Ақтөбе қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 389 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Ақтөбе қаласы "Астана" ауданының Әділет басқармасында 2018 жылғы 19 желтоқсанда № 3-1-221 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына, 50 бабының 2-тармағына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Ақтөбе қалалық мәслихатының 2015 жылғы 4 наурыздағы № 319 "Ақтөбе қаласының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4244 болып тіркелген, 2015 жылғы 31 наурызында "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) шешімі;
2) Ақтөбе қалалық мәслихатының 2016 жылғы 25 тамыздағы № 92 "Ақтөбе қаласының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы" Ақтөбе қалалық мәслихатының 2015 жылғы 4 наурыздағы № 319 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5048 болып тіркелген, 2016 жылғы 13 қыркүйегінде "Әділет" Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімі.
2. "Ақтөбе қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Ақтөбе қалалық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық мәслихатының сессия төрағасы Е. Татимов
Ақтөбе қалалық мәслихатының хатшысы С. Шынтасова

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата города Актобе
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 14 декабря 2018 года № 389. Зарегистрировано Управлением юстиции района "Астана" города Актобе Департамента юстиции Актюбинской области 19 декабря 2018 года № 3-1-221
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27, пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата города Актобе:
1) решение маслихата города Актобе от 4 марта 2015 года № 319 "О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах города Актобе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4244, опубликованное 31 марта 2015 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник");
2) решение маслихата города Актобе от 25 августа 2016 года № 92 "О внесении изменения в решение маслихата города Актобе от 4 марта 2015 года № 319 "О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций проживающим и работающим в сельских населенных пунктах города Актобе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5048, опубликованное 13 сентября 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Актобе" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата города Актобе.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии маслихата города Актобе Е. Татимов
Секретарь маслихата города Актобе С. Шинтасова