Мәртөк аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 117 "2018-2020 жылдарға арналған Жайсан ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 маусымдағы № 170 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Мәртөк аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 18 маусымда № 3-8-177 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9–1 бабының 2 тармағына, 106 бабының 4 тармағына, 109-1 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 117 "2018-2020 жылдарға арналған Жайсан ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 5863, 2018 жылғы 26 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"67 803" сандары "73 324" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімі
"65 020" сандары "70 541" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"67 803" сандары "73 324" сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақта:
"52 103" сандары "58 184" сандарымен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение Мартукского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 117 "Об утверждении бюджета Жайсанского сельского округа на 2018-2020 годы"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 12 июня 2018 года № 170. Зарегистрировано Управлением юстиции Мартукского района Департамента юстиции Актюбинской области 18 июня 2018 года № 3-8-177. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9–1, пунктом 4 статьи 106, статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 117 "Об утверждении бюджета Жайсанского сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5863, опубликованное 26 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "67 803" заменить цифрами "73 324",
в том числе:
поступления трансфертов
цифры "65 020" заменить цифрами "70 541";
в подпункте 2):
затраты
цифры "67 803" заменить цифрами "73 324";
в пункте 4:
цифры "52 103" заменить цифрами "58 184".