Алға аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 133 "2018-2020 жылдарға арналған Алға аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2018 жылғы 6 маусымдағы № 175 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Хромтау аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 22 маусымда № 3-3-164 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9 бабының 2 тармағына және 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 133 "2018-2020 жылдарға арналған Алға аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5833 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 23 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"6 608 834" сандары "7 344 283,5" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімі "5 762 567" сандары "6 498 016,5" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "6 644 166,8" сандары "7 379 616,3" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
екінші абзацта: "137 304" сандары "96 851" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацта: "18 195" сандары "19 397" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта: "10 894" сандары "10 826" сандарымен ауыстырылсын;
және келесідей мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға - 622 136 мың теңге;
жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге – 134 658 мың теңге;
ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге – 24 565 мың теңге;
8 тармақта:
жетінші абзацта: "248 264" сандары "208 455,5" сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта: "11 777" сандары "15 527" сандарымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацта: "7 845" сандары "10 426" сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацта: "380 000" сандары "390 000" сандарымен ауыстырылсын;
он төртінші абзацта: "145 072" сандары "132 939" сандарымен ауыстырылсын;
он сегізінші абзацта: "23 084" сандары "52 029" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Алгинского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 133 "Об утверждении Алгинского районного бюджета на 2018-2020 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 6 июня 2018 года № 175. Зарегистрировано Управлением юстиции Алгинского района Департамента юстиции Актюбинской области 22 июня 2018 года № 3-3-164
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 и статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 133 "Об утверждении Алгинского районного бюджета на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5833, опубликованное 23 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "6 608 834" заменить цифрами "7 344 283,5";
в том числе:
поступления трансфертов
цифры "5 762 567" заменить цифрами "6 498 016,5";
в подпункте 2):
затраты
цифры "6 644 166,8" заменить цифрами "7 379 616,3";
в пункте 7:
в абзаце втором: цифры "137 304" заменить цифрами "96 851";
в абзаце пятом: цифры "18 195" заменить цифрами "19 397";
в абзаце шестом: цифры "10 894" заменить цифрами "10 826";
и дополнить абзацами следующего содержания:
на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры - 622 136 тысяч тенге;
на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов – 134 658 тысяч тенге;
на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования – 24 565 тысяч тенге;
в пункте 8:
в абзаце седьмом: цифры "248 264" заменить цифрами "208 455,5";
в абзаце восьмом: цифры "11 777" заменить цифрами "15 527";
в абзаце девятом: цифры "7 845" заменить цифрами "10 426";
в абзаце двенадцатом: цифры "380 000" заменить цифрами "390 000";
в абзаце четырнадцатом: цифры "145 072" заменить цифрами "132 939"; в абзаце восемнадцатом: цифры "23 084" заменить цифрами "52 029";