Карантинді алу және Қопа ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 5 қарашадағы № 10 "Қопа ауылдық округінің Көптоғай елді мекені аумағында карантин белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қопа ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 19 желтоқсандағы № 13 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Байғанин аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 24 желтоқсанда № 3-4-194 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Байғанин аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2018 жылғы 30 қарашадағы № 223 ұсынысы негізінде, Қопа ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қопа ауылдық округінің Көптоғай елді мекені аумағында мүйізді ірі қара мал арасында қарасан ауруын жою бойынша ветеринарлық-санитарлық іс-шаралар кешенінің жүргізілуіне байланысты белгіленген карантин алынсын.
2. Байғанин ауданы Қопа ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 5 қарашадағы № 10 "Қопа ауылдық округінің Көптоғай елді мекені аумағында карантин белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-4-184 тіркелген, 2018 жылғы 13 қарашада Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қопа ауылдық округінің әкімі М. Байтақ

О снятии карантина и признании утратившим силу решения акима Копинского сельского округа от 5 ноября 2018 года № 10 "Об установлении карантина на территории населенного пункта Коптогай Копинского сельского округа"
Решение акима Копинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 19 декабря 2018 года № 13. Зарегистрировано Управлением юстиции Байганинского района Департамента юстиции Актюбинской области 24 декабря 2018 года № 3-4-194
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя Байганинской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстана от 30 ноября 2018 года № 223, аким Копинского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации болезни эмфизематозного карбункула среди крупного рогатого скота, снять установленный карантин на территории населенного пункта Коптогай Копинского сельского округа.
2. Признать утратившим силу решение акима Копинского сельского округа от 5 ноября 2018 года № 10 "Об установлении карантина на территории населенного пункта Коптогай Копинского сельского округа" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-4-184, опубликованное 13 ноября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Копинского
сельского округа
М. Байтак