қаулысының және мәслихаттың шешімінің кіріспесінде "самоуправлениии" сөзі "самоуправлении" сөзімен ауыстырылсын.

4. В совместном постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 12 декабря 2016 года № 517/90 "О присвоении имени Абидуллы Биекенова безымянной улице жилого массива Заречный-3 города Актобе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5240, опубликованное 31 января и 1 февраля 2017 года в газетах "Актюбинский вестник" и "Ақтөбе" соответственно):
в преамбуле совместного постановления акимата и решения маслихата на русском языке слово "самоуправлениии" заменить словом "самоуправлении".
5. В совместном постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 12 декабря 2016 года № 518/91 "О присвоении наименования "проспект Тауелсиздик" безымянной улице жилого массива Батыс-2 города Актобе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5239, опубликованное 31 января и 1 февраля 2017 года в газетах "Актюбинский вестник" и "Ақтөбе" соответственно):
в преамбуле совместного постановления акимата и решения маслихата на русском языке слово "самоуправлениии" заменить словом "самоуправлении".
6. В совместном постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 12 декабря 2016 года № 519/92 "О присвоении имени Жумабека Ташенова безымянной улице жилого массива Заречный-3 города Актобе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5245, опубликованное 2 и 3 февраля 2017 года в газетах "Актюбинский вестник" и "Ақтөбе" соответственно):
в преамбуле совместного постановления акимата и решения маслихата на русском языке слово "самоуправлениии" заменить словом "самоуправлении".
7. В совместном постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 12 декабря 2016 года № 520/93 "О присвоении имени Аккагаз Досжановой безымянной улице города Актобе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5241, опубликованное 31 января и 1 февраля 2017 года в газетах "Актюбинский вестник" и "Ақтөбе" соответственно):
в преамбуле совместного постановления акимата и решения маслихата на русском языке слово "самоуправлениии" заменить словом "самоуправлении".
8. В совместном постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 12 декабря 2016 года № 521/94 "О присвоении имени Казакай ахуна безымянной улице жилого массива Юго-Запад-2 города Актобе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5249, опубликованное 2 и 3 февраля 2017 года в газетах "Актюбинский вестник" и "Ақтөбе" соответственно):
в преамбуле совместного постановления акимата и решения маслихата на русском языке слово "самоуправлениии" заменить словом "самоуправлении".

9. Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 522/95 "Ақтөбе қаласының Оңтүстік Батыс-1 тұрғын үй алабының атаусыз көшесіне Мәдина Букееваның есімін беру туралы" бірлескен қаулысында және шешімінде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5244 тіркелген, 2017 жылғы 2 және 3 ақпанда "Актюбинский вестник" және "Ақтөбе" газеттерінде тиісінше жарияланған):
орыс тіліндегі әкімдіктің бірлескен қаулысының және мәслихаттың шешімінің кіріспесінде "самоуправлениии" сөзі "самоуправлении" сөзімен ауыстырылсын.
10. Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2018 жылғы 22 ақпандағы № 89/253 "Ақтөбе қаласының атаусыз көшелеріне атау беру туралы" бірлескен қаулысында және шешімінде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5899 тіркелген, 2018 жылғы 31 наурызда және 2 сәуірде "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде тиісінше жарияланған):
Ақтөбе қаласының атаусыз көшесіне Жомарт атауын беру туралы 3 схемалық карта қоса беріліп отырған схемалық картаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

9. В совместном постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 12 декабря 2016 года № 522/95 "О присвоении имени Мадины Букеевой безымянной улице жилого массива Юго-Запад-1 города Актобе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5244, опубликованное 2 и 3 февраля 2017 года в газетах "Актюбинский вестник" и "Ақтөбе" соответственно):
в преамбуле совместного постановления акимата и решения маслихата на русском языке слово "самоуправлениии" заменить словом "самоуправлении".
10. В совместном постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 22 февраля 2018 года № 89/253 "О присвоении наименований безымянным улицам города Актобе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5899, опубликованное 31 марта и 2 апреля 2018 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник" соответственно):
схематическую карту 3 о присвоении наименования Жомарт безымянной улице города Актобе изложить в новой редакции согласно прилагаемой схематической карте.