"Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2018 жылғы 20 қарашадағы № 501 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 30 қарашада № 5958 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 2020 жылғы 3 наурыздағы № 81 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 03.03.2020 № 81 қаулысымен (алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 16-бабына және Қазақстан Республикасы Премьер – Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2017 жылғы 8 маусымдағы № 229 "Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15374 тіркелген бұйрығына сәйкес, Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы қаулыны Ақтөбе облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің орынбасары М.Е. Абдуллинге жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі Б. Сапарбаев
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2018 жылғы 20 қарашадағы № 501 қаулысымен бекітілген
"Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті

Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования"
Постановление акимата Актюбинской области от 20 ноября 2018 года № 501. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 30 ноября 2018 года № 5958. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 3 марта 2020 года № 81
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 03.03.2020 № 81 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 8 июня 2017 года № 229 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования" зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 15374, акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования".
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет ресурсе акимата Актюбинской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Актюбинской области Абдуллина М.Е.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области Б. Сапарбаев
Утвержден постановлением акимата Актюбинской области от 20 ноября 2018 года № 501
Регламент государственной услуги "Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования"

1. Жалпы ережелер
1. "Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі - мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – қызмет беруші) көрсетіледі.
Өтінімді қабылдауды және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижелерін беруді "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі - Мемлекеттік корпорация) жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – жұмыс органымен қазынашылық органдарына сәйкес төленетін шот жіберуі туралы жазбаша хабарлама немесе Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2017 жылғы 8 маусымдағы № 229 бұйрығымен бекітілген "Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 15374 болып тіркелген) (бұдан әрі – Стандарт) 10 тармағында көзделген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауабы.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылы тәртібін сипаттау
4. Көрсетілетін қызметті алушымен (не оның сенімхат арқылы өкілі) Стандарттың 9-тармағында көрсетілген белгіленген нысан бойынша өтінішті беру мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылдар) бастауға негіздеме болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) Мемлекеттік корпорацияның курьерлік қызметінің өкілі 1 (бір) сағат ішінде көрсетілетін қызметті алушының (немесе оның сенімхат бойынша өкілінің) өтінішін ұсынады.
Нәтижесі – қызмет берушінің кеңсесіне өтінішті ұсынады;
2) қызмет берушінің кеңсе маманы 15 (он бес) минут ішінде Мемлекеттік корпорациядан Стандарттың 9 – тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды алынған кезден бастап қабылдайды, олардың тіркелуін жүзеге асырады.
Нәтижесі - құжаттарды қызмет берушінің басшысына қарауға жолдау;
3) қызмет берушінің басшысы 1 (бір) сағат ішінде құжаттарды қарайды және жауапты орындаушыны белгілейді.
Нәтижесі - құжаттарды қызмет берушінің жауапты орындаушысына жолдау;

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования" (далее – государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Управление сельского хозяйства Актюбинской области" (далее – услугодатель).
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляется некоммерческим акционерным обществом "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация).
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – письменное уведомление о направлении рабочим органом соответствующего счета к оплате в органы казначейства, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренных пунктом 10 стандарта государственной услуги "Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования", утвержденного приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 8 июня 2017 года № 229 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 15374) (далее – Стандарт).
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является подача услугополучателем (либо его представителя по доверенности) заявления по установленной форме, предусмотренной пунктом 9 Стандарта.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) ответственный представитель Государственной корпорации курьерской службы в течение 1 (одного) часа предоставляет заявление услугополучателя (либо его представителя по доверенности).
Результат - предоставление заявления в канцелярию услугодателя;
2) специалист канцелярии услугодателя с момента получения с Государственной корпорации необходимых документов, указанных в пункте 9 Стандарта, в течение 15 (пятнадцати) минут осуществляет прием и их регистрацию.
Результат - направление документов на рассмотрение руководителю услугодателя;
3) руководитель услугодателя в течение 1 (одного) часа рассматривает документы и определяет ответственного исполнителя.
Результат - направление документов ответственному исполнителю услугодателя;

4) қызмет берушінің жауапты орындаушысы 10 (он) жұмыс күні ішінде құжаттарды қолданыстағы заңнамаға сәйкестігі тұрғысынан тексереді және сәйкестігі туралы қорытынды немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап дайындайды.
Нәтижесі - ұсынылған құжаттарды комиссия қарауына жолдау немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап;
5) комиссия 1 (бір) сағат ішінде субсидияландыруға түскен өтінімдерді қарайды және шешім қабылдайды.
Нәтижесі - комиссия шешімі;
6) қызмет берушінің жауапты орындаушысы 3 (үш) жұмыс күні ішінде комиссия отырысын өткізгеннен кейін комиссия мүшелерінің қолдарын жинайды және комиссия шешімі туралы жазбаша хабарлайды.
Нәтижесі - комиссияның шешімі туралы хабарлама;
7) қаржы институты комиссияның оң шешімі туралы хабарламаны алғаннан кейін 6 (алты) жұмыс күні ішінде қызмет берушімен субсидиялау шартын жасайды және қызмет берушіге бюджеттен қаражат аударуға арналған өтінімді жолдайды.
Нәтижесі - субсидиялау шартын жасау және бюджеттен қаражат аударуға арналған өтінім;
8) қызмет берушінің жауапты орындаушысы 3 (үш) жұмыс күні ішінде аударуға арналған өтінім сомасының қарыз алушыларды субсидиялау кестесіне сәйкестігін, субсидияларды нақты пайдалану туралы есепті тексеруді жүзеге асырады және төлем шоттарын қазынашылық органдарына жолдайды немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап.
Нәтижесі - қызмет берушінің басшысына қол қою үшін жолдау;
9) қызмет берушінің басшысы 1 (бір) сағат ішінде төлем шоттарды қазынашылық органдарға жібергені туралы жазбаша хабарламаға немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды.
Нәтижесі - төлем шоттарды қазынашылық органдарға жібергені туралы жазбаша хабарламаны немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты қызметті берушінің кеңсесіне жолдау;
10) қызмет берушінің кеңсе маманы 15 (он бес) минут ішінде қызмет берушімен төлем шоттарды қазынашылық органдарға жібергені туралы жазбаша хабарламаны немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты тізілімге сәйкес Мемлекеттік корпорацияның курьерлік қызметінің өкіліне береді.
Нәтижесі - төлем шоттарды қазынашылық органдарға жібергені туралы жазбаша хабарламаны немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлердің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау

4) ответственный исполнитель услугодателя в течение 10 (десяти) рабочих дней проверяет документы на предмет соответствия действующему законодательству и подготавливает заключение о соответствии либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги.
Результат - направление представленных документов на рассмотрение комиссии либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги;
5) комиссия в течение 1 (одного) часа рассматривает поступившие заявления на субсидирование и принимает решение.
Результат - решение комиссии;
6) ответственный исполнитель услугодателя в течение 3 (трех) рабочих дней после проведения заседания комиссии собирает подписи членов комиссии и письменно уведомляет о решении комиссии.
Результат - уведомление о решении комиссии;
7) финансовый институт в течение 6 (шести) рабочих дней после получения уведомления о положительном решении комиссии с услугодателем заключает договор субсидирования и направляет услугодателю заявку на перечисление средств из бюджета.
Результат - заключение договора субсидирования и заявка на перечисление средств из бюджета;
8) ответственный исполнитель услугодателя в течение 3 (трех) рабочих дней осуществляет проверку соответствия суммы заявки на перечисление графику субсидирования заемщиков, отчета о фактическом использовании субсидий и направляет счета к оплате в органы казначейства, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги.
Результат - направление на подписание руководителю услугодателя;
9) руководитель услугодателя в течение 1 (одного) часа подписывает письменное уведомление о направлении счета к оплате в органы казначейства либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги.
Результат - направление письменного уведомления о направлении счета к оплате в органы казначейства либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в канцелярию услугодателя;
10) специалист канцелярии услугодателя в течение 15 (пятнадцати) минут выдает письменное уведомление о направлении услугодателем соответствующего счета к оплате в органы казначейства либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги ответственному представителю Государственной корпорации курьерской службы на основании реестра.
Результат - выдача письменного уведомления о направлении счета к оплате в органы казначейства либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги

6. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) қызмет берушінің кеңсе маманы;
2) қызмет берушінің басшысы;
3) қызмет берушінің жауапты орындаушысы;
4) комиссия;
5) қаржы институты.
7. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлердің) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау:
1) Мемлекеттік корпорацияның курьерлік қызметінің өкілі 1 (бір) сағат ішінде көрсетілетін қызметті алушының (немесе оның сенімхат бойынша өкілінің) өтінішін ұсынады;
2) қызмет берушінің кеңсе маманы 15 (он бес) минут ішінде Мемлекеттік корпорациядан Стандарттың 9 – тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды алынған кезден бастап қабылдайды, олардың тіркелуін жүзеге асырады;
3) қызмет берушінің басшысы 1 (бір) сағат ішінде құжаттарды қарайды және жауапты орындаушыны белгілейді;
4) қызмет берушінің жауапты орындаушысы 10 (он) жұмыс күні ішінде құжаттарды қолданыстағы заңнамаға сәйкестігі тұрғысынан тексереді және сәйкестігі туралы қорытынды немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап дайындайды;
5) комиссия 1 (бір) сағат ішінде субсидияландыруға түскен өтінімдерді қарайды және шешім қабылдайды;
6) қызмет берушінің жауапты орындаушысы 3 (үш) жұмыс күні ішінде комиссия отырысын өткізгеннен кейін комиссия мүшелерінің қолдарын жинайды және комиссия шешімі туралы жазбаша хабарлайды;
7) қаржы институты комиссияның оң шешімі туралы хабарламаны алғаннан кейін 6 (алты) жұмыс күні ішінде қызмет берушімен субсидиялау шартын жасайды және қызмет берушіге бюджеттен қаражат аударуға арналған өтінімді жолдайды;
8) қызмет берушінің жауапты орындаушысы 3 (үш) жұмыс күні ішінде аударуға арналған өтінім сомасының қарыз алушыларды субсидиялау кестесіне сәйкестігін, субсидияларды нақты пайдалану туралы есепті тексеруді жүзеге асырады және төлем шоттарын қазынашылық органдарына жолдайды немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап;
9) қызмет берушінің басшысы 1 (бір) сағат ішінде төлем шоттарды қазынашылық органдарға жібергені туралы жазбаша хабарламаға немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды;
10) қызмет берушінің кеңсе маманы 15 (он бес) минут ішінде қызмет берушімен төлем шоттарды қазынашылық органдарға жібергені туралы жазбаша хабарламаны немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты тізілімге сәйкес Мемлекеттік корпорацияның курьерлік қызметінің өкіліне береді.

6. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) специалист канцелярии услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя;
4) комиссия;
5) финансовый институт.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия):
1) ответственный представитель Государственной корпорации курьерской службы в течение 1 (одного) часа предоставляет заявление услугополучателя (либо его представителя по доверенности);
2) специалист канцелярии услугодателя с момента получения с Государственной корпорации необходимых документов, указанных в пункте 9 Стандарта, в течение 15 (пятнадцати) минут осуществляет прием и их регистрацию;
3) руководитель услугодателя в течение 1 (одного) часа рассматривает документы и определяет ответственного исполнителя;
4) ответственный исполнитель услугодателя в течение 10 (десяти) рабочих дней проверяет документы на предмет соответствия действующему законодательству и подготавливает заключение о соответствии либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги;
5) комиссия в течение 1 (одного) часа рассматривает поступившие заявления на субсидирование и принимает решение;
6) ответственный исполнитель услугодателя в течение 3 (трех) рабочих дней после проведения заседания комиссии собирает подписи членов комиссии и письменно уведомляет о решении комиссии;
7) финансовый институт в течение 6 (шести) рабочих дней после получения уведомления о положительном решении комиссии с услугодателем заключает договор субсидирования и направляет услугодателю заявку на перечисление средств из бюджета;
8) ответственный исполнитель услугодателя в течение 3 (трех) рабочих дней осуществляет проверку соответствия суммы заявки на перечисление графику субсидирования заемщиков, отчета о фактическом использовании субсидий и направляет счета к оплате в органы казначейства, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги;
9) руководитель услугодателя в течение 1 (одного) часа подписывает письменное уведомление о направлении счета к оплате в органы казначейства либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги;
10) специалист канцелярии услугодателя в течение 15 (пятнадцати) минут выдает письменное уведомление о направлении услугодателем соответствующего счета к оплате в органы казначейства либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги ответственному представителю Государственной корпорации курьерской службы на основании реестра.

4. "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясымен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
8. Мемлекеттік корпорацияға жүгіну тәртібінің сипаттамасы, көрсетілетін қызметті алушының сұранысын өңдеу ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті алушы (немесе оның сенімхат бойынша өкілі) Стандарттың 9 – тармағында көзделген, мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті өтінішті және құжаттарды Мемлекеттік корпорацияға ұсынады;
2) Мемлекеттік корпорацияның қызметкері 20 (жиырма) минут ішінде көрсетілетін қызметті алушының жеке басын (не оның сенімхат бойынша өкілінің) сәйкестендіреді және мемлекеттік көрсетілетін қызмет Стандарты көздейтін құжаттар тізіміне сәйкес құжаттар топтамасын толық болуын тексереді, өтінішін тіркеуді жүргізеді.
Көрсетілетін қызметті алушы осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9 – тармағында көзделген тізбеге сәйкес құжаттардың толық топтамасын ұсынбаған жағдайда, Мемлекеттік корпорацияның жұмыскері осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтінішті қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді;
3) Мемлекеттік корпорация инспекторы қабылданған құжаттарды 30 (отыз) минут ішінде жинақтау секторына береді;
4) жинақтау секторы құжаттарды жинайды, тізілім жасайды және Мемлекеттік корпорация курьері арқылы құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесіне жібереді;
5) қызмет берушінің кеңсе маманы 15 (он бес) минут ішінде Мемлекеттік корпорациядан Стандарттың 9 – тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды алынған кезден бастап қабылдайды, олардың тіркелуін жүзеге асырады;
6) қызмет берушінің басшысы 1 (бір) сағат ішінде құжаттарды қарайды және жауапты орындаушыны белгілейді;
7) қызмет берушінің жауапты орындаушысы 10 (он) жұмыс күні ішінде құжаттарды қолданыстағы заңнамаға сәйкестігі тұрғысынан тексереді және сәйкестігі туралы қорытынды немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап дайындайды;
8) комиссия 1 (бір) сағат ішінде субсидияландыруға түскен өтінімдерді қарайды және шешім қабылдайды;
9) қызмет берушінің жауапты орындаушысы 3 (үш) жұмыс күні ішінде комиссия отырысын өткізгеннен кейін комиссия мүшелерінің қолдарын жинайды және комиссия шешімі туралы жазбаша хабарлайды;
10) қаржы институты комиссияның оң шешімі туралы хабарламаны алғаннан кейін 6 (алты) жұмыс күні ішінде қызмет берушімен субсидиялау шартын жасайды және қызмет берушіге бюджеттен қаражат аударуға арналған өтінімді жолдайды;

4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией "Правительство для граждан" и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги
8. Описание порядка обращения в Государственную корпорацию, длительность обработки запроса услугополучателя:
1) услугополучатель (либо его представитель по доверенности) предоставляет в Государственную корпорацию заявление и документы, необходимые для оказания государственной услуги, предусмотренные пунктом 9 Стандарта;
2) инспектор Государственной корпорации в течение 20 (двадцати) минут осуществляет идентификацию личности услугополучателя (либо его представителя по доверенности) и проверяет полноту пакета документов, согласно перечню документов, предусмотренному пунктом 9 Стандарта государственной услуги, проводит регистрацию заявления.
В случае предоставления услугополучателем (либо его представителем по доверенности) неполного пакета документов, согласно перечню, предусмотренному пунктом 9 Стандарта государственной услуги, инспектор Государственной корпорации выдает расписку об отказе в приеме заявления по форме, согласно приложению 3 к настоящему стандарту государственной услуги;
3) инспектор Государственной корпорации передает документы в накопительный сектор в течение 30 (тридцати) минут;
4) накопительный сектор собирает документы, составляет реестр и передает документы через курьера Государственной корпорации в канцелярию услугодателя;
5) специалист канцелярии услугодателя с момента получения с Государственной корпорации необходимых документов, указанных в пункте 9 Стандарта, в течение 15 (пятнадцати) минут осуществляет прием и их регистрацию;
6) руководитель услугодателя в течение 1 (одного) часа рассматривает документы и определяет ответственного исполнителя;
7) ответственный исполнитель услугодателя в течение 10 (десяти) рабочих дней проверяет документы на предмет соответствия действующему законодательству и подготавливает заключение о соответствии либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги;
8) комиссия в течение 1 (одного) часа рассматривает поступившие заявления на субсидирование и принимает решение;
9) ответственный исполнитель услугодателя в течение 3 (трех) рабочих дней после проведения заседания комиссии собирает подписи членов комиссии и письменно уведомляет о решении комиссии;
10) финансовый институт в течение 6 (шести) рабочих дней после получения уведомления о положительном решении комиссии с услугодателем заключает договор субсидирования и направляет услугодателю заявку на перечисление средств из бюджета;

11) қызмет берушінің жауапты орындаушысы 3 (үш) жұмыс күні ішінде аударуға арналған өтінім сомасының қарыз алушыларды субсидиялау кестесіне сәйкестігін, субсидияларды нақты пайдалану туралы есепті тексеруді жүзеге асырады және төлем шоттарын қазынашылық органдарына жолдайды немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап;
12) қызмет берушінің басшысы 1 (бір) сағат ішінде төлем шоттарды қазынашылық органдарға жібергені туралы жазбаша хабарламаға немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды;
13) қызмет берушінің кеңсе маманы 15 (он бес) минут ішінде қызмет берушімен төлем шоттарды қазынашылық органдарға жібергені туралы жазбаша хабарламаны немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты тізілімге сәйкес Мемлекеттік корпорацияның курьерлік қызметінің өкіліне береді;
14) Мемлекеттік корпорацияның құжаттарды беру секторы рұқсатты немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты көрсетілетін қызметті алушыға (немесе оның сенімхат бойынша өкілі) сол күн ішінде береді.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, сонымен қатар өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен және (немесе) Мемлекеттік корпорациямен өзара іс-қимыл тәртібінің және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы Регламенттің қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.
"Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне қосымша
"Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы

11) ответственный исполнитель услугодателя в течение 3 (трех) рабочих дней осуществляет проверку соответствия суммы заявки на перечисление графику субсидирования заемщиков, отчета о фактическом использовании субсидий и направляет счета к оплате в органы казначейства, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги;
12) руководитель услугодателя в течение 1 (одного) часа подписывает письменное уведомление о направлении счета к оплате в органы казначейства либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги;
13 специалист канцелярии услугодателя в течение 15 (пятнадцати) минут выдает письменное уведомление о направлении услугодателем соответствующего счета к оплате в органы казначейства либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги ответственному представителю Государственной корпорации курьерской службы на основании реестра;
14) сектор выдачи документов Государственной корпорации передает уведомление о положительном решении комиссии либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги услугополучателю (либо его представителю по доверенности) в течение того же дня.
9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями и (или) Государственной корпорации и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению к настоящему регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на интернет-ресурсе услугодателя.
Приложение к регламенту государственной услуги "Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования"