Мәртөк ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 наурыздағы № 126 шешімі. Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 29 наурызда № 3-8-161 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2022 жылғы 2 наурыздағы № 97 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 02.03.2022 № 97 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 509 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк ауданы бойынша Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге арттырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәртөк аудандық
мәслихаттың сессия төрағасы
Б. Акзамов
Мәртөк аудандық
мәслихат хатшысы
Ә. Әлмұхамбетов

О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Мартукскому району
Решение маслихата Мартукского района Актюбинской области от 5 марта 2018 года № 126. Зарегистрировано Управлением юстиции Мартукского района Актюбинской области 29 марта 2018 года № 3-8-161. Утратило силу решением Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 2 марта 2022 года № 97
Сноска. Утратило силу решением Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 02.03.2022 № 97 (вводится в действие с 01.01.2022).
В соответствии с пунктом 5 статьи 509 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан, в десять раз по Мартукскому району.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Мартукского районного маслихата
Б. Акзамов
Секретарь
Мартукского районного маслихата
А. Альмухамбетов