Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 210 "2018-2020 жылдарға арналған Желтау ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 286 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Қарғалы аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 12 желтоқсанда № 3-6-179 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 210 "2018-2020 жылдарға арналған Желтау ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5848 тіркелген, 2018 жылғы 25 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"104730" сандары "107207" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
салықтық түсімдер
"7394" сандары "7509" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер
"156" сандары "41" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі
"97180" сандары "99657" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"104730" сандары "107207" сандарымен ауыстырылсын;
4-1 тармақ келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"1 997 мың теңге - мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту және мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарында медициналық қызмет көрсетуді ұйымдастыру;
480 мың теңге - елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру.".
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымшасы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. "Қарғалы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 210 "Об утверждении бюджета Желтауского сельского округа на 2018-2020 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 7 декабря 2018 года № 286. Зарегистрировано Управлением юстиции Каргалинского района Департамента юстиции Актюбинской области 12 декабря 2018 года № 3-6-179. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 210 "Об утверждении бюджета Желтауского сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5848, опубликованное 25 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "104730" заменить цифрами "107207",
в том числе:
налоговые поступления
цифры "7394" заменить цифрами "7509";
неналоговые поступления
цифры "156" заменить цифрами "41";
поступления трансфертов
цифры "97180" заменить цифрами "99657";
в подпункте 2):
затраты
цифры "104730" заменить цифрами "107207";
пункт 4-1 дополнить абзацами следующего содержания:
"1 997 тысяч тенге – дошкольное воспитание и обучение и организация медицинского обслуживания в организациях дошкольного воспитания и обучения;
480 тысяч тенге - благоустройство и озеленение населенных пунктов.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Каргалинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.