Байғанин аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 110 "2018-2020 жылдарға арналған Байғанин аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 6 маусымдағы № 157 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Байғанин аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 25 маусымда № 3-4-176 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабының 5 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байғанин аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 110 "2018-2020 жылдарға арналған Байғанин аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5786 санымен тіркелген, 2018 жылғы 11 қаңтарда аудандық "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасында:
кірістер – "5 469 264" сандары "5 975 027,5" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық түсімдер – "3 840 245" сандары "3 997 342,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері - "1 619 264" сандары "1 967 930,5" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "5 825 015,6" сандары "6 330 779,1" сандарымен ауыстырылсын.
4 тармақ мынадай мазмұндағы 9), 10), 11) тармақшалармен толықтырлсын:
"9) жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге -104 989,0 мың теңге";
"10) ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге -14 598,0 мың теңге";
"11) жаңа бизнес - идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар беруге -722,0 мың теңге".
5 тармақта:
3) тармақшасында:
"4 942" сандары "13 235,0" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"56 651"сандары "56 087,5" сандарымен ауыстырылсын;
7) тармақшасында:
"5 287" сандары "6 683,0" сандарымен ауыстырылсын;
12) тармақшасында:
"1 000" сандары "600,0" сандарымен ауыстырылсын.
5 тармақ мынадай мазмұндағы 13) тармақшамен толықтырылсын:
"13) жұмыспен қамтудың жекеше агенттіктері арқылы жұмысқа орналастыру бойынша қызмет көрсетуге - 2 325,0 мың теңге".

О внесении изменений и дополнений в решение Байганинского районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 110 "Об утверждении Байганинского районного бюджета на 2018-2020 годы"
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 6 июня 2018 года № 157. Зарегистрировано Управлением юстиции Байганинского района Департамента юстиции Актюбинской области 25 июня 2018 года № 3-4-176. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии подпункта 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байганинского районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 110 "Об утверждении Байганинского районного бюджета на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5786, опубликованное 11 января 2018 года в районной газете "Жем- Сағыз") следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1) пункта 1:
доходы - цифры "5 469 264" заменить цифрами "5 975 027,5";
налоговые поступления – цифры "3 840 245" заменить цифрами "3 997 342,0"
поступления трансфертов - цифры "1 619 264" заменить цифрами "1 967 930,5";
в подпункте 2):
затраты - цифры "5 825 015,6" заменить цифрами "6 330 779,1".
пункт 4 дополнить подпунктами 9), 10), 11) следующего содержания:
"9) на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов -104 989,0 тысяч тенге";
"10) на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования -14 598,0 тысяч тенге";
"11) на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей - 722,0 тысяч тенге".
в пункте 5:
подпункте 3):
цифры "4 942" заменить цифрами "13 235,0";
в подпункте 5):
цифры "56 651" заменить цифрами "56 087,5";
в подпункте 7):
цифры "5 287" заменить цифрами "6 683,0";
в подпункте 12):
цифры "1 000" заменить цифрами "600,0";
пункт 5 дополнить подпунктом 13) следующего содержания:
"13) на оказание услуг по трудоустройству через частные агентства занятости – 2 325,0 тысяч тенге".

2. Көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
3. "Байғанин аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Байғанин аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін;
3) осы шешімді Байғанин аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Н. Жанғалиев
Байғанин аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Турлыбаев
Байғанин аудандық мәслихатының 2018 жылғы
6 маусымдағы № 157 шешіміне 1 қосымша
Байғанин аудандық мәслихатының 2017 жылғы
12 желтоқсандағы № 110 шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған Байғанин аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І. КІРІСТЕР

2. Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Байганинского районного маслихата" в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Байганинского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата Байганинского района.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Байганинского районного маслихата
Н. Жанғалиев
Секретарь Байганинского
районного маслихата
Б. Турлыбаев
Приложение 1 к решению № 157 Байганинского районного маслихата от 6 июня 2018 года
Приложение 1 к решению № 110 Байганинского районного маслихата от 12 декабря 2017 года
Байганинский районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ