Аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 176 "2018 -2020 жылдарға арналған Әйке ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 желтоқсандағы № 327 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Әйтеке би аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 7 желтоқсанда № 3-2-167 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына сәйкес, Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 176 "2018-2020 жылдарға арналған Әйке ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5827 тіркелген, 2018 жылғы 24 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"47173,0" сандары "48135,0" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер
"2783,0" сандары "2819,0" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер
"920,0" сандары "884,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі
"43470,0" сандары "44432,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"47173,0" сандары "48135,0" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Әйтеке би аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Әйтеке би ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 22 декабря 2017 года №176 "Об утверждении бюджета Айкенского сельского округа на 2018-2020 годы"
Решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 5 декабря 2018 года № 237. Зарегистрировано Управлением юстиции Айтекебийского района Департамента юстиции Актюбинской области 7 декабря 2018 года № 3-2-167. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 176 "Об утверждении бюджета Айкенского сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5827, опубликованное 24 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "47173,0" заменить цифрами "48135,0";
в том числе:
налоговые поступления
цифры "2783,0" заменить цифрами "2819,0";
неналоговые поступления
цифры "920,0" заменить цифрами "884,0";
поступления трансфертов
цифры "43470,0" заменить цифрами "44432,0";
в подпункте 2):
затраты
цифры "47173,0" заменить цифрами "48135,0".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Айтекебийского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Айтекебийского района;
2) направление настоящего решения на опубликование в периодических печатных изданиях и эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы шешімді Әйтеке би ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би аудандық мәслихатының сессия төрағасы Б. Д. Сейлханов
Әйтеке би аудандық мәслихатының хатшысы Е. Б. Таңсықбаев
2018 жылғы 05 желтоқсандағы № 237
Әйтеке би аудандық мәслихаттың
шешіміне 1-қосымша
2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 176
Әйтеке би аудандық мәслихаттың
шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған Әйке ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
2018 жылға нақтыланған бюджет, мың теңге
I. КІРІСТЕР

3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Айтекебийского района.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Айтекебийского районного маслихата Б. Д. Сейлханов
Секретарь Айтекебийского районного маслихата Е. Б. Тансыкбаев
приложение – 1 к решению
Айтекебийского районного маслихата
от 05 декабря 2018 года № 237
приложение – 1 к решению
Айтекебийского районного маслихата
от 22 декабря 2017 года № 176
Бюджет Айкенского сельского округа на 2018 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Уточненный бюджет на 2018 год, тысяч тенге
І. ДОХОДЫ