Алға аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 133 "2018-2020 жылдарға арналған Алға аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2018 жылғы 1 наурыздағы № 146 шешімі. Ақтөбе облысы Алға аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 19 наурызда № 3-3-147 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9 бабының 2 тармағына және 104, 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 133 "2018-2020 жылдарға арналған Алға аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5833 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 23 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер "6 437 102" сандары "6 608 834" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімі "5 590 835" сандары "5 762 567" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "6 437 102" сандары "6 644 166,8" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) "-59 590" сандары "-94 922,8" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) " 59 590" сандары "94 922,8" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
төртінші абзацта: "99 092" сандары "107 802" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацта: "242 429" сандары "248 264" сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацта: "400 000" сандары "380 000" сандарымен ауыстырылсын;
он үшінші абзацта: "39 361" сандары "63 516" сандарымен ауыстырылсын;
он төртінші абзацта: "77 047" сандары "145 072" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 133 "Об утверждении Алгинского районного бюджета на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Алгинского района Актюбинской области от 1 марта 2018 года № 146. Зарегистрировано Управлением юстиции Алгинского района Актюбинской области 19 марта 2018 года № 3-3-147
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, 104 и 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 133 "Об утверждении Алгинского районного бюджета на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5833, опубликованное 23 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "6 437 102" заменить цифрами "6 608 834";
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры "5 590 835" заменить цифрами "5 762 567";
в подпункте 2):
затраты
цифры "6 437 102" заменить цифрами "6 644 166,8";
в подпункте 5):
дефицит бюджета
цифры "- 59 590" заменить цифрами "- 94 922,8";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета
цифры "59 590" заменить цифрами "94 922,8";
в пункте 8:
в абзаце четвертом: цифры "99 092" заменить цифрами "107 802";
в абзаце седьмом: цифры "242 429" заменить цифрами "248 264";
в абзаце двенадцатом: цифры "400 000" заменить цифрами "380 000";
в абзаце тринадцатом: цифры "39 361" заменить цифрами "63 516";
в абзаце четырнадцатом: цифры "77 047" заменить цифрами "145 072";

он тоғызыншы абзацта: "24 060" сандары "72 967" сандарымен ауыстырылсын;
жиырма бірінші абзацта: "7 000" сандары "33 000" сандарымен ауыстырылсын;
және келесідей мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
дала өрттерін сөндіру бойынша, сондай-ақ елдi мекендердегі өрт сөндіру бекеттерін ұйымдастыру – 4 500 мың теңге;
білім беру ұйымдарына жазықтық спорттық ғимараттарын құруға – 5 600 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімдегі 1, 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

в абзаце девятнадцатом: цифры "24 060" заменить цифрами "72 967";
в абзаце двадцать первом: цифры "7 000" заменить цифрами "33 000";
и дополнить абзацами следующего содержания:
на организацию пожарных постов по тушению степных пожаров, а также пожаров в населенных пунктах – 4 500 тысяч тенге;
на создание плоскостных спортивных сооружений в организации образования – 5 600 тысяч тенге.
2. Приложения 1, 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.