Ақтөбе қаласында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 2018 жылғы 11 маусымдағы № 3443 қаулысы. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Ақтөбе қаласының Әділет басқармасында 2018 жылғы 15 маусымда № 3-1-193 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 5 қарашадағы № 4956 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы әкімдігінің 05.11.2019 № 4956 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Ақтөбе қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе қаласында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.

Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли в городе Актобе
Постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 11 июня 2018 года № 3443. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актобе Департамента юстиции Актюбинской области 15 июня 2018 года № 3-1-193. Утратило силу постановлением акимата города Актобе Актюбинской области от 5 ноября 2019 года № 4956
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Актобе Актюбинской области от 05.11.2019 № 4956 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", акимат города Актобе ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить специально отведенные места для осуществления выездной торговли в городе Актобе, согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 26 тамыздағы № 3544 "Ақтөбе қаласында автодүкендерден және (немесе) шатырлардан (павильондардан) көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5088 болып тіркелген, 2016 жылғы 6 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылғы 7 қазанда электрондық түрде ҚР НҚА эталондық бақылау банкінде, 2016 жылғы 7 қазанда "Актюбинский вестник" және 2016 жылғы 8 қазанда "Ақтөбе" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

2. Признать утратившим силу постановление акимата города Актобе от 26 августа 2016 года № 3544 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли с автолавок и (или) палаток (павильонов) в городе Актобе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5088, опубликованное 6 октября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет", 7 октября 2016 года в Эталонном контрольном банке НПА РК в электронном виде, 7 октября 2016 года в газете "Актюбинский вестник" и 8 октября 2016 года в газете "Ақтөбе").

3. "Ақтөбе қаласының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада көрсетілген тәртіппен:
1) осы қаулыны "Ақтөбе қалалық Әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы қаулыны Ақтөбе қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

3. Государственному учреждению "Отдел предпринимательства города Актобе" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в государственном учреждении "Управление юстиции города Актобе";
2) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Актобе.