2019-2021 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 394 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Ақтөбе қаласы "Астана" ауданының Әділет басқармасында 2018 жылғы 26 желтоқсанда № 3-1-225 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019 - 2021 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 78 210 617,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 30 882 812,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 766 597,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 090 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36 471 207,9 мың теңге.
2) шығындар – 75 485 906,7 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу – 21 302,0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 21 302,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профицитi) – 2 578 409,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – - 2 578 409,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсiмi – 5 655 000,0 теңге.
қарыздарды өтеу – 13 250 000 мың теңге.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерістер енгізілді – Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 28.01.2019 № 418 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 18.04.2019 № 435 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 30.07.2019 № 466 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 22.11.2019 № 488 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 25.12.2019 № 502 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 52-бабына сәйкес, 1 тармағының 1, 2 тармақшаларда қаралғандарды қоспағанда, түсімдер Ақтөбе қаласының бюджеті кірісіне толық есептелсін.
3. Ақтөбе облыстық мәслихатының 2018 жылғы 10 желтоқсандағы "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешімімен салықтар түсімдерінің жалпы сомасы Ақтөбе қаласына мынадай мөлшерде бөлінуі белгіленгені еске алынсын:
1) төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша 30 пайыз;
2) әлеуметтік салық бойынша 30 пайыз;
3) төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша, төлем көзінен салық салынатын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша түсімдер Ақтөбе қаласының бюджетіне толығымен есептеледі.

Об утверждении бюджета города Актобе на 2019-2021 годы
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 21 декабря 2018 года № 394. Зарегистрировано Управлением юстиции района "Астана" города Актобе Департамента юстиции Актюбинской области 26 декабря 2018 года № 3-1-225. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Актобе на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 78 210 617,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 30 882 812,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 766 597,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 090 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36 471 207,9 тысяч тенге.
2) затраты – 75 485 906,7 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование – 21 302,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 21 302,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 2 578 409,1 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 2 578 409,1 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 5 621 302,0 тенге.
погашение займов – 8 750 000,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Актобе Актюбинской области от 28.01.2019 № 418 (вводится в действие с 01.01.2019); от 18.04.2019 № 435 (вводится в действие с 01.01.2019); от 30.07.2019 № 466 (вводится в действие с 01.01.2019); от 22.11.2019 № 488 (вводится в действие с 01.01.2019); от 25.12.2019 № 502 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Зачислять полностью в доход бюджета города Актобе поступления в соответствии со статьей 52 Бюджетного кодекса Республики Казахстан за исключением, предусмотренным подпунктами 1, 2 пункта 1.
3. Принять к сведению, что решением Актюбинского областного маслихата от 10 декабря 2018 года "Об областном бюджете на 2019 - 2021 годы" городу Актобе установлено распределение общей суммы поступлений от налогов в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты 30 процентов;
2) по социальному налогу 30 процентов;
3) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты, по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, зачисляются полностью в бюджет города Актобе.

4. 2019 жылға арналған қалалық бюджеттен облыстық бюджетке бюджеттiк алып қоюлардың көлемi – 4 995 000 мың теңге сомасында көзделсiн.
5. "2019 - 2021 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2018 жылғы 30 қарашадағы Заңының 8-бабына сәйкес:
2019 жылғы 1 қаңтардан бастап:
1) жалақының ең төмен мөлшерi – 42 500 теңге;
2) мемлекеттiк базалық зейнетақы төлемiнiң ең төмен мөлшерi – 16 037 теңге;
3) зейнетақының ең төмен мөлшерi – 36 108 теңге;
4) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтiк төлемдердi есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдердi қолдану үшiн айлық есептiк көрсеткiш – 2 525 теңге;
5) базалық әлеуметтiк төлемдердiң мөлшерлерiн есептеу үшiн ең төмен күнкөрiс деңгейiнiң шамасы 29 698 теңге болып белгiленсiн.
6. 2019 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджетіне республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер түскені 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
7. 2019 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджетіне облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер түскені 5 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
8. Ақтөбе қаласының жергілікті атқарушы органының 2019 жылға арналған резерві 400 000 мың теңге сомасында бекітілсін.
9. 2019 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын қалалық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

4. Предусмотреть в городском бюджете на 2019 год бюджетные изъятия в областной бюджет в сумме – 4 995 000 тысяч тенге.
5. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан от 30 ноября 2018 года "О республиканском бюджете на 2019 - 2021 годы" установлено:
с 1 января 2019 года:
1) минимальный размер заработной платы – 42 500 тенге;
2) минимальный размер государственной базовой пенсионной выплаты – 16 037 тенге;
3) минимальный размер пенсии – 36 108 тенге;
4) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 2 525 тенге;
5) величину прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 29 698 тенге.
6. Учесть в городском бюджете на 2019 год поступление целевых трансфертов и бюджетных кредитов из республиканского бюджета, согласно приложению 4.
7. Учесть в городском бюджете на 2019 год поступление целевых трансфертов и бюджетных кредитов из областного бюджета, согласно приложению 5.
8. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Актобе на 2019 год в сумме 400 000 тысяч тенге.
9. Утвердить перечень городских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города Актобе на 2019 год, согласно приложению 6.

10. "Ақтөбе қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Ақтөбе қалалық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

10. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Актобе" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата города Актобе.

1 315
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
1 315
III. Таза бюджеттік кредиттеу
Бюджеттік кредиттер
Бюджеттік кредиттерді өтеу
IV. Қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо
Қаржылық активтерді сатып алу
13
Басқалар
9
Басқалар
497
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық бөлімі
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
227 237
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
-227 237
7
Қарыздар түсімдері
01
Мемлекеттік ішкі қарыздар
2
Қарыз алу келісім-шарттары
03
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органы алатын қарыздар
16
Қарыздарды өтеу
227 237
1
Қарыздарды өтеу
227 237
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
227 237
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
227 237
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
Ақтөбе қалалық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 394 шешіміне 4 қосымша
2019 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Ескерту. 4 қосымша жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 25.12.2019 № 502 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
Барлығы
24 340 112,9
Ағымдағы нысаналы трансферттер
12 225 517,9
оның ішінде:
Жалақының ең төмен мөлшерінің өзгеруіне байланысты, мемлекеттік бюджет есебінен қаржыландырылатын азаматтық қызметкерлердің жекелеген санаттарының, ұйымдардың, қазыналық кәсіпорындардың жұмысшыларының жалақысының өсуіне
2 585 928,0
Жалақысы төмен қызметкерлердің салық жүктемесінің төмендеуіне байланысты, олардың еңбек ақы мөлшерінің өсуі үшін өтемақыны өтеуге
313 917,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
59 582,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
5 379 597,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4 623 791,0
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
7 222,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
54 852,0
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
89 803,0
Жұмыспен қамту бағдарламасы

1 315
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
1 315
III. Чистое бюджетное кредитование
Бюджетные кредиты
Погашение бюджетных кредитов
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
Приобретение финансовых активов
13
Прочие
9
Прочие
497
Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
V. Дефицит (профицит) бюджета
227 237
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
-227 237
7
Поступления займов
01
Внутренние государственные займы
2
Договоры займа
03
Займы, получаемые местным исполнительным органом района (города областного значения)
16
Погашение займов
227 237
1
Погашение займов
227 237
452
Отдел финансов района (города областного значения)
227 237
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
227 237
8
Используемые остатки бюджетных средств
01
Остатки бюджетных средств
1
Свободные остатки бюджетных средств
01
Свободные остатки бюджетных средств
Приложение 4 к решению маслихата города Актобе от 21 декабря 2018 года № 394
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2019 год
Сноска. Приложение 4 – в редакции решения маслихата города Актобе Актюбинской области от 25.12.2019 № 502 (вводится в действие с 01.01.2019).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
24 340 112,9
Целевые текущие трансферты
12 225 517,9
в том числе:
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
2 585 928,0
На компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки низкооплачиваемых работников для повышения размера их заработной платы
313 917,0
на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
59 582,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
5 379 597,0
Государственная адресная социальная помощь
4 623 791,0
Обеспечение деятельности центров занятости населения
7 222,0
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
54 852,0
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
89 803,0
Программа занятости

599 757,0
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
4 172,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
3 886 493,9
Жалпы білім беру
3 581 056,9
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
176 037,0
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
129 400,0
Нысаналы даму трансферттері
12 114 595,0
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
7 204 958,0
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
3 130 438,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
2 168 500,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 470 916,0
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
155 574,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
279 530,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4 909 637,0
Көлік инфрақұрылымын дамыту
1 223 750,0
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
580 000,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 105 887,0
Жерүсті су ресурстарын ұлғайту
2 000 000,0
Ақтөбе қалалық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 394 шешіміне 5 қосымша
2019 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Ескерту. 5 қосымша жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 25.12.2019 № 502 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
Барлығы
17 752 397,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
7 141 130,0
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
973 091,0
Жұмыспен қамту бағдарламасы
122 996,0
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
50 000,0
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
100 000,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
588 793,0
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
111 302,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
5 453 610,0
Жалпы білім беру
1 499 789,0
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
12 263,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу

599 757,0
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
4 172,0
Отдел образования района (города областного значения)
3 886 493,9
Общеобразовательное обучение
3 581 056,9
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
176 037,0
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
129 400,0
Целевые трансферты на развитие
12 114 595,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
7 204 958,0
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
3 130 438,0
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
2 168 500,0
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 470 916,0
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
155 574,0
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
279 530,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4 909 637,0
Развитие транспортной инфраструктуры
1 223 750,0
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
580 000,0
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 105 887,0
Увеличение водности поверхностных водных ресурсов
2 000 000,0
Приложение 5 к решению маслихата города Актобе от 21 декабря 2018 года № 394
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета на 2019 год
Сноска. Приложение 5 – в редакции решения маслихата города Актобе Актюбинской области от 25.12.2019 № 502 (вводится в действие с 01.01.2019).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
17 752 397,0
Целевые текущие трансферты
7 141 130,0
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
973 091,0
Программа занятости
122 996,0
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
50 000,0
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
100 000,0
Государственная адресная социальная помощь
588 793,0
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
111 302,0
Отдел образования района (города областного значения)
5 453 610,0
Общеобразовательное обучение
1 499 789,0
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12 263,0
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)

216 000,0
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
3 030 419,0
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
251 987,0
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
202 552,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
228 600,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
12 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
3 703,0
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
3 703,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
1 000,0
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
639 526,0
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
583 447,0
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
56 079,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
70 000,0
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
70 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
200,0
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
200,0
Нысаналы даму трансферттері
10 611 267,0
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
7 867 666,0
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
127 973,0
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
682 048,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
176 847,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
5 802 218,0
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
40 875,0
Мәдениет объектілерін дамыту
273 409,0
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
664 296,0
Қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздік объектілерін салу
100 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 688 601,0
Көлік инфрақұрылымын дамыту

216 000,0
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
3 030 419,0
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
251 987,0
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
202 552,0
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
228 600,0
Присуждение грантов государственным учреждениям образования района (города областного значения) за высокие показатели работы
12 000,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
3 703,0
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
3 703,0
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
1 000,0
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
1 000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
639 526,0
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
583 447,0
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
56 079,0
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
70 000,0
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
70 000,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
200,0
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
200,0
Целевые трансферты на развитие
10 611 267,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
7 867 666,0
Развитие коммунального хозяйства
127 973,0
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
682 048,0
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
176 847,0
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
5 802 218,0
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
40 875,0
Развитие объектов культуры
273 409,0
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
664 296,0
Строительство объектов общественного порядка и безопасности
100 000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 688 601,0
Развитие транспортной инфраструктуры

Ақтөбе қалалық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 394 шешіміне 6 қосымша
2019 жылға арналған қалалық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын қалалық бюджеттік бағдарламалардың
ТІЗБЕСІ
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
04
Білім беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
003
Жалпы білім беру

Приложение 6 к решению маслихата города Актобе от 21 декабря 2018 года № 394
ПЕРЕЧЕНЬ
бюджетных программ городского бюджета, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2019 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение