Алға аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 143 "2018-2020 жылдарға арналған Маржанбұлақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 маусымдағы № 184 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Алға аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 10 шілдеде № 3-3-172 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына және 106, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

О внесении изменения в решение Алгинского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 143 "Об утверждении бюджета Маржанбулакского сельского округа на 2018-2020 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 20 июня 2018 года № 184. Зарегистрировано Управлением юстиции Алгинского района Департамента юстиции Актюбинской области 10 июля 2018 года № 3-3-172. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьей 9-1 и статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Алға аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 143 "2018-2020 жылдарға арналған Маржанбұлақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5876 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 1 ақпанда жарияланған) шешіміне өзгеріс енгізілсін.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 143 "Об утверждении бюджета Маржанбулакского сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5876, опубликованное 1 февраля 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) изменения.
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.