"Байғанин ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" аудан әкімінің 2014 жылғы 27 қаңтардағы № 1 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы әкімінің 2018 жылғы 29 қарашадағы № 23 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Байғанин аудандық аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 30 қарашада № 3-4-188 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33, 37 баптарына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабына сәйкес, Ақтөбе облысы әкімдігінің 2018 жылғы 22 мамырдағы № 220 және Ақтөбе облыстық мәслихатының 2018 жылғы 22 мамырдағы № 296 "Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қарауылкелді ауылдық округінің Қазақстан ауылын тарату туралы", нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5923 болып тіркелген бірлескен қаулысы және шешіміне сәйкес, Байғанин ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байғанин ауданы әкімінің 2014 жылғы 27 қаңтардағы № 1 "Байғанин ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3775 болып тіркелген, 2014 жылғы 13 ақпанда аудандық "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Байғанин ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Байғанин аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Байғанин ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы Ж. Абитовке жүктелсін.
4. Осы шешiм оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Шериязданов
КЕЛІСІЛДІ:
Байғанин аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының
төрағасы ___________ Қ. Аққожа
"29" қазан 2018 жыл
Байғанин ауданы әкімінің
2018 жылғы 29 қарашадағы
№ 23шешіміне қосымша
Байғанин ауданы әкімінің
2014 жылғы 27 қаңтардағы
№ 1 шешіміне қосымша
Байғанин ауданы аумағындағы сайлау учаскелері. № 191 сайлау учаскесі. Қарауылкелді ауылы, Қазақстан көшесі, № 86. № 3 Қарауылкелді орта мектебі, телефон: 22-7-39.

О внесении изменения в решение акима района от 27 января 2014 года № 1 "Об образовании избирательных участков на территории Байганинского района"
Решение акима Байганинского района Актюбинской области от 29 ноября 2018 года № 23. Зарегистрировано Управлением юстиции Байганинского района Департамента юстиции Актюбинской области 30 ноября 2018 года № 3-4-188
В соответствии со статьями 33, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", совместным постановлением акимата Актюбинской области от 22 мая 2018 года № 220 и решением маслихата Актюбинской области от 22 мая 2018 года № 296 "Об упразднении села Казахстан Карауылкелдинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5923, аким Байганинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Байганинского района от 27 января 2014 года № 1 "Об образовании избирательных участков на территории Байганинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3775, опубликованное 13 февраля 2014 года в районной газете "Жем-Сағыз") следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Байганинского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Байганинского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата государственного учреждения "Аппарат акима Байганинского района" Ж. Абитова.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района А. Шериязданов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Байганинской районной
территориальной избирательной
комиссии ____________ Қ. Аққожа
"29" октября 2018 года
Приложение к решению
акима Байганинского района
от 29 ноября 2018 года № 23
Приложение к решению
акима Байганинского района
от 27 января 2014 года № 1
Избирательные участки на территории Байганинского района Избирательный участок № 191. село Карауылкелды, улица Казахстан, № 86. Карауылкелдинская средняя школа № 3, телефон: 22-7-39.

Қазақстанкөшесі, № 1,1б, 1 д, 1е,1л, 1н, 2, 2б, 2е,2к, 3д, 3л, 3/1, 3/2, 3а, 3в, 4, 4а, 5, 5/1, 5/2, 6, 6а, 6б, 6г, 7, 8, 8а, 8б, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 23а, 24, 25/1, 25/2, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 47а, 48, 49, 50, 50а, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72,73, 76, 77, 77а, 78, 79, 80, 80а, 81/1, 81/2, 82, 83, 84, 85, 85а, 86,88, 89, 89а, 90,90а, 91, 91б, 92а, 94, 100;
Аэропорт көшесі, № 1,1а, 1б, 1г, 1д, 1к, 2, 2а, 2в, 3, 4, 4в, 5, 5а, 6, 7, 2/2, 3/1, 3/2, 3/3, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4а, 5/1, 5/2, 5/3, 5а, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 9, 10, 10а, 11, 11а, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 18б, 18в, 18г, 19, 20, 22, 23, 24б, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 26/3, 27/1, 27/2, 28а, 28б, 28г, 28в, 28д, 28/1, 28/2, 29, 29б, 29в, 29д, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 44, 50; 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80;
Бармақ батыр көшесі, № 337, 337а, 338,340/1, 340/2, 341, 342, 343, 345, 346, 347, 348, 349/1, 349/2, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 357;
К.Ержановкөшесі, № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 12, 13/1, 13/2, 14/3, 14/2, 14/4,16/1 16/2, 17, 18, 19, 21,22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30;
С.Бәйішевкөшесі, № 2, 3, 2/1, 2/2, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 6а, 6б, 8, 9,10, 12, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 19,20/1, 20/2, 21, 22/2, 23, 24/1, 24/2, 26, 27,111;
Солтүстік -1 көшесі, № 2, 4, 6, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 15, 17б, 20, 22, 31;
Солтүстік -2 көшесі, № 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
Солтүстік - 3 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6,7, 8, 9, 10, 11, 12, 15,18, 19, 21, 23,25,26,28,29,33,38;
Солтүстік -4 көшесі, № 2,3,4,5,7, 8а, 9,10,11,12,13,14,16,17;
С.Есенбаева көшесі, №2а, 4, 16, 18, 22, 24, 39а, 40, 41, 47, 51а, 52, 53, 65а, 66, 74, 76, 80, 90, 94, 101а, 104, 106, 110, 116, 118, 124, 136;
Қ.Хайруллина көшесі, № 2а, 4, 8, 10, 21, 26, 28, 30, 33, 35, 37, 44, 48, 56, 57, 59, 59а, 67, 72, 74, 76, 77, 78, 80, 82, 87, 88, 94, 96, 106, 116, 117, 119, 131;
Жаңа құрылыс-3 көшесі, №1, 1а, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 12, 13, 15, 16, 18, 29, 39, 42, 53а, 69, 71, 73, 75, 77, 85, 95, 97, 103, 109, 111, 115;
Жаңа құрылыс-4 көшесі, №1, 3, 5, 11, 13, 17, 20, 22, 45;
Жаңа құрылыс-5 көшесі, №1, 3, 4, 7, 9, 12, 13, 14, 24, 26, 32;
Бірлік-1 көшесі, №1, 3, 5, 7, 9, 17, 19;
Бірлік-2 көшесі, №1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11;

улица Казахстан, № 1,1б, 1 д, 1е,1л, 1н, 2, 2б, 2е, 2к, 3д, 3л, 3/1, 3/2, 3а, 3в, 4, 4а, 5, 5/1, 5/2, 6, 6а, 6б, 6г, 7, 8, 8а, 8б, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 23а, 24, 25/1, 25/2, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 47а, 48, 49, 50, 50а, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 76, 77, 77а, 78, 79, 80, 80а, 81/1, 81/2, 82, 83, 84, 85, 85а, 86, 88, 89, 89а, 90, 90а, 91, 91б, 92а, 94, 100;
улица Аэропорт, № 1, 1а, 1б, 1г, 1д, 1к, 2, 2а, 2в, 3, 4, 4в, 5, 5а, 6, 7, 2/2, 3/1, 3/2, 3/3, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4а, 5/1, 5/2, 5/3, 5а, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 9, 10, 10а, 11, 11а, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 18б, 18в, 18г, 19, 20, 22, 23, 24б, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 26/3, 27/1, 27/2, 28а, 28б, 28г, 28в, 28д, 28/1, 28/2, 29, 29б, 29в, 29д, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 44, 50; 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80;
улица Бармак батыра, № 337, 337а, 338, 340/1, 340/2, 341, 342, 343, 345, 346, 347, 348, 349/1, 349/2, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 357;
улица К.Ержанова, № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 12, 13/1, 13/2, 14/3, 14/2, 14/4, 16/1 16/2, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30;
улица С.Байишева, № 2, 3, 2/1, 2/2, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 6а, 6б, 8, 9,10, 12, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20/1, 20/2, 21, 22/2, 23, 24/1, 24/2, 26, 27, 111;
улица Солтустик -1, № 2, 4, 6, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 15, 17б, 20, 22, 31;
улица Солтустик -2, № 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
улица Солтустик -3, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 18, 19, 21, 23, 25, 26, 28, 29, 33, 38;
улица Солтустик -4, № 2, 3, 4, 5, 7, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17;
улица С. Есенбаева, №2а, 4, 16, 18, 22, 24, 39а, 40, 41, 47, 51а, 52, 53, 65а, 66, 74, 76, 80, 90, 94, 101а, 104, 106, 110, 116, 118, 124, 136;
улица Қ. Хайруллина, № 2а, 4, 8, 10, 21, 26, 28, 30, 33, 35, 37, 44, 48, 56, 57, 59, 59а, 67, 72, 74, 76, 77, 78, 80, 82, 87, 88, 94, 96, 106, 116, 117, 119, 131;
улица Жана курылыс-3, №1, 1а, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 12, 13, 15, 16, 18, 29, 39, 42, 53а, 69, 71, 73, 75, 77, 85, 95, 97, 103, 109, 111, 115;
улица Жана курылыс-4, №1, 3, 5, 11, 13, 17, 20, 22, 45;
улица Жана курылыс-5, №1, 3, 4, 7, 9, 12, 13, 14, 24, 26, 32;
улица Бирлик-1, №1, 3, 5, 7, 9, 17, 19;
улица Бирлик-2 , №1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11;

Бірлік-3 көшесі, №2, 4, 6, 10, 12;
Теміржол-2 көшесі, №1, 1а, 1в, 1к, 2, 12, 16, 19, 24, 32, 34, 36;
Теміржол- 3 көшесі, № 5, 7, 8, 10, 11, 12, 16, 17, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 31, 33, 36, 37, 37А;
142, 137 разьездері, Тереңқұдық-1, Тереңқұдық-2, Қарағанды-2 қоныстары.
№ 192 сайлау учаскесі.
Қарауылкелді ауылы, Барақ батыр көшесі, № 52.
Аудандық мәдениет үйі, телефон: 23-6-06.
Құрылыс учаскесі, № 1, 1а, 1б, 1в, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2,8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 17, 18, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2,22,23, 24, 25/1, 25/2,26, 27/1, 27/2,28, 29, 30/1, 30/2,31/1, 31/2,32, 33/1, 33/2, 34;
Құрылысшылар көшесі, № 1, 1а, 1б,1г,1е, 1к,1Л, 1Д, 2а, 2Б, 2/1, 2/2, 3А, 4/1, 4/2, 4, 5/1, 5/2, 5, 6/1, 6/2, 6А, 8, 8а, 9, 9А, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2,12/1, 12/2, 13/1, 13/2,14/1, 14/2, 15/1, 15/2,16/1, 16/2, 17/1, 17/2,18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2,22,29;
Қ.Жазықов көшесі, № 1, 1а, 2, 2а, 3/1, 3/2, 3А, 4, 4а, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5, 5А, 5Б, 6, 7, 8, 9, 9б, 9в, 9д, 9г, 10/1,10/2,11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 45, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72,74,76,78,78а, 80, 82;
Абай тұйығы көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21,22, 23, 24/1, 24/2, 24А, 25, 26, 27, 28/1, 28/2,29/1, 29/2,30, 31, 32, 33/1, 33/2, 33/3,36, 37/1, 37/2,38/1, 38/2,39/1, 39/2, 40, 40А, 42;
Абай көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 27/3, 28/1, 28/2,29/1, 29/2, 29А, 30/1, 30/2, 31, 32/1, 32/2, 32а, 33, 33а, 34, 35/1, 35/2,36, 36А;
А.Төленов көшесі, № 1, 1а, 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 6г, 7,8/1, 8/2, 9, 9а, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13/1,13/2, 14, 14а, 14б, 14г, 14д,14К, 15, 15А,15Б,16, 16а, 16б, 17, 18, 19/1, 19/2, 19а;
Барақ батыр көшесі, № 37,37а, 37Б, 37В, 39а, 39в,39е, 41, 42, 43а, 43, 43б,43Д, 43К, 43/1, 43/2, 44В, 45/1, 45/2, 45а, 45б, 45в, 45д,45и, 45м,45н, 45к, 45г, 45е,45ж, 45о, 45р, 45с, 45ц,45т, 45п, 45т,45у, 45Л, 45Ф, 46г, 46К, 46Л, 47Б, 47Г, 47Д, 54, 58,58/1, 58/2, 58/3, 58/4, 60, 60/1, 60/2,62/1, 62/2, 64/1, 64/2, 66, 68, 70/1, 70/2,72/1, 72/2, 74/1, 74/2, 76/1, 76/2,76Б, 78, 78а, 79,79а, 80, 80а, 80б, 80В, 80Д, 80К, 80М, 82, 82а, 82/1, 82/2, 83а, 84, 84А, 84Б, 86 б, 87, 87С, 87П, 87б, 87в, 87д,87ж,87е, 87/г, 87м, 88, 89, 90, 90а, 90б, 90г, 91, 91а, 92, 93, 91г,93/1, 93/2, 93г, 94, 94б, 94в, 94г, 94/1, 94/2, 95,95б, 95В, 95г, 95/2, 96/1, 96/2, 96/3, 96,96б, 96В, 96г,96Д, 96з, 96к, 96л, 96М, 96Н, 97а, 97, 98, 99в, 99а, 99Г, 101, 103, 105,107.
№ 193 сайлау учаскесі.
Қарауылкелдіауылы, Құрманғазыкөшесі, № 96.

улица Бирлик-3, №2, 4, 6, 10, 12;
улица Темиржол-2, №1, 1а, 1в, 1к, 2, 12, 16, 19, 24, 32, 34, 36;
улица Темиржол- 3, № 5, 7, 8, 10, 11, 12, 16, 17, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 31, 33, 36, 37, 37А;
разьезды №142, 137, поселения Теренкудык-1, Теренкудык-2, Караганды-2.
Избирательный участок № 192.
село Карауылкелды, улица Барак батыра, №52.
Районный дом культуры, тел: 23-6-06.
участок Курылыс, № 1, 1а, 1б, 1в, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 17, 18, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22, 23, 24, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 28, 29, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32, 33/1, 33/2, 34;
Құрылысшылар көшесі, № 1, 1а, 1б,1г,1е, 1к,1Л, 1Д, 2а, 2Б, 2/1, 2/2, 3А, 4/1, 4/2, 4, 5/1, 5/2, 5, 6/1, 6/2, 6А, 8, 8а, 9, 9А, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2,18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 22, 29;
улица К.Жазыкова, № 1, 1а, 2, 2а, 3/1, 3/2, 3А, 4, 4а, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5, 5А, 5Б, 6, 7, 8, 9, 9б, 9в, 9д, 9г, 10/1, 10/2, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 45, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 78а, 80, 82;
улица переулок Абая, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24/1, 24/2, 24А, 25, 26, 27, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30, 31, 32, 33/1, 33/2, 33/3, 36, 37/1, 37/2, 38/1, 38/2, 39/1, 39/2, 40, 40А, 42;
улица Абая, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 27/3, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 29А, 30/1, 30/2, 31, 32/1, 32/2, 32а, 33, 33а, 34, 35/1, 35/2, 36, 36А;
улица А.Толенова, № 1, 1а, 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 6г, 7, 8/1, 8/2, 9, 9а, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14, 14а, 14б, 14г, 14д, 14К, 15, 15А, 15Б, 16, 16а, 16б, 17, 18, 19/1, 19/2, 19а;
улица Барак батыра, № 37, 37а, 37Б, 37В, 39а, 39в, 39е, 41, 42, 43а, 43, 43б, 43Д, 43К, 43/1, 43/2, 44В, 45/1, 45/2, 45а, 45б, 45в, 45д, 45и, 45м, 45н, 45к, 45г, 45е, 45ж, 45о, 45р, 45с, 45ц, 45т, 45п, 45т, 45у, 45Л, 45Ф, 46г, 46К, 46Л, 47Б, 47Г, 47Д, 54, 58, 58/1, 58/2, 58/3, 58/4, 60, 60/1, 60/2,62/1, 62/2, 64/1, 64/2, 66, 68, 70/1, 70/2,72/1, 72/2, 74/1, 74/2, 76/1, 76/2,76Б, 78, 78а, 79, 79а, 80, 80а, 80б, 80В, 80Д, 80К, 80М, 82, 82а, 82/1, 82/2, 83а, 84, 84А, 84Б, 86 б, 87, 87С, 87П, 87б, 87в, 87д, 87ж, 87е, 87/г, 87м, 88, 89, 90, 90а, 90б, 90г, 91, 91а, 92, 93, 91г, 93/1, 93/2, 93г, 94, 94б, 94в, 94г, 94/1, 94/2, 95, 95б, 95В, 95г, 95/2, 96/1, 96/2, 96/3, 96, 96б, 96В, 96г, 96Д, 96з, 96к, 96л, 96М, 96Н, 97а, 97, 98, 99в, 99а, 99Г, 101, 103, 105, 107.
Избирательный участок №193.
село Карауылкелды, улица Курмангазы, № 96.

Қарауылкелді орта мектебі, телефон: 22-6-76, 74-0-14.
Бармақ батыр көшесі, № 1,1А, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 53, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 86 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94,95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 107а, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138,138А,139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 156, 157, 158, 158а, 159, 161, 162, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 172а, 173, 174, 175, 176, 176а, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 190/1, 191/1, 191/2, 192, 194, 195 , 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 206а, 207, 208, 209, 210, 212, 213, 214, 215, 216, 218, 219, 220, 221, 222, 222а, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 228а, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237,237А,238, 238а, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 248а, 249, 250, 250а, 252, 253, 253а, 253б, 254, 255,
256, 257/1, 257/2, 258/1, 258/2, 259/1, 259/2,260/1, 260/2,261/1, 261/2, 264, 265, 265а, 266, 267, 268, 269, 270, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281,282, 282а, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 290, 291, 291а, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 304а, 305, 306/1, 306/2, 306а, 307, 308, 309, 310, 310а, 311, 312, 313, 314, 316, 318, 319, 321,322/1, 322/2,
323, 324, 325, 326, 327, 328а, 329, 330,331, 331а, 332, 333, 334, 335, 336;
Переезд тұйығы көшесі, № 1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17;
Переезд-1 көшесі, №2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 26;
Переезд-2 көшесі, № 1, 1б, 2а, 2Б, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 18;
Переезд-3 көшесі, № 1, 1А, 2, 4, 8, 10,11.
№ 194 сайлауучаскесі.
Қарауылкелдіауылы, С.Жиенбаевкөшесі, № 9.
№ 2 Қарауылкелді орта мектебі, телефон: 22-0-49.
Құрманғазыкөшесі, №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27,28, 29, 30, 31/1, 31/2, 32, 33/1, 33/2, 34, 35/1, 35/2, 36, 37, 38, 39,40,43;
1-Май тұйықкөшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 35, 40,43;
С.Жиенбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 4А,5, 6, 8/1, 8/1/1, 8/1/2, 8/1, 8/1/3, 8/1/4, 8/1/5, 8/1/6, 8/1/7, /8/1/8, 8/1/9, 8/1/10, 8/1/11, 8/1/12, 8/1/13, 8/1/14, 8/1/15, 8/2/1, 8/2/2, 8/2/3, 8/2/4, 8/2/5, 8/2/6, 8/3/1, 8/3/2, 8/3/3, 8/4/1, 8/4/2, 8/4/3, 8/4/4, 8/4/5, 8/4/6,8/4/7, 8/4/8, 8/4/10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35А, 35Б, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49/1, 49/2, 50, 51/1, 51/2, 52, 53/1, 53/2, 54, 55/1, 55/2, 56/1, 57, 58, 59/1, 59/2, 61, 62;

Карауылкелдинская средняя школа, телефон: 22-6-76, 74-0-14.
улица Бармак батыра, № 1, 1А, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 53, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 86 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 107а, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138,138А,139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 156, 157, 158, 158а, 159, 161, 162, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 172а, 173, 174, 175, 176, 176а, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 190/1, 191/1, 191/2, 192, 194, 195 , 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 206а, 207, 208, 209, 210, 212, 213, 214, 215, 216, 218, 219, 220, 221, 222, 222а, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 228а, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 237А, 238, 238а, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 248а, 249, 250, 250а, 252, 253, 253а, 253б, 254, 255, 256, 257/1, 257/2, 258/1, 258/2, 259/1, 259/2,260/1, 260/2,261/1, 261/2, 264, 265, 265а, 266, 267, 268, 269, 270, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281,282, 282а, 283, 284, 285, 286, 287,
288, 290, 291, 291а, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 304а, 305, 306/1, 306/2, 306а, 307, 308, 309, 310, 310а, 311, 312, 313, 314, 316, 318, 319, 321, 322/1, 322/2,
323, 324, 325, 326, 327, 328а, 329, 330, 331, 331а, 332, 333, 334, 335, 336;
улица переулок Переезда, № 1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17;
улица Переезд-1, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 26;
улица Переезд-2, № 1, 1б, 2а, 2Б, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 18;
улица Переезд-3, № 1, 1А, 2, 4, 8, 10,11.
Избирательный участок № 194.
село Карауылкелды, улица С.Жиенбаева, №9.
Карауылкелдинская средняя школа № 2, телефон: 22-0-49.
улица Курмангазы, №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27,28, 29, 30, 31/1, 31/2, 32, 33/1, 33/2, 34, 35/1, 35/2, 36, 37, 38, 39,40,43;
улица переулок 1 Мая, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 35, 40, 43;
улица С.Жиенбаева, № 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 8/1, 8/1/1, 8/1/2, 8/1, 8/1/3, 8/1/4, 8/1/5, 8/1/6, 8/1/7, /8/1/8, 8/1/9, 8/1/10, 8/1/11, 8/1/12, 8/1/13, 8/1/14, 8/1/15, 8/2/1, 8/2/2, 8/2/3, 8/2/4, 8/2/5, 8/2/6, 8/3/1, 8/3/2, 8/3/3, 8/4/1, 8/4/2, 8/4/3, 8/4/4, 8/4/5, 8/4/6,8/4/7, 8/4/8, 8/4/10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35А, 35Б, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49/1, 49/2, 50, 51/1, 51/2, 52, 53/1, 53/2, 54, 55/1, 55/2, 56/1, 57, 58, 59/1, 59/2, 61, 62;

Д.Қонаев көшесі, № 1, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а,15/1, 15/2, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23/1, 24, 26, 27/1, 27/2, 28, 29, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4;
Дәуіт батыр көшесі, №1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 25/5, 25/6, 25/7, 25/8, 26, 27, 28;
Барақ батыр көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 24, 24а, 26, 25б, 28/1, 28/2, 29, 30/1, 30/2, 31, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 33/4, 33/5,33/6, 33/7, 33в, 34/1, 34/2, 35, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 36 б,
Жағалау көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39/1, 39/2, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 53,53А,54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74,75,77, 77а, 79, 80, 81, 84, 85, 86, 87, 87а, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 96, 97, 98, 100,100А,101,101а, 101/1, 101/2, 102, 102а,103, 103/1, 103/2, 104, 104а, 104Б,105, 106, 107, 108,110, 112, 114, 123,127, 132,133, 135,136;
С.Ешбаевкөшесі, № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 3,4/1, 4/2, 5, 6.
№ 195 сайлауучаскесі.
Қарауылкелдіауылы, А.Төленовкөшесі, № 15 А.
Т.Жармағанбетоватындағы орта мектеп, телефон: 23-5-73.
Асау батыр көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 12, 18, 18а, 18Б, 19, 19А, 21, 21А, 21Б, 35,36А, 38;
ТабынБөкенбай батыр көшесі, № 1, 1а, 1б, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 25а, 26, 27/1, 27/2, 28, 29/1, 29/2, 30, 31, 32, 34, 34а,35,
36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 37/1, 37/2, 37/3, 37/4, 38, 39, 40,40а, 41, 41а, 42, 42а;
Ә.Молдағұловакөшесі, № 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 1д, 1е, 1и, 1ж, 1к, 1л,1м, 2, 2/1, 2/2, 2а, 2и, 2к, 2б, 2м, 2е, 2з, 2л, 2н, 2п, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2,8б, 8г,8в, 8д, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14,15, 15А, 15б, 15г, 16, 17а, 18а, 20, 20а, 21,22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28,29,30;
М.Маметовакөшесі, № 1, 1а, 1б, 1в,1г, 1ж, 1е,1к, 2, 2а, 2б, 2в, 2д, 2л, 2е, 2н, 2п, 2к, 3, 4/1, 4/2, 4а, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 16/3, 16а, 17, 18/1, 18/2, 19, 20, 20а, 20б, 20в, 21, 22, 22б, 23а, 23в, 23д, 24, 25, 25а, 25б,25в, 26, 27, 27а, 28, 29/1, 29/2, 30, 31/1, 31/2, 32, 34, 35/1, 35/2, 36, 37, 37а,37б,41а,41б;
Ж.Айжарықовкөшесі, № 1, 1а, 2,2а, 3, 4, 5, 6, 6б, 6в, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 42а, 42б,42г,42д, 43, 44, 45, 46, 47/1, 47/2, 47/3, 47а, 48/1, 48/2, 49/1, 49/2, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58а, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71;

улица Д.Конаева, № 1, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а,15/1, 15/2, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23/1, 24, 26, 27/1, 27/2, 28, 29, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4;
улица Дауит батыра, №1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 25/5, 25/6, 25/7, 25/8, 26, 27, 28;
улица Барак батыра, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 24, 24а, 26, 25б, 28/1, 28/2, 29, 30/1, 30/2, 31, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 33/4, 33/5,33/6, 33/7, 33в, 34/1, 34/2, 35, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 36 б;
улица Жагалау, № 1, 2, 3, 4, 5, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39/1, 39/2, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 53,53А,54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74,75,77, 77а, 79, 80, 81, 84, 85, 86, 87, 87а, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 96, 97, 98, 100, 100А, 101, 101а, 101/1, 101/2, 102, 102а, 103, 103/1, 103/2, 104, 104а, 104Б, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 114, 123, 127, 132, 133, 135, 136;
улица С.Ешбаева, № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 3, 4/1, 4/2, 5, 6.
Избирательный участок №195.
село Карауылкелды, улица А.Толенова, №15 А.
Средняя школа имени Т.Жармаганбетова, телефон: 23-5-73.
улица Асау батыра, № 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 12, 18, 18а, 18Б, 19, 19А, 21, 21А, 21Б, 35, 36А, 38;
улица Табын Бокенбай батыра, № 1, 1а, 1б, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 25а, 26, 27/1, 27/2, 28, 29/1, 29/2, 30, 31, 32, 34, 34а, 35, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 37/1, 37/2, 37/3, 37/4, 38, 39, 40, 40а, 41, 41а, 42, 42а;
улица А.Молдагуловой, № 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 1д, 1е, 1и, 1ж, 1к, 1л,1м, 2, 2/1, 2/2, 2а, 2и, 2к, 2б, 2м, 2е, 2з, 2л, 2н, 2п, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 8б, 8г, 8в, 8д, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 15А, 15б, 15г, 16, 17а, 18а, 20, 20а, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица М.Маметовой, № 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 1ж, 1е,1к, 2, 2а, 2б, 2в, 2д, 2л, 2е, 2н, 2п, 2к, 3, 4/1, 4/2, 4а, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 16/3, 16а, 17,
18/1, 18/2, 19, 20, 20а, 20б, 20в, 21, 22, 22б, 23а, 23в, 23д, 24, 25, 25а, 25б, 25в, 26, 27, 27а, 28, 29/1, 29/2, 30, 31/1, 31/2, 32, 34, 35/1, 35/2, 36, 37, 37а, 37б, 41а, 41б;
улица Ж.Айжарыкова, № 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6б, 6в, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 42а, 42б, 42г, 42д, 43, 44, 45, 46, 47/1, 47/2, 47/3, 47а, 48/1, 48/2, 49/1, 49/2, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58а, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71;

Т. Жармаганбетовкөшесі, № 1, 2,2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10,11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25,25а, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51,51а, 52, 53, 53а, 54/1, 54/2, 54/3, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78;
А.Төленовкөшесі, №20, 21/1, 21/2, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39/1, 39/2, 40, 41, 42, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 46а,46б,46в, 46г, 46е,46д, 48а, 49, 50;
Ж.Тәшеновкөшесі, № 1,2,2а, 2б, 3,4,5, 7,9,10,11, 13,15;
Шығыскөшесі, № 4,6,7, 7а, 8,10,12, 13, 14, 15, 16,25а;
М.Ержаевкөшесі, № 1,2,2а, 3, 6,7,8,9, 10,11,12,13,14, 15,16, 17, 18,18 а, 20, 21.
№ 196 сайлау учаскесі.
Көкбұлақ ауылы, Сарытөбе көшесі, №27. Көкбұлақ орта мектебі, телефон: 74-1-72.
Көкбұлақ ауылы және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар.
№197 сайлау учаскесі.
Қосарал ауылы, Болашақ көшесі, №13. Қосарал негізгі мектебі, телефон: 74-2-82.
Қосарал ауылы және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар.
№199 сайлау учаскесі.
Жарлы ауылы, Ардагерлер көшесі, №2. Байғанин орта мектебі, телефон: 25-4-16
Жарлы ауылы, Жарлы станциясы, №174 разъезді және осы елді мекендерге қарасты барлық қоныстар.
№200 сайлау учаскесі.
Қораши ауылы, Қарабұлақ көшесі, №13. Қораши ауылдық клуб үйі, телефон: 74-7-99
Қораши ауылы және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар.
№201 сайлау учаскесі.
Жыңғылдытоғай ауылы, Наркеткен көшесі, №5.
Жыңғылдытоғай ауылдық кітапханасы, телефон: 74-8-71.
Жыңғылдытоғай ауылы және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар.
№202 сайлау учаскесі.
Ноғайты ауылы, Орталық көшесі, №9. Ноғайты ауылдық клуб үйі, телефон:8(713-47)24-2-51.
Ноғайты ауылы, №202 разъезд және осы елді мекендерге қарасты барлық қоныстар.
№203 сайлау учаскесі.
Ебейті ауылы, Жеңіс көшесі, №9. Ебейті ауылдық клуб үйі, телефон: 73-3-16
Ебейті, Көптоғай ауылдары және осы елді мекендерге қарасты барлық қоныстар.
№204 сайлау учаскесі.
Қопа ауылы, Ақтан көшесі, №31/1. Ақтан жырау атындағы негізгі мектеп,
телефон: 8(713-59)40-7-40.
Қопа, Айрық ауылдары және осы елді мекендерге қарасты барлық қоныстар.
№205 сайлау учаскесі.
Алтай батыр ауылы, Орталық көшесі, №1. Алтай ауылдық мәдениет үйі, телефон:8(713-47)25-4-80.
Алтай батыр, Шұқырши ауылдары және осы елді мекендерге қарасты барлық қоныстар.
№206 сайлау учаскесі.
Баршақұм ауылы, Жағалау көшесі, №7.Баршақұм орта мектебі, тел: 8(713-59)40-5-80.
Баршақұм ауылы және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар.
№207 сайлау учаскесі.
Жарқамыс ауылы, Орталық көшесі, №116. Жарқамыс ауылдық мәдениет үйі,

улица Т. Жармаганбетова, № 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51,51а, 52, 53, 53а, 54/1, 54/2, 54/3, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78;
улица А.Толенова, №20, 21/1, 21/2, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39/1, 39/2, 40, 41, 42, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 46а, 46б, 46в, 46г, 46е, 46д, 48а, 49, 50;
улица Ж.Ташенова, № 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 15;
улица Шыгыс, № 4, 6, 7, 7а, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 25а;
улица М.Ержаева, № 1,2,2а, 3, 6, 7, 8, 9, 10,11,12, 13,14, 15,16, 17, 18,18 а, 20, 21.
Избирательный участок №196.
село Кокбулак, улица Сарытобе, №27. Кокбулакская средняя школа, телефон: 74-1-72.
село Кокбулак и все поселения, относящиеся к данному населенному пункту.
Избирательный участок № 197.
село Косарал, улица Болашак, №13. Косаральская основная школа, телефон: 74-2-82.
село Косарал и все поселения, относящиеся к данному населенному пункту.
Избирательный участок № 199.
село Жарлы, улица Ардагерлер, №2. Байганинская средняя школа, телефон: 25-4-16
село Жарлы, станция Жарлы, разъезд №174 и все поселения, относящиеся к данным населенным пунктам.
Избирательный участок № 200.
село Кораши, улица Карабулак, №13. Здание клуба села Кораши, телефон: 74-7-99
села Кораши и все поселения, относящиеся к данному населенному пункту.
Избирательный участок №201.
село Жынгылдытогай, улица Наркеткен, №5. Жынгылдытогайская сельская библиотека,
телефон: 74-8-71.
село Жынгылдытогай и все поселения, относящиеся к данному населенному пункту.
Избирательный участок № 202.
село Ногайты, улица Орталык №9. Здание клуба села Ногайты, телефон: 8 (713-47)24-2-51.
село Ногайты, разъезд №202 и все поселения, относящиеся к данным населенным пунктам.
Избирательный участок № 203.
село Ебейти, улица Женис, №9. Здание клуба села Ебейти, телефон: 73-3-16
села Ебейти, Коптогай и все поселения, относящиеся к данным населенным пунктам.
Избирательный участок № 204.
село Копа, улица Актана, №31/1. Основная школа имени Актан жырау,
телефон: 8(71359)40-7-40.
села Копа, Айрык и все поселения, относящиеся к данным населенным пунктам.
Избирательный участок №205.
село Алтай батыра, улица Орталык, №1. Дом культуры села Алтай,
телефон: 8(713-47)25-4-80.
село Алтай батыр, Шукырши и все поселения, относящиеся к данным населенным пунктам.
Избирательный участок №206.
село Баршакум, улица жагалау, №7. Баршакумская средняя школа,
телефон: 8(713-59)40-5-80.
село Баршакум и все поселения, относящиеся к данному населенному пункту.
Избирательный участок №207.
село Жаркамыс, улица Орталык, №116. Дом культуры села Жаркамыс,

телефон: 34-6-21.
Жарқамыс ауылы және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар.
№208 сайлау учаскесі.
Қаражар ауылы, Орталық көшесі, №17. Қаражар ауылдық клуб үйі,
телефон: 75-0-03.
Қаражар ауылы және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар.
№209 сайлау учаскесі.
Ақтам ауылы, Жағалау көшесі, №2. Ақтам медициналық пункті, телефон: 75-2-43.
Ақтам ауылы және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар.
№210 сайлау учаскесі.
Кемерши ауылы, Пошта көшесі, №29. Кемерши ауылдық клуб үйі, телефон: 35-5-90.
Кемерши ауылы және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар.
№211 сайлау учаскесі.
Жаңатаң ауылы, Ынтымақ көшесі, №6. С.Ешбаев атындағы орта мектеп, телефон: 75-2-55.
Жаңатаң ауылы және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар.
№212 сайлау учаскесі.
Бұлақтыкөл ауылы, Соркөл көшесі, №3. Бұлақтыкөл ауылдық клубы, телефон: 75-3-02.
Бұлақтыкөл ауылы және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар.
№213 сайлау учаскесі.
Оймауыт ауылы, Мәдениет көшесі, №9. Оймауыт ауылдық мәдениет үйі,
телефон: 8(713-47)24-4-37.
Оймауыт ауылы және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар.
№214 сайлау учаскесі.
Миялы ауылы, Жем өзені көшесі, №4. Т.Айбергенов атындағы орта мектебі,
телефон: 76-0-20.
Миялы ауылы және осы елді мекендерге қарасты барлық қоныстар.
№215 сайлау учаскесі.
Дияр ауылы, Мектеп көшесі, №8. Матайқұм орта мектебі, телефон: 73-0-45.
Дияр ауылы және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар.

телефон: 34-6-21.
село Жаркамыс и все поселения, относящиеся к данному населенному пункту.
Избирательный участок №208.
село Каражар, улица Орталык, №17. Здание клуба села Каражар, тел: 75-0-03.
село Каражар и все поселения, относящиеся к данному населенному пункту.
Избирательный участок №209.
село Актам, улица Жагалау, №2. Актамский медицинский пункт, телефон: 75-2-43.
село Актам и все поселения, относящиеся к данному населенному пункту.
Избирательный участок №210.
село Кемерши, улица Почта, №29. Здание клуба села Кемерши, телефон: 35-5-90.
село Кемерши и все поселения, относящиеся к данному населенному пункту.
Избирательный участок №211.
село Жанатан, улица Ынтымак, №6. Средняя школа имени С.Ешбаева, телефон: 75-2-55.
село Жанатан и все поселения, относящиеся к данному населенному пункту.
Избирательный участок №212.
село Булактыкол, улица Соркол, №3. Здание клуба села Булактыкол, телефон: 75-3-02.
село Булактыкол и все поселения, относящиеся к данному населенному пункту.
Избирательный участок №213.
село Оймауыт, улица Мадениет, №9. Дом культуры села Оймауыт,
телефон: 8(713-47)24-4-37.
село Оймауыт и все поселения, относящиеся к данному населенному пункту.
Избирательный участок №214.
село Миялы, улица Жем озени, №4. Средняя школа им.Т.Айбергенова, телефон: 76-0-20.
село Миялы и все поселения, относящиеся к данным населенным пунктам.
Избирательный участок №215.
село Дияр, Мектеп көшесі, №8. Матайкумская средняя школа, телефон: 73-0-45.
село Дияр и все поселения, относящиеся к данному населенному пункту.