Байғанин аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 110 "2018-2020 жылдарға арналған Байғанин аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 189 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Байғанин аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 24 желтоқсанда № 3-4-193 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабының 5 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байғанин аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 110 "2018-2020 жылдарға арналған Байғанин аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5786 санымен тіркелген, 2018 жылғы 11 қаңтарда аудандық "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "5 889 237,8" сандары "5 814 710,8" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері – "1 881 422,5" сандары "1 806 895,5" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "6 243 770,3" сандары "6 169 243,3" сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақта:
9) тармақшасында:
"129 730,0" сандары "91 160,0" сандарымен ауыстырылсын;
10) тармақшасында:
"15 706,0" сандары "9 000,0" сандарымен ауыстырылсын.
5 тармақта:
5) тармақшасында:
"56 087,5" сандары "55 619,5" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
3. "Байғанин аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Байғанин аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;

О внесении изменений в решение Байганинского районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 110 "Об утверждении Байганинского районного бюджета на 2018-2020 годы"
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 21 декабря 2018 года № 189. Зарегистрировано Управлением юстиции Байганинского района Департамента юстиции Актюбинской области 24 декабря 2018 года № 3-4-193. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии подпункта 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байганинского районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 110 "Об утверждении Байганинского районного бюджета на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5786, опубликованное 11 января 2018 года в районной газете "Жем- Сағыз") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "5 889 237,8" заменить цифрами "5 814 710,8";
поступления трансфертов – цифры "1 881 422,5" заменить цифрами "1 806 895,5";
в подпункте 2):
затраты – цифры "6 243 770,3" заменить цифрами "6 169 243,3";
в пункте 4:
в подпункте 9):
цифры "129 730,0" заменить цифрами "91 160,0";
в подпункте 10):
цифры "15 706,0" заменить цифрами "9 000,0".
в пункте 5:
в подпункте 5):
цифры "56 087,5" заменить цифрами "55 619,5".
2. Приложения 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Байганинского районного маслихата" в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Байганинского района;

2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Е. Илиясов
Байғанин аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Турлыбаев
Байғанин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 189 шешіміне қосымша
Байғанин аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 110 шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған Байғанин аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І. КІРІСТЕР

2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Байганинского районного маслихата
Е. Илиясов
Секретарь Байганинского
районного маслихата
Б. Турлыбаев
Приложение к решению Байганинского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 189
Приложение 1 к решению № 110 Байганинского районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 110
Байганинский районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

18 213,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
29 313,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
8 466,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
14 676,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
25 107,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
21 928,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
21 928,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 887,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
500,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 541,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 520 656,6
1
Тұрғын үй шаруашылығы
444 231,7
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4 500,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
4 500,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
439 731,7
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
202 128,9
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
235 542,8
091
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде іске асырып жатқан жобалар үшін жабдықтар сатып алу
2 060,0
2
Коммуналдық шаруашылық
1 057 306,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 056 607,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
2 500,0
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
21 900,0
048
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
28 485,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1 003 722,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
699,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
699,0
3
Елді-мекендерді көркейту
19 118,9
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

18 213,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
29 313,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
8 466,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
14 676,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
25 107,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
21 928,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
21 928,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
19 887,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
500,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 541,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 520 656,6
1
Жилищное хозяйство
444 231,7
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4 500,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
4 500,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
439 731,7
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
202 128,9
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
235 542,8
091
Приобретение оборудования для проектов, реализуемых в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
2 060,0
2
Коммунальное хозяйство
1 057 306,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 056 607,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
2 500,0
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
21 900,0
048
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
28 485,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 003 722,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
699,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
699,0
3
Благоустройство населенных пунктов
19 118,9
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа