Аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 162 "2018-2020 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2018 жылғы 2 наурыздағы № 192 шешімі. Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданының Әділет басқармасында 2018 жылдың 19 наурызда № 3-2-141 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104 бабының 4 тармағына және 106 бабының 4 тармағына сәйкес, Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 162 "2018-2020 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5794 тіркелген, 2018 жылғы 11, 18 қаңтарында аудандық "Жаңалық Жаршысы" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"4 560 610,0" сандары "4 607 245,0" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде: трансферттердің түсімдері бойынша
"3 647 269,0" сандарды "3 693 904,0" сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"4 560 610,0" сандарды "4 613 096,9" сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профицит)
"-22 465,0" саңдар "-28 316,9" саңдарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
"22 465,0" саңдар "28 316,9" саңдарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Әйтеке би аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Әйтеке би аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Әйтеке би ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би аудандық мәслихатының төрағасы
А. Т. Еренов
Әйтеке би аудандық сессия мәслихатының хатшысы
Е. Б. Таңсықбаев

"О внесении изменений в решение районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 162 "Об утверждении Айтекебийского районного бюджета на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 2 марта 2018 года № 192. Зарегистрировано Управлением юстиции Айтекебийского района Актюбинской области 19 марта 2018 года № 3-2-141. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 12 декабря 2017 года №162 "Об утверждении Айтекебийского районного бюджета на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5794, опубликованное 11, 18 января 2018 года в районной газете "Жаңалық Жаршысы") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "4 560 610,0" заменить цифрами "4 607 245,0";
в том числе по: поступлениям трансфертов
цифры "3 647 269,0" заменить цифрами "3 693 904,0";
в подпункте 2):
затраты
цифры "4 560 610,0" заменить цифрами "4 613 096,9";
в подпункте 4):
дефицит (профицит) бюджета
"- 22 465,0" заменить цифрами "- 28 316,9";
подпункте 5):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
"22 465,0" заменить цифрами "28 316,9".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Айтекебийского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Айтекебийского района;
2) направление настоящего решения на опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Айтекебийского района.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Айтекебийского районного маслихата
А. Т. Еренов
Секретарь Айтекебийского районного маслихата
Е. Б. Тансыкбаев
Приложение – 1 к решению
Айтекебийского районного маслихата

18502,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
63753,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
2516,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
8820,0
023
Әдістемелік жұмыс
10426,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
86417,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
34373,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
320056,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
87830,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
87830,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
87830,0
2
Әлеуметтiк көмек
209126,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
741,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
741,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
208385,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
110675,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
17585,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
40973,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
16289,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
22863,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
23100,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
23100,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22410,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметерге ақы төлеу
450,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
240,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
393159,1
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3385,1
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

18502,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
63753,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2516,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8820,0
023
Медодическая работа
10426,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
86417,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
34373,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
320056,0
1
Социальное обеспечение
87830,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
87830,0
005
Государственная адресная социальная помощь
87830,0
2
Социальная помощь
209126,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
741,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
741,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
208385,0
002
Программа занятости
110675,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение  топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
17585,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
40973,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии индивидуальной программой реабилитации инвалида
16289,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
22863,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
23100,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
23100,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
22410,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
450,0
021
Капитальные расходы государственных органов
240,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
393159,1
1
Жилищное хозяйство
3385,1
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)