Облыстық мәслихаттың 2017 жылғы 8 желтоқсандағы № 217"2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 349 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 желтоқсанда № 5960 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 108-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 2 қарашадағы № 707 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу және "2018-2020 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 7 желтоқсандағы № 823 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысына сәйкес Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2017 жылғы 8 желтоқсандағы № 217 "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5771 тіркелген 2018 жылғы 4, 5 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшада:
кірістер -
"150 278 090,8" деген сандар "150 382 410,8" сандармен ауыстырылсын,
оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша –
"37 645 353" деген сандар "38 070 147" сандармен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер бойынша -
"4 468 911,2" деген сандар "3 763 156,2" сандармен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша -
"108 163 826,6" деген сандар "108 549 107,6" сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар -
"151 440 975,2" деген сандар "151 545 295,2" сандармен ауыстырылсын;
2) 11-тармақта:
екінші абзацта:
"74 969" деген сандар "75 209" деген сандармен ауыстырылсын;
төртінші абзацта:
"3 779 987" деген сандар "3 777 085" деген сандармен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта:
"527 669" деген сандар "517 719,5" деген сандармен ауыстырылсын;
жетінші абзацта:
"1 011 643" деген сандар "1 006 423" деген сандармен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацта:
"1 190 406" деген сандар "1 335 191" деген сандармен ауыстырылсын;
он үшінші абзацта:
"535 997" деген сандар "527 797" деген сандармен ауыстырылсын;
он төртінші абзацта:
"2 109 997" деген сандар "2 074 603" деген сандармен ауыстырылсын;
он бесінші абзацта:
"739 529" деген сандар "726 136" деген сандармен ауыстырылсын;
он алтыншы абзацта:

О внесении изменений в решение областного маслихата от 8 декабря 2017 года № 217 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Актюбинской области от 10 декабря 2018 года № 349. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 12 декабря 2018 года № 5960. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 1 статьи 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстана от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстана от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2018 года № 707 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2017 года № 823 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2018-2020 годы" Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 8 декабря 2017 года № 217 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы", (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5771, опубликованное 4, 5 января 2018 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник") следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1)
доходы -
цифры "150 278 090,8" заменить цифрами "150 382 410,8", в том числе:
по налоговым поступлениям –
цифры "37 645 353" заменить цифрами "38 070 147"
по неналоговым поступлениям -
цифры "4 468 911,2" заменить цифрами "3 763 156,2";
по поступлениям трансфертов -
цифры "108 163 826,6" заменить цифрами "108 549 107,6";
в подпункте 2):
затраты -
цифры "151 440 975,2" заменить цифрами "151 545 295,2";
2) в пункте 11:
в абзаце втором:
цифры "74 969" заменить цифрами "75 209";
в абзаце четвертом:
цифры "3 779 987" заменить цифрами "3 777 085";
в абзаце шестом:
цифры "527 669" заменить цифрами "517 719,5";
в абзаце седьмом:
цифры "1 011 643" заменить цифрами "1 006 423";
в абзаце девятом:
цифры "1 190 406" заменить цифрами "1 335 191";
в абзаце тринадцатом:
цифры "535 997" заменить цифрами "527 797";
в абзаце четырнадцатом:
цифры "2 109 997" заменить цифрами "2 074 603";
в абзаце пятнадцатом:
цифры "739 529" заменить цифрами "726 136";
в абзаце шестнадцатом:

"554 160" деген сандар "532 141" деген сандармен ауыстырылсын;
он тоғызыншы абзацта:
"1 054 693,8" деген сандар "1 028 445,8" деген сандармен ауыстырылсын;
жиырмасыншы абзацта:
"507 343,2" деген сандар "386 893,2" деген сандармен ауыстырылсын;
жиырма екінші абзацта:
"340 328" деген сандар "332 586" деген сандармен ауыстырылсын;
жиырма бесінші абзацта:
"1 664 116,3" деген сандар "1 684 987,3" деген сандармен ауыстырылсын;
жиырма тоғызыншы абзацта:
"258 997" деген сандар "262 850" деген сандармен ауыстырылсын;
отызыншы абзацта:
"38 907" деген сандар "48 907" деген сандармен ауыстырылсын;
отыз жетінші абзацта:
"5 550" деген сандар "5 500" деген сандармен ауыстырылсын;
отыз сегізінші абзацта:

цифры "554 160" заменить цифрами "532 141";
в абзаце девятнадцатом:
цифры "1 054 693,8" заменить цифрами "1 028 445,8";
в абзаце двадцатом:
цифры "507 343,2" заменить цифрами "386 893,2"
в абзаце двадцатом втором:
цифры "340 328" заменить цифрами "332 586";
в абзаце двадцатом пятом:
цифры "1 664 116,3" заменить цифрами "1 684 987,3";
в абзаце двадцать девятом:
цифры "258 997" заменить цифрами "262 850";
в абзаце тридцатом:
цифры "38 907" заменить цифрами "48 907";
в абзаце тридцать седьмом:
цифры "5 550" заменить цифрами "5 500";
в абзаце тридцать восьмом:

5 562
016
Халықты, объектілерді және аумақтарды табиғи және дүлей зілзалалардан инженерлік қорғау жөнінде жұмыстар жүргізу
15 360
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
7 468 222
1
Құқық қорғау қызметi
7 468 222
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
7 460 490
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіптті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 977 424
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
2 130
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 300 000
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
48 772
014
Әкімшілік тәртіппен тұткындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
59 177
015
Қызметтік жануарларды ұстауды ұйымдастыру
72 987
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
7 732
005
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
7 732
04
Бiлiм беру
37 957 731,2
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
4 096 955
261
Облыстың білім басқармасы
3 900 380
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 900 380
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
196 575
011
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
196 575
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
21 340 160,7
261
Облыстың білім басқармасы
6 514 817
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 101 141
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
737 834
053
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 074 365
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
135 216
071
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 158 505
072
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

5 562
016
Проведение работ по инженерной защите населения, объектов и территории от природных и стихийных бедствий
15 360
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
7 468 222
1
Правоохранительная деятельность
7 468 222
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
7 460 490
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
4 977 424
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
2 130
006
Капитальные расходы государственного органа
2 300 000
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
48 772
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
59 177
015
Организация содержания служебных животных
72 987
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
7 732
005
Развитие объектов органов внутренних дел
7 732
04
Образование
37 957 731,2
1
Дошкольное воспитание и обучение
4 096 955
261
Управление образования области
3 900 380
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
3 900 380
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
196 575
011
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
196 575
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
21 340 160,7
261
Управление образования области
6 514 817
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 101 141
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
737 834
053
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
2 074 365
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
135 216
071
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
2 158 505
072
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования

602 089
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
115 731
261
Облыстың білім басқармасы
357 532
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
298 848
037
Әлеуметтік сауықтандыру
58 684
2
Әлеуметтiк көмек
445 991
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
445 991
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
441 991
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 000
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1 740 484
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 651 728
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
115 810
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
21 078
017
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
16 468
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
5 538
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған ағымдағы іс-шараларды іске асыру
1 000
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
922 402
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
4 424
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
189 759
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
8 500
054
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
66 749
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
300 000
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы

602 089
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
115 731
261
Управление образования области
357 532
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
298 848
037
Социальная реабилитация
58 684
2
Социальная помощь
445 991
256
Управление координации занятости и социальных программ области
445 991
003
Социальная поддержка инвалидов
441 991
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
4 000
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1 740 484
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 651 728
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
115 810
007
Капитальные расходы государственного органа
21 078
017
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
16 468
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
5 538
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
1 000
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
922 402
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
4 424
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
189 759
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
8 500
054
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
66 749
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
300 000
263
Управление внутренней политики области

23 228
077
Қазақстан Республикасында Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
23 228
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 836
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 836
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
62 692
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58 396
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 296
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
18 035 324,1
1
Тұрғын үй шаруашылығы
9 034 920,8
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
27 334,8
047
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
27 334,8
261
Білім басқармасы
33 611
064
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
33 611
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
8 973 975
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 927 797
034
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
7 046 178
2
Коммуналдық шаруашылық
9 000 403,3
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
8 229 880,3
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
119 528
004
Елдi мекендердi газдандыру
164 010,5
030
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
6 264 230,8
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
254 549
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
701 426
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
726 136
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
770 523
025
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

23 228
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
23 228
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 836
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
2 836
270
Управление по инспекции труда области
62 692
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
58 396
003
Капитальные расходы государственного органа
4 296
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
18 035 324,1
1
Жилищное хозяйство
9 034 920,8
253
Управление здравоохранения области
27 334,8
047
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
27 334,8
261
Управление образования области
33 611
064
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
33 611
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
8 973 975
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
1 927 797
034
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
7 046 178
2
Коммунальное хозяйство
9 000 403,3
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
8 229 880,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
119 528
004
Газификация населенных пунктов
164 010,5
030
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
6 264 230,8
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
254 549
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
701 426
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
726 136
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
770 523
025
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие благоустройства городов и населенных пунктов

43 160
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
238 041
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
20 307
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
2 205,7
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
216 583
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
2 428 991
053
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
5 684 520
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
201 716
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ, лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
449 804
058
Өсімдік шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
858,6
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
60 934,5
071
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту
88 700
719
Облыстың ветеринария басқармасы
148 802
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 591
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
600
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
993
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
29 085
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
86 533
2
Су шаруашылығы
104 660,6
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
104 660,6
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасызету
104 660,6
3
Орман шаруашылығы
418 033
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы

43 160
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
238 041
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
20 307
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
2 205,7
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
216 583
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
2 428 991
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
5 684 520
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
201 716
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
449 804
058
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере растениеводства
858,6
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
60 934,5
071
Обучение предпринимательству в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
88 700
719
Управление ветеринарии области
148 802
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
31 591
003
Капитальные расходы государственного органа
600
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
993
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
29 085
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
86 533
2
Водное хозяйство
104 660,6
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
104 660,6
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
104 660,6
3
Лесное хозяйство
418 033
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области

3 422 405
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
3 211 348,3
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 211 348,3
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50 768
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
267 863,3
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 891 717
13
Басқалар
6 085 508,1
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
2 469 370,5
275
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
2 179 647
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 464
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 500
005
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
40 000
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
15 000
008
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау"
1 831 180
015
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
204 000
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
31 503
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
289 723,5
051
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
289 723,5
9
Басқалар
3 616 137,6
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 187 773
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
2 187 773
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
140 954
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
140 954
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
14 393
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде, концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ, қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
14393
261
Облыстың білім басқармасы
367 113
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау

3 422 405
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
3 211 348,3
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 211 348,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
50 768
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
267 863,3
011
Капитальные расходы государственного органа
1 000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 891 717
13
Прочие
6 085 508,1
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
2 469 370,5
275
Управление предпринимательства области
2 179 647
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
54 464
003
Капитальные государственного государственного органа
3 500
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
40 000
006
Поддержка предпринимательской деятельности
15 000
008
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 831 180
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
204 000
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
31 503
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
289 723,5
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
289 723,5
9
Прочие
3 616 137,6
253
Управление здравоохранения области
2 187 773
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
2 187 773
256
Управление координации занятости и социальных программ области
140 954
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
140 954
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
14 393
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
14 393
261
Управление образования области
367 113
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства