Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 119 "2018-2020 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 192 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Қобда аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 14 желтоқсанда № 3-7-187 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына, 109 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Қобда аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 119 "2018-2020 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5797 тіркелген, 2018 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "4 445 897,3" сандары "4 426 560,3" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша - "4 015 393,5" сандары "3 996 056,5" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "4 464 052,1" сандары "4 444 715,1" сандарымен ауыстырылсын.
5 тармақта:
үшінші абзацта:
"32 484,0" сандары "31 824,0" сандарымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацта:
"89 822,0" сандары "82 889,0" сандарымен ауыстырылсын.
7 тармақта:
үшінші абзацта:
"88 516,0" сандары "84 772,0" сандарымен ауыстырылсын
бесінші абзацта:
"134 137,0" сандары "126 137,0" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімге қосымшасына сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
3. "Қобда аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Қобда ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 119 "Об утверждении Кобдинского районного бюджета на 2018-2020 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 14 декабря 2018 года № 192. Зарегистрировано Управлением юстиции Кобдинского района Департамента юстиции Актюбинской области 14 декабря 2018 года № 3-7-187. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 119 "Об утверждении Кобдинского районного бюджета на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5797, опубликованное 15 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "4 445 897,3" заменить цифрами "4 426 560,3";
в том числе по:
поступлениям трансфертов - цифры "4 015 393,5" заменить цифрами "3 996 056,5";
в подпункте 2):
затраты - цифры "4 464 052,1" заменить цифрами "4 444 715,1";
в пункте 5:
в абзаце третем:
цифры "32 484,0" заменить цифрами "31 824,0";
в абзаце девятом:
цифры "89 822,0" заменить цифрами "82 889,0".
в пункте 7:
в абзаце третем:
цифры "88 516,0" заменить цифрами "84 772,0";
в абзаце пятом:
цифры "134 137,0" заменить цифрами "126 137,0".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Кобдинского районного маслихата" в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Кобдинского района;

2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы
Ж. Атамуратова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ж. Ерғалиев
Қобда аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 192 шешіміне қосымша

2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Ж. Атамуратова
Секретарь
районного маслихата
Ж. Ергалиев
Приложение к решению Кобдинского районного маслихата от 14 декабря 2018 года № 192