Байғанин аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 123 "2018-2020 жылдарға арналған Қарауылкелді ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 маусымдағы № 161 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Байғанин аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 10 шілдеде № 3-4-178 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодекстің 109-1 бабының 4 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байғанин аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 123 "2018-2020 жылдарға арналған Қарауылкелді ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5800 санымен тіркелген, 2018 жылғы 17 қаңтарда аудандық "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "300 637,0" сандары "300 585,0" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері - "270 305,0" сандары "270 253,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "300 637,0" сандары "300 585,0" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
3. "Байғанин аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Байғанин аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін;

О внесении изменений в решение Байганинского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 123 "Об утверждении бюджета Карауылкелдинского сельского округа на 2018-2020 годы"
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 25 июня 2018 года № 161. Зарегистрировано Управлением юстиции Байганинского района Департамента юстиции Актюбинской области 10 июля 2018 года № 3-4-178. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байганинского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 123 "Об утверждении бюджета Карауылкелдинского сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5800, опубликованное 17 января 2018 года в районной газете "Жем- Сағыз") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "300 637,0" заменить цифрами "300 585,0", в том числе:
поступления трансфертов – цифры "270 305,0" заменить цифрами "270 253,0";
в подпункте 2):
затраты – цифры "300 637,0" заменить цифрами "300 585,0".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Байганинского районного маслихата" в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Байганинского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы шешімді Байғанин аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Н. Жанғалиев
Байғанин аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Турлыбаев
Байғанин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 маусымдағы № 161 шешіміне қосымша
Байғанин аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 123 шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған Қарауылкелді ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І. КІРІСТЕР

3) размещение настоящего решения на интернет - ресурсе маслихата Байганинского района.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Байганинского районного маслихата
Н. Жанғалиев
Секретарь Байганинского
районного маслихата
Б. Турлыбаев
Приложение к решению № 161 Байганинского районного маслихата от 25 июня 2018 года
Приложение 1 к решению № 123 Байганинского районного маслихата от 20 декабря 2017 года
Бюджет Карауылкелдинского сельского округа на 2018 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ