Облыстық мәслихаттың 2017 жылғы 8 желтоқсандағы № 217 "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2018 жылғы 9 қарашадағы № 343 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 қарашада № 5955 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 106-бабының 2 және 4-тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 2 қарашадағы № 707 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу және "2018-2020 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 7 желтоқсандағы № 823 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысына сәйкес Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2017 жылғы 8 желтоқсандағы № 217 "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5771 тіркелген 2018 жылғы 4, 5 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшада:
кірістер -
"149 092 791,7" деген сандар "150 278 090,8" сандармен ауыстырылсын,
оның ішінде:
салықтық емес түсімдер бойынша -
"4 645 092,1" деген сандар "4 468 911,2" сандармен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша -
"106 802 346,6" деген сандар "108 163 826,6" сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар -
"150 305 676,1" деген сандар "151 440 975,2" сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
таза бюджеттік кредит беру -
"5 536 496,7" деген сандар "5 586 496,7" сандармен ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер -
"10 590 817" деген сандар "10 640 817" сандармен ауыстырылсын;
2) 9-тармақта:
бесінші абзацта:
"255 597" деген сандар "201 716" деген сандармен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта:
"599 608" деген сандар "449 804" деген сандармен ауыстырылсын;
жетінші абзац алынып тасталсын:
сегізінші абзацта:
"665 459" деген сандар "602 089" деген сандармен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацта:
"131 615" деген сандар "115 731" деген сандармен ауыстырылсын;
оныншы абзацта:
"20 041" деген сандар "16 468" деген сандармен ауыстырылсын;
он бірінші абзацта:
"69 103" деген сандар "66 749" деген сандармен ауыстырылсын;
он екінші абзацта:

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 8 декабря 2017 года № 217 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Актюбинской области от 9 ноября 2018 года № 343. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 ноября 2018 года № 5955. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктами 2 и 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстана от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстана от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2018 года № 707 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2017 года № 823 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2018-2020 годы" Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 8 декабря 2017 года № 217 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы", (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5771, опубликованное 4, 5 января 2018 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1)
доходы -
цифры "149 092 791,7" заменить цифрами "150 278 090,8", в том числе:
по неналоговым поступлениям -
цифры "4 645 092,1" заменить цифрами "4 468 911,2";
по поступлениям трансфертов -
цифры "106 802 346,6" заменить цифрами "108 163 826,6";
в подпункте 2):
затраты -
цифры "150 305 676,1" заменить цифрами "151 440 975,2";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование -
цифры "5 536 496,7" заменить цифрами "5 586 496,7", в том числе:
бюджетные кредиты -
цифры "10 590 817" заменить цифрами "10 640 817";
2) в пункте 9:
в абзаце пятом:
цифры "255 597" заменить цифрами "201 716";
в абзаце шестом:
цифры "599 608" заменить цифрами "449 804";
абзац семь исключить;
в абзаце восьмом:
цифры "665 459" заменить цифрами "602 089";
в абзаце девятом:
цифры "131 615" заменить цифрами "115 731";
в абзаце десятом:
цифры "20 041" заменить цифрами "16 468";
в абзаце одиннадцатом:
цифры "69 103" заменить цифрами "66 749";
в абзаце двенадцатом:

5 562
016
Халықты, объектілерді және аумақтарды табиғи және дүлей зілзалалардан инженерлік қорғау жөнінде жұмыстар жүргізу
15 960
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
7 718 222
1
Құқық қорғау қызметi
7 718 222
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
7 710 490
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіптті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 977 424
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
2 130
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 550 000
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
48 772
014
Әкімшілік тәртіппен тұткындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
59 177
015
Қызметтік жануарларды ұстауды ұйымдастыру
72 987
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
7 732
005
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
7 732
04
Бiлiм беру
37 915 796,2
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
4 099 857
261
Облыстың білім басқармасы
3 903 282
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 903 282
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
196 575
011
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
196 575
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
21 338 217,7
261
Облыстың білім басқармасы
6 565 093
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 093 573
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
750 604
053
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 074 365
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
133 723
071
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 198 480
072
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

5 562
016
Проведение работ по инженерной защите населения, объектов и территории от природных и стихийных бедствий
15 960
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
7 718 222
1
Правоохранительная деятельность
7 718 222
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
7 710 490
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
4 977 424
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
2 130
006
Капитальные расходы государственного органа
2 550 000
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
48 772
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
59 177
015
Организация содержания служебных животных
72 987
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
7 732
005
Развитие объектов органов внутренних дел
7 732
04
Образование
37 915 796,2
1
Дошкольное воспитание и обучение
4 099 857
261
Управление образования области
3 903 282
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
3 903 282
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
196 575
011
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
196 575
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
21 338 217,7
261
Управление образования области
6 565 093
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 093 573
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
750 604
053
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
2 074 365
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
133 723
071
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
2 198 480
072
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования

602 089
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
115 731
261
Облыстың білім басқармасы
357 532
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
298 848
037
Әлеуметтік сауықтандыру
58 684
2
Әлеуметтiк көмек
465 312
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
465 312
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
461 312
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 000
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1 705 000
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 618 474
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
110 807
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
22 514
017
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
16 468
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
5 538
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған ағымдағы іс-шараларды іске асыру
1 000
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
892 715
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
4 424
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
189 759
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
8 500
054
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
66 749
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
300 000
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы

602 089
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
115 731
261
Управление образования области
357 532
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
298 848
037
Социальная реабилитация
58 684
2
Социальная помощь
465 312
256
Управление координации занятости и социальных программ области
465 312
003
Социальная поддержка инвалидов
461 312
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
4 000
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1 705 000
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 618 474
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
110 807
007
Капитальные расходы государственного органа
22 514
017
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
16 468
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
5 538
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
1 000
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
892 715
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
4 424
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
189 759
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
8 500
054
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
66 749
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
300 000
263
Управление внутренней политики области

23 228
077
Қазақстан Республикасында Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
23 228
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 836
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 836
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
60 462
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
56 166
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 296
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
18 129 573,1
1
Тұрғын үй шаруашылығы
9 053 422,8
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
27 334,8
047
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
27 334,8
261
Білім басқармасы
23 611
064
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
23 611
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
9 002 477
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 925 397
034
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
7 077 080
2
Коммуналдық шаруашылық
9 076 150
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
8 303 170
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
119 528
004
Елдi мекендердi газдандыру
164 360
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
20 000
030
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
6 280 560
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
254 549
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
724 645

23 228
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
23 228
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 836
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
2 836
270
Управление по инспекции труда области
60 462
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
56 166
003
Капитальные расходы государственного органа
4 296
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
18 129 573,1
1
Жилищное хозяйство
9 053 422,8
253
Управление здравоохранения области
27 334,8
047
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
27 334,8
261
Управление образования области
23 611
064
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
23 611
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
9 002 477
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
1 925 397
034
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
7 077 080
2
Коммунальное хозяйство
9 076 150
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
8 303 170
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
119 528
004
Газификация населенных пунктов
164 360
010
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения
20 000
030
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
6 280 560
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
254 549
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
724 645

14 646
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
43 160
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
238 041
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
20 307
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
2 206
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
218 378
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
2 428 991
053
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
5 684 520
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
201 716
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ, лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
449 804
058
Өсімдік шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
859
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
60 935
071
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту
88700
719
Облыстың ветеринария басқармасы
148 802
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 938
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
600
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
993
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
29 085
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
87 186
2
Су шаруашылығы
104 661
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
104 661
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

14 646
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
43 160
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
238 041
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
20 307
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
2 206
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
218 378
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
2 428 991
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
5 684 520
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
201 716
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
449 804
058
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере растениеводства
859
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
60 935
071
Обучение предпринимательству в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
88 700
719
Управление ветеринарии области
148 802
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
30 938
003
Капитальные расходы государственного органа
600
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
993
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
29 085
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
87 186
2
Водное хозяйство
104 661
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
104 661
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности

2 220 952
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
271 495
028
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
3 372 405
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
3 211 348
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 211 348
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50 768
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
267 863
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 891 717
13
Басқалар
6 119 105
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
2 471 438
275
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
2 176 497
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51 314
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 500
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың Бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
40 000
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
15 000
008
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың Бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 831 180
015
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың Бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
204 000
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
31 503
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
294 941
051
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың Бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
294 941
9
Басқалар
3 647 668
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 218 327
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
2 218 327
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
141 930
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
141 930
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
14 393
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде, концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ, қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу

2 220 952
027
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
271 495
028
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
3 372 405
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
3 211 348
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 211 348
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
50 768
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
267 863
011
Капитальные расходы государственного органа
1 000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 891 717
13
Прочие
6 119 105
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
2 471 438
275
Управление предпринимательства области
2 176 497
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
51 314
003
Капитальные государственного государственного органа
3 500
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
40 000
006
Поддержка предпринимательской деятельности
15 000
008
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 831 180
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
204 000
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
31 503
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
294 941
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
294 941
9
Прочие
3 647 668
253
Управление здравоохранения области
2 218 327
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
2 218 327
256
Управление координации занятости и социальных программ области
141 930
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
141 930
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
14 393
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов