Мәртөк аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 103 "2018-2020 жылдарға арналған Мәртөк аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 наурыздағы № 124 шешімі. Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 19 наурызда № 3-8-158 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 104 бабының 5 тармағына және 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 103 "2018-2020 жылдарға арналған Мәртөк аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 5832, 2018 жылғы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"4 761 377" сандары "4 847 367" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімі
"4 158 806" сандары "4 244 796" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"4 761 377" сандары "4 898 857,8" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті)
"- 34 956" сандары "- 86 446,8" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
"34 956" сандары "86 446,8" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
төртінші абзацта:
"141 284" сандары "149 994" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта:
"193 169" сандары "199 004" сандарымен ауыстырылсын;
оныншы абзацта:
"55 894" сандары "71 466" сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацта:
"16 008" сандары "51 281" сандарымен ауыстырылсын;
он үшінші абзацта:

О внесении изменений и дополнения в решение Мартукского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 103 "Об утверждении Мартукского районного бюджета на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Мартукского района Актюбинской области от 5 марта 2018 года № 124. Зарегистрировано Управлением юстиции Мартукского района Актюбинской области 19 марта 2018 года № 3-8-158. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 5 статьи 104 и статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 103 "Об утверждении Мартукского районного бюджета на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5832, опубликованное 22 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "4 761 377" заменить цифрами "4 847 367",
в том числе:
поступления трансфертов
цифры "4 158 806" заменить цифрами "4 244 796";
в подпункте 2):
затраты
цифры "4 761 377" заменить цифрами "4 898 857,8";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета
цифры "- 34 956" заменить цифрами "- 86 446,8";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
цифры "34 956" заменить цифрами "86 446,8";
в пункте 8:
в абзаце четвертом:
цифры "141 284" заменить цифрами "149 994";
в абзаце шестом:
цифры "193 169" заменить цифрами "199 004";
в абзаце десятом:
цифры "55 894" заменить цифрами "71 466";
в абзаце двенадцатом:
цифры "16 008" заменить цифрами "51 281";
в абзаце тринадцатом:

12 238
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
78 500
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
224
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
17 533
023
Әдістемелік жұмыс
14 972
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
232 007
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
38 223
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
353 479
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
76 138
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
66 827
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
66 827
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
9 311
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
9 311
2
Әлеуметтiк көмек
248 085
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
248 085
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
121 970
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
10 733
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
300
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
62 736
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
284
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
6 951
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
16 602
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
28 509
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
29 256
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
29 256
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 738
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
430
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
229
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

12 238
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
78 500
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
224
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
17 533
023
Методическая работа
14 972
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
232 007
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
38 223
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
353 479
1
Социальное обеспечение
76 138
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
66 827
005
Государственная адресная социальная помощь
66 827
464
Отдел образования района (города областного значения)
9 311
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
9 311
2
Социальная помощь
248 085
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
248 085
002
Программа занятости
121 970
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
10 733
006
Оказание жилищной помощи
300
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
62 736
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
284
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
6 951
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
16 602
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
28 509
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
29 256
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
29 256
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
16 738
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
430
021
Капитальные расходы государственного органа
229
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы