Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 209 "2018-2020 жылдарға арналған Бадамша ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 285 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Қарғалы аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 12 желтоқсанда № 3-6-178 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық маслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 209 "2018-2020 жылдарға арналған Бадамша ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5840 тіркелген, 2018 жылғы 25 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"155 303" сандары "159 328" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
салықтық түсімдер
"24 777" сандары "24 835" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі
"130 372" сандары "134 397" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер
"154" сандары "96" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"155 303" сандары "159 328" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
екінші абзацта:
"19 741" сандары "19 413" сандарымен ауыстырылсын;
5-1 тармақта:
екінші абзацта:
"5830" сандары "10 929" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацта:
"14 643" сандары "12 897" сандарымен ауыстырылсын;
және келесідей мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"1000 мың теңге - мемлекеттік органның күрделі шығыстарына.".
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымшасы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. "Қарғалы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 209 "Об утверждении бюджета Бадамшинского сельского округа на 2018-2020 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 7 декабря 2018 года № 285. Зарегистрировано Управлением юстиции Каргалинского района Департамента юстиции Актюбинской области 12 декабря 2018 года № 3-6-178. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 209 "Об утверждении бюджета Бадамшинского сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5840, опубликованное 25 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) внести следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры"155 303" заменить цифрами "159 328",
в том числе:
налоговые поступления
цифры "24 777" заменить цифрами "24 835";
поступления трансфертов
цифры "130 372" заменить цифрами "134 397";
неналоговые поступления
цифры "154" заменить цифрами "96";
в подпункте 2):
затраты
цифры "155 303" заменить цифрами "159 328";
в пункте 5:
в абзаце втором:
цифры "19 741" заменить цифрами"19 413";
в пункте 5-1:
в абзаце втором:
цифры "5830" заменить цифрами "10 929";
в абзаце третьем:
цифры "14 643" заменить цифрами "12 897";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"1000 тысяч тенге - на капитальные расходы государственного органа.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Каргалинского районного маслихата " в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.