Аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 178 "2018-2020 жылдарға арналған Комсомол ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 сәуірдегі № 209 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Әйтеке би аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 25 сәуірде № 3-2-153 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына сәйкес, Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 178 "2018-2020 жылдарға арналған Комсомол ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5826 тіркелген, 2018 жылғы 24 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"117 503,0" сандары "135 869,5" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде: салықтық емес түсімдер
"200,0" сандары "16 152,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі
"97 652,0" сандары "100 066,5" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"117 503,0" сандары "135 869,5" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Әйтеке би аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Әйтеке би ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Әйтеке би ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в решение районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 178 "Об утверждении бюджета Комсомольского сельского округа на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 19 апреля 2018 года № 209. Зарегистрировано Управлением юстиции Айтекебийского района Департамента юстиции Актюбинской области 25 апреля 2018 года № 3-2-153. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 178 "Об утверждении бюджета Комсомольского сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5826, опубликованное 24 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "117 503,0" заменить цифрами "135 869,5";
в том числе: неналоговые поступления
цифры "200,0" заменить цифрами "16 152,0";
поступления трансфертов
цифры "97 652,0" заменить цифрами "100 066,5";
в подпункте 2):
затраты
цифры "117 503,0" заменить цифрами "135 869,5".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Айтекебийского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Айтекебийского района;
2) направление настоящего решения на опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Айтекебийского района.