Алға ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемесін арттыру туралы.
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2018 жылғы 1 наурыздағы № 150 шешімі. Ақтөбе облысы Алға аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 19 наурызда № 3-3-154 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 қарашадағы № 312 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 29.11.2019 № 312 шешімімен (алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Кодексінің 704-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға ауданы бойынша Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемесі он есеге арттырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы
И. Рущук
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Жұмабаев

О повышении ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Алгинскому району
Решение маслихата Алгинского района Актюбинской области от 1 марта 2018 года № 150. Зарегистрировано Управлением юстиции Алгинского района Актюбинской области 19 марта 2018 года № 3-3-154. Утратило силу решением Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 29 ноября 2019 года № 312
Сноска. Утратило силу решением Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 29.11.2019 № 312 (вводиться в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 704 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки единого земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Алгинского района.
2. Настоящее решение вводиться в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии районного маслихата И. Рущук
Секретарь районного маслихата Б. Жумабаев