Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 119 "2018-2020 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2018 жылғы 2 наурыздағы № 134 шешімі. Ақтөбе облысы Қобда аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 20 наурызда № 3-7-154 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9, 104, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Қобда аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 119 "2018-2020 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5797 тіркелген, 2018 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "4 135 810,0" сандары "4 257 460,0" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша - "3 710 810,0" сандары "3 832 460,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "4 135 810,0" сандары "4 271 440,9" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы - "- 10 093,0" сандары "- 24 073,9" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру - "10 093,0" сандары "24 073,9" сандарымен ауыстырылсын.
7 тармақ:
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға – 87 564,0 мың теңге";
"білім нысандарын дамытуға – 10 000,0 мың теңге";
8 тармақта:
он төртінші абзацта:
"4 520,0" сандары "9 720,0" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"білім беру мекемелерінің ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік ұйымдарының күрделі шығыстары - 5 835,0 мың теңге";

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 119 "Об утверждении Кобдинского районного бюджета на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Кобдинского района Актюбинской области от 2 марта 2018 года № 134. Зарегистрировано Управлением юстиции Кобдинского района Актюбинской области 20 марта 2018 года № 3-7-154. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9, 104, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 119 "Об утверждении Кобдинского районного бюджета на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5797 опубликованное 15 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы-цифры "4 135 810,0" заменить цифрами "4 257 460,0";
в том числе по:
поступлениям трансфертов - цифры "3 710 810,0"заменить цифрами "3 832 460,0";
в подпункте 2):
затраты - цифры "4 135 810,0" заменить цифрами "4 271 440,9";
в подпункте 5):
дефицит бюджета - цифры "- 10 093,0" заменить цифрами "-24 073,9";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета - цифры "10 093,0" заменить цифрами "24 073,9".
пункт 7:
дополнить абзацами следующего содержания:
"на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах – 87 564,0 тысяч тенге";
"на развитие объектов образования – 10 000,0 тысяч тенге";
в пункте 8:
в абзаце четырнадцатом:
цифры "4 520,0" заменить цифрами "9 720,0";
дополнить абзацами следующего содержания:
"на капитальные расходы подведомственных государственных организаций образования – 5 835,0 тысяч тенге";

"спорт мекемелерінің нысандарын жөндеуге – 7 451,0 мың теңге";
"жалпы білім беруге – 5 600,0 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімге қосымшасына сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
3. "Қобда аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Қобда ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.

"на ремонт объектов организаций спорта – 7 451,0 тысяча тенге";
"на общеобразовательное обучение – 5 600,0 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Кобдинского районного маслихата" в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Кобдинского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан.

4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы
Г. Балгарина
Аудандық мәслихаттың хатшысы Ж. Ерғалиев
Қобда аудандық мәслихатының 2018 жылғы 02 наурыздағы № 134 шешіміне қосымша
Қобда аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 119 шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған Қобда аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
І. Кірістер

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Г. Балгарина
Секретарь районного маслихата Ж. Ергалиев
Приложение к решению Кобдинского районного маслихата от 02 марта 2018 года № 134
Приложение 1 к решению Кобдинского районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 119
Кобдинский районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы