Байғанин аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 110 "2018-2020 жылдарға арналған Байғанин аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 тамыздағы № 166 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Байғанин аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 10 қыркүйекте № 3-4-180 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабының 5 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байғанин аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 110 "2018-2020 жылдарға арналған Байғанин аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5786 санымен тіркелген, 2018 жылғы 11 қаңтарда аудандық "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасында:
кірістер - "5 975 027,5" сандары "5 977 940,0" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық түсімдер - "3 997 342,0" сандары "4 001 972,0" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер - "7 575" сандары "2 945,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері - "1 967 930,5" сандары "1 970 843,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "6 330 779,1" сандары "6 333 691,6" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру - "48 678" сандары "50 201,5" сандарымен ауыстырылсын;
бюджеттік кредиттер - "61 914" сандары "63 437,5" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) – "- 404 429,6" сандары "- 405 953,1" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – "404 429,6" сандары "405 953,1" сандарымен ауыстырылсын.
5 тармақтың 13) тармақшасында:
"2 325,0" сандары "205,5" сандарымен ауыстырылсын.
6 тармақта:
"61 914" сандары "63 437,5" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
3. "Байғанин аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Байғанин аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін;

О внесении изменений в решение Байганинского районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 110 "Об утверждении Байганинского районного бюджета на 2018-2020 годы"
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 28 августа 2018 года № 166. Зарегистрировано Управлением юстиции Байганинского района Департамента юстиции Актюбинской области 10 сентября 2018 года № 3-4-180. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байганинского районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 110 "Об утверждении Байганинского районного бюджета на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5786, опубликованное 11 января 2018 года в районной газете "Жем- Сағыз") следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1:
доходы – цифры "5 975 027,5" заменить цифрами "5 977 940,0";
налоговые поступления – цифры "3 997 342,0" заменить цифрами "4 001 972,0";
неналоговые поступления – цифры "7 575" заменить цифрами "2 945,0";
поступления трансфертов – цифры "1 967 930,5" заменить цифрами "1 970 843,0";
в подпункте 2):
затраты – цифры "6 330 779,1" заменить цифрами "6 333 691,6";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование – цифры "48 678" заменить цифрами "50 201,5";
бюджетные кредиты – цифры "61 914" заменить цифрами "63 437,5";
в подпункте 5):
дефицит бюджета (профицит) – цифры "- 404 429,6" заменить цифрами "- 405 953,1";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – цифры "404 429,6" заменить цифрами "405 953,1".
в подпункте 13) пункта 5:
цифры "2 325,0" заменить цифрами "205,5".
в пункте 6:
цифры "61 914" заменить цифрами "63 437,5".
2. Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Байганинского районного маслихата" в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Байганинского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы шешімді Байғанин аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Н. Жанғалиев
Байғанин аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Турлыбаев
Байғанин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 тамыздағы № 166 шешіміне 1 қосымша
Байғанин аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 110 шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған Байғанин аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І. КІРІСТЕР

3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата Байганинского района.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Байганинского районного маслихата
Н. Жанғалиев
Секретарь Байганинского
районного маслихата
Б. Турлыбаев
Приложение 1 к решению Байганинского районного маслихата от 28 августа 2018 года № 166
Приложение 1 к решению Байганинского районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 110
Байганинский районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

214,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
40 313,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
8 466,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
14 063,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
24 806,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
22 709,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
22 709,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 709,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
500,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
2 500,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 641 501,2
1
Тұрғын үй шаруашылығы
503 519,7
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4 500,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
4 500,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
499 019,7
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
199 717,9
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
296 301,8
091
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде іске асырып жатқан жобалар үшін жабдықтар сатып алу
3 000,0
2
Коммуналдық шаруашылық
1 119 071,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 118 377,5
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
22 000,0
048
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
29 206,5
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1 067 171,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
694,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
694,0
3
Елді-мекендерді көркейту
18 910,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2 267,0
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
2 267,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

214,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
40 313,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
8 466,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
14 063,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
24 806,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
22 709,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
22 709,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
19 709,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
500,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 500,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 641 501,2
1
Жилищное хозяйство
503 519,7
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4 500,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
4 500,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
499 019,7
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
199 717,9
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
296 301,8
091
Приобретение оборудования для проектов, реализуемых в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
3 000,0
2
Коммунальное хозяйство
1 119 071,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 118 377,5
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
22 000,0
048
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
29 206,5
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 067 171,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
694,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
694,0
3
Благоустройство населенных пунктов
18 910,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2 267,0
008
Освещение улиц населенных пунктов
2 267,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)