Қопа ауылдық округінің Көптоғай елді мекені аумағында карантин белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қопа ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 5 қарашадағы № 10 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Байғанин аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 8 қарашада № 3-4-184 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қопа ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 19 желтоқсандағы № 13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қопа ауылдық округі әкімінің 19.12.2018 № 13 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Байғанин аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2018 жылғы 10 қазандағы № 190 ұсынысы негізінде, Қопа ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қопа ауылдық округінің Көптоғай елді мекені аумағында мүйізді ірі қара малдар арасынан қарасан ауруының анықталуына байланысты, карантин белгіленсін.
2. "Қопа ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Байғанин аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қопа ауылдық округінің әкімі М. Байтақ

Об установлении карантина на территории населенного пункта Коптогай Копинского сельского округа
Решение акима Копинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 5 ноября 2018 года № 10. Зарегистрировано Управлением юстиции Байганинского района Департамента юстиции Актюбинской области 8 ноября 2018 года № 3-4-184. Утратило силу решением акима Копинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 19 декабря 2018 года № 13
Сноска. Утратило силу решением акима Копинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 19.12.2018 № 13 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя Байганинской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстана от 10 октября 2018 года № 190, аким Копинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить карантин на территории населенного пункта Коптогай Копинского сельского округа, в связи с выявлением болезни эмфизематозного карбункула среди крупного рогатого скота.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Копинского сельского округа" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Байганинского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Копинского сельского округа М. Байтак