Алға аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 142 "2018-2020 жылдарға арналған Бестамақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 210 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Алға аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 13 желтоқсанда № 3-3-189 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына және 106, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 142 "2018-2020 жылдарға арналған Бестамақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5879 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 1 ақпанда жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"58 848,2" сандары "59 727,2" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер
"6 932" сандары "6 883" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер
"380,2" сандары "429,2" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі
"51 536" сандары "52 415" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"58 848,2" сандары "59 727,2" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Алға аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:

О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 142 "Об утверждении бюджета Бестамакского сельского округа на 2018-2020 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 10 декабря 2018 года № 210. Зарегистрировано Управлением юстиции Алгинского района Департамента юстиции Актюбинской области 13 декабря 2018 года № 3-3-189
В соответствии с пунктом 2 статьей 9-1 и статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 142 "Об утверждении бюджета Бестамакского сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5879, опубликованное 1 февраля 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "58 848,2" заменить цифрами "59 727,2";
в том числе:
налоговые поступление
цифры "6 932" заменить цифрами "6 883";
неналоговые поступление
цифры "380,2" заменить цифрами "429,2";
поступления трансфертов
цифры "51 536" заменить цифрами "52 415";
в подпункте 2):
затраты
цифры "58 848,2" заменить цифрами "59 727,2".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Алгинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:

1) осы шешімді Алға аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Алға аудандық мәслихатының интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
К. Ксупов
Аудандық мәслихат
хатшысы
Б. Жұмабаев

1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Алгинского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе Алгинского районного маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии маслихата К. Ксупов
Секретарь районного маслихата Б. Жумабаев