Мәртөк аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 118 "2018-2020 жылдарға арналған Сарыжар ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 маусымдағы № 171 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Мәртөк аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 18 маусымда № 3-8-178 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9–1 бабының 2 тармағына, 106 бабының 4 тармағына, 109-1 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 118 "2018-2020 жылдарға арналған Сарыжар ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 5865, 2018 жылғы 26 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"94 725" сандары "91 634" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімі
"90 758" сандары "87 667" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"94 725" сандары "91 634" сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақта:

О внесении изменений в решение Мартукского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 118 "Об утверждении бюджета Сарыжарского сельского округа на 2018-2020 годы"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 12 июня 2018 года № 171. Зарегистрировано Управлением юстиции Мартукского района Департамента юстиции Актюбинской области 18 июня 2018 года № 3-8-178. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9–1, пунктом 4 статьи 106, статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 118 "Об утверждении бюджета Сарыжарского сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5865, опубликованное 26 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "94 725" заменить цифрами "91 634",
в том числе:
поступления трансфертов
цифры "90 758" заменить цифрами "87 667";
в подпункте 2):
затраты
цифры "94 725" заменить цифрами "91 634";
в пункте 4: