Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 128 "2018-2020 жылдарға арналған Қобда ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 қыркүйектегі № 179 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Қобда аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 26 қыркүйекте № 3-7-179 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Қобда аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 128 "2018-2020 жылдарға арналған Қобда ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5805 тіркелген, 2018 жылғы 12 қаңтарда "Қобда" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "126 112,8" сандары "132 757,8" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша – "108 734,0" сандары "115 379,0" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
шығындар – "126 112,8" сандары "132 757,8" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымшасы осы шешімге қосымшасына сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
3. "Қобда аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Қобда ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы
Ж. Атамұратова
Аудандық мәслихаттың хатшысы Ж. Ерғалиев
Қобда аудандық мәслихатының
2018 жылғы 14 қыркүйектегі
№ 179 шешіміне қосымша
Қобда аудандық мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 128 шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған Қобда ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І. Кірістер

О внесении изменений в решение районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 128 "Об утверждении бюджета Кобдинского сельского округа на 2018-2020 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 14 сентября 2018 года № 179. Зарегистрировано Управлением юстиции Кобдинского района Департамента юстиции Актюбинской области 26 сентября 2018 года № 3-7-179. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 128 "Об утверждении бюджета Кобдинского сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5805, опубликованное 12 января 2018 года в газете "Қобда") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "126 112,8" заменить цифрами "132 757,8";
в том числе по:
поступлениям трансфертов – цифры "108 734,0" заменить цифрами "115 379,0".
в подпункте 2):
затраты – цифры "126 112,8" заменить цифрами "132 757,8".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Кобдинского районного маслихата" в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Кобдинского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Ж. Атамуратова
Секретарь районного маслихата Ж. Ергалиев
Приложение к решению Кобдинского районного маслихата от 14 сентября 2018 года № 179
Приложение 1 к решению Кобдинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 128
Бюджет Кобдинского сельского округа на 2018 год.
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы