Шектеу іс-шараларын алу және Байғанин ауданы Қарауылкелді ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 16 наурыздағы № 68 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қарауылкелді ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 27 маусымдағы № 137 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Байғанин аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 2 шілдеде № 3-4-177 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35, 37 баптарына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармағына сәйкес және Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Байғанин аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2018 жылғы 6 маусымдағы № 121 ұсынысы негізінде, Қарауылкелді ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарауылкелді ауылдық округінің Көкбұлақ ауылы аумағында ірі қара малдар арасынан бруцеллез ауруына қарсы барлық сауықтыру шараларының жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары алынсын.
2. Қарауылкелді ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 16 наурыздағы № 68 "Шектеу іс шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-4-163 болып тіркелген, 2018 жылдың 5 сәуір "Жем-Сағыз"газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Қарауылкелді ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Байғанин аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарауылкелді ауылдық
округінің әкімі
С. Жұбан

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Карауылкелдинского сельского округа Байганинского района от 16 марта 2018 года № 68 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Карауылкелдинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 27 июня 2018 года № 137. Зарегистрировано Управлением юстиции Байганинского района Департамента юстиции Актюбинской области 2 июля 2018 года № 3-4-177
В соответствии со статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 8 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя Байганинской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 06 июня 2018 года № 121, аким Карауылкелдинского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации очагов болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота снять ограничительные мероприятия, установленные на территории села Кокбулак Карауылкелдинского сельского округа.
2. Признать утратившим силу решение акима Карауылкелдинского сельского округа от 16 марта 2018 года № 68 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрированое в реестре государственной регистраций нормативных правовых актов за № 3-4-163, опубликованное 5 апреля 2018 года в газете "Жем-Сағыз").
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Карауылкелдинского сельского округа" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Байганинского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Карауылкелдинского
сельского округа
С. Жұбан