Мәртөк аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 116 "2018-2020 жылдарға арналған Мәртөк ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2018 жылғы 10 қыркүйектегі № 179 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Мәртөк аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 25 қыркүйекте № 3-8-189 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 106 бабының 4 тармағына және 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 116 "2018-2020 жылдарға арналған Мәртөк ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 5864, 2018 жылғы 26 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"329 821" сандары "371 971,8" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімі
"278 142" сандары "320 179" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"салықтық емес түсімдер – 113,8 мың теңге;";
2) тармақшасында:
шығындар
"329 821" сандары "371 971,8" сандарымен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес көрсетілген шешімдегі 1 қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнения в решение Мартукского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 116 "Об утверждении бюджета Мартукского сельского округа на 2018-2020 годы"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 10 сентября 2018 года № 179. Зарегистрировано Управлением юстиции Мартукского района Департамента юстиции Актюбинской области 25 сентября 2018 года № 3-8-189. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 4 статьи 106 и статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 116 "Об утверждении бюджета Мартукского сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5864, опубликованное 26 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "329 821" заменить цифрами "371 971,8",
в том числе:
поступления трансфертов
цифры "278 142" заменить цифрами "320 179";
дополнить абзацем следующего содержания:
"неналоговые поступления – 113,8 тысяч тенге;";
в подпункте 2):
затраты
цифры "329 821" заменить цифрами "371 971,8".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.